DACIA Fan Club

LJUDI JA IMAM LOGANA 1.5 DCI , DRUGI SERVIS 20000 NI TAKO GA NISAM .
OD SVEGA TOGA SIPAO SAM GORIVO-EURO DISEL KOJI SAM MORAM PRIZNATI SROGO PAZIO GDE SIPAM (MOL, EKO,ELP...
CCUO SAM DA JE CCOVEK SIPAO NA OMVU EURODISEL I DA SU MU VODU ODLEDJAVALI U REZERVOARU-NIJE IMAO NIKAKVIH PROBLEMA.
DRUGO SAM SIPAO TECCNOST ZA STAKLA
to je sve////hvala bogu :snesko5:
inacce sam profi vozacc
vojska-sva moguca voxila i nassa i ssiptarska(posleratna plenidba) tako da sam iskusio dosta bass dosta i mogu da kazem poredjenja radi da je moje missljenje da je super auto za te pare.
ima sitnica i mana koje bih mozzda zbog liccnog ukusa promenio, ali takodje i na visokim klasama neke stvari mi se ne bi svidele...
zakljuccak po meni da je super do sada.
(mane za koje sam cuo da turbine u dci varijanti crkavaju od 160-200000km, za razliku od lagune i sl. menjacci...)
NIKO NIJE SAVSSEN
POZZ.
 
Mislim da je DACIA sa preko 10 000 prodatih automobila u dve godine zasluzila da ima svoj Fan Club. Nadam se da cete podrzati ideju ovog foruma. Svaki komentar i sugestija su dobrodosli.

http://www.daciafanclub.co.sr/

Imam dačiju logan 1.5dci 06 god 115000 km,moj nerešivi problem je što periodično gubi pritisak goriva,gasi se na leru i u vožnji,menjo sam punpu radio dizne sve senzore i regulator pritiska,ali ništa,konplet sistem tank filter...Pritisak opadne na 190 i onda štucne,a kad padne na 130 ugasi se,posle upali normalno


POMAGAJ TE!!!
:dash:
:dontunderstand:
 
Ja nisam siguran gde sam citao, ali neko se zalio na slican problem sa Fiatovim dizelom. I tamo je bio problem kompjuter u autu. E, sad, najbolje da to majstor pogleda, al kad kazes da si svasta izmenjao vec, pretpostavljam da si vise puta bio kod majstora...
 
20931130_1790716240943383_1239387200_o.jpg
Potrebno mi je crevo, ovo sto sam napisao crvenom bojom (malo crevo). Nigde ga ne mogu naci. Dacia 2008 1,5dci 50kw be interkulera.
 
Pokusaj ovde a ako ga imaju ili mogu nabaviti mogu ti ga poslati na kucnu adresu.
Auto Cvika 021
Telefon: 021 67 72 579
Oni prodaju nove rezervne delove za Renault i Daciu a mozda moze i nesto polovno da ti iskopa.
 

Back
Top