VLADO GEORGIEV

jenny

Početnik
Poruka
14
Sta mislite o spotu, o njegovim pesmama, i o novom CD-u? DA li volite da ga slusate?

Mene njegove pesme rastuze i obicno kad sam u tom nekom "stanju", pustim CD i razmisljam o mnogim stvarima (naravno govorim o ljubavi)... inace smatram da su perfektne, pune osecanja, romanticne i autenticne! I jedva cekam novi CD
 
Au... kako je proma$io... lele...

Meni stvarno nije jasno kako je mogao da uradi onako losu stvar... a mnogo dobar spot!

Text pjesme, je toliko los... da nemam rijeci, muzika je jos 5 puta gora... a spot je spot ******... dali su 50soma eura i ...

Sve u svemu mnogo lose... ocekivalo se bolje!
 
daj bre vi niste nnormalni.on peva takvu patetiku.a svi ga slusaju jer je "sladak".hello!!!!u kom svetu zivite?bas peva tesku patetiku.da peva neka rugoba vi biste rekli "jao kako je patetican" ali posto peva vlado onda je super.to vam je tako ocajan stav
 
rokerka:
daj bre vi niste nnormalni.on peva takvu patetiku.a svi ga slusaju jer je "sladak".hello!!!!u kom svetu zivite?bas peva tesku patetiku.da peva neka rugoba vi biste rekli "jao kako je patetican" ali posto peva vlado onda je super.to vam je tako ocajan stav

pa normalno da se twebi to ne svidja tvoj fax je rok .
 
:wink: jenny je najbolje napisala svoje misljenje, za razliku od ostalih koji pisu neke bezveze komentare, kao npr. rokerka?!?Naravno da ti se ne svidja pesma kad slusas rock, to je jasno k'o dan!Pesma jeste lepa, ima neznih reci, a i spot nije los (kao sto gremlin rece, dali 50soma evra i onda naravno da ce da bude nesto :)
 
Ej bre...
Ko se usudjuje da pljuje na Vladu ??? Ako ga nevolite
nemojte da ga pljujete. Ili vam je krivo sto se covek
tako brzo popeo na tron i prilepio sve zenske oko sebe ??? Imate dovoljno mesta da slusate ono sto pali vase usi. Osim toga... to sto ga tolika masa slusa samo je dokaz da vi nemate ukusa !!!
Sto se tice nove pesme... Vlado uvek ponudi najbolje,
pa mislim da je i ova pesma pun pogodak.Uopste nije bitno da li je pogodio kubanski stil. Pesma je slusljiva kao i sve ostale a to je najvaznije.
Vlado...samo napred
 
pa normalno da se twebi to ne svidja tvoj fax je rok .[/quote]



SVASTA! :x
kakve veze ima stodevojka slusa rock.i to da ne voli vlada.

ja slusam reggae i rock,a opet jako cenim vlada kao prvoklasnog muzicara,u pravom smislu te rci.
ne mora da znaci sto ja slusam neke druge muzicke pravce da ne volim njega.
meni je on vrh. :lol:
 
VLADO GEORGIJEV SE PUNI U ZUCU I PUSHI GO...NJIVE K....CINE ZA FLASHU PIVA
UO0STALOM KAKVO JE TO IME VLADO,CIM SE IME ZAVRSAVA NA O ILI JE BOSANAC ILI CRNOGORAC NEKO GOVEDO MORA DA JESTE
 

Back
Top