LJUBAV KOJA ME UBIJA

madizi

Obećava
Poruka
57
Ja sam mnogo mlada ali sam već 4godine zaljubljena u dečka koji to ne zna i ne primećuje. Sve moje drugarice sada imaju nekoga pored sebe, a ja ne mogu ni da pomislim na nekoga drugoga pored sebe. Svaki mušksrac koji mi je prišao je bio odbijen zato što ne želem da ih lažem. Mislim da je došlo vreme da se nešto promeni jer ovako više ne ide. Raditi sve zbog njega i živeti žbog njega ne ide jer je ovo početak moga kraja. pomozite mi ljudi šta da radim. pravi problem se pojavio tek sada kada se moja drugarica koja za to nezna zaljubila u njega. UPOMOĆ
 
Imas li ti neke sanse kod njega ili ne? Ako nemas onda sledeci put kad ti neko pridje a svidja ti se barem malo na neki nacin, daj mu sansu, odvucice ti barem malo paznju sa tog tvog. I tako malo po malo i izbacices ga iz misli. Barem si shvatila da nesto mora da se menja i to je nesto, mislim da je i to neki napredak. Srecno
 
madizi:
Ja sam mnogo mlada ali sam već 4godine zaljubljena u dečka koji to ne zna i ne primećuje. Sve moje drugarice sada imaju nekoga pored sebe, a ja ne mogu ni da pomislim na nekoga drugoga pored sebe. Svaki mušksrac koji mi je prišao je bio odbijen zato što ne želem da ih lažem. Mislim da je došlo vreme da se nešto promeni jer ovako više ne ide. Raditi sve zbog njega i živeti žbog njega ne ide jer je ovo početak moga kraja. pomozite mi ljudi šta da radim. pravi problem se pojavio tek sada kada se moja drugarica koja za to nezna zaljubila u njega. UPOMOĆ
Ako ti je neka uteha...svi smo to prosli...i ostali zivi. 4 godine zaljubljena i nista nisi ni pokusala? Takvom taktikom mozes i naredne 24 godine...niko ne cita misli, pa ni on...radi nesto...
 
lako je to reći nađi drugoga, ali nije to tako lako u praksi misliti jednog a bit sa drugim ili bar ja nisam takva osobada mogu to da radim. Sada iako bih nešto se desilo šta da kažem drugarici: "E de si znaš ja sam se smuvala sa onim što se tebi sviđa." da li imam šanse kod njega odgovor je DA, ali ja neću da napravim prrvi korak sigurno, jer ja jpš uvek verujem da su muškarci koji treba priđu devojci a ne obrnuto
 
Мораш да се договориш сама са собом шта желиш.
Видим да имаш много противречности и да се бориш сама са собом, јер прво кажеш:
Mislim da je došlo vreme da se nešto promeni jer ovako više ne ide. Raditi sve zbog njega i živeti žbog njega ne ide jer je ovo početak moga kraja.
А онда кажеш:
da li imam šanse kod njega odgovor je DA, ali ja neću da napravim prrvi korak sigurno, jer ja jpš uvek verujem da su muškarci koji treba priđu devojci a ne obrnuto
Дакле или можеш да му некако(постепено или одједном, не знам каква је он особа, а не знам ни каква си ти особа да бих закључио када) кажеш шта осећаш, није важно да ли мушкарац треба да приђе девојци или не, важно је оно што ћеш учинити, важно је оно што осећаш према њему...ако чекаш, можда неће бити ничег, ако покушаш барем ћеш знати на чему си....

Друга опција је да чекаш, да чекаш да он сам открије и да он започне све...али ти најбоље знаш да ли и колико има шансе за то ја не познајем човека...или да једноставно заборавиш...
Дакле ствари треба да се мењају, што пре, а како ће, ти најбоље знаш...
Преиспитај себе, види шта желиш, и учини то, само се труди да урадиш онако како желиш, и учини то што пре...
Ај па, само се не секирај било како било, и
СРЕЋНО!!!
 
madizi:
Ja sam mnogo mlada ali sam već 4godine zaljubljena u dečka koji to ne zna i ne primećuje. Sve moje drugarice sada imaju nekoga pored sebe, a ja ne mogu ni da pomislim na nekoga drugoga pored sebe. Svaki mušksrac koji mi je prišao je bio odbijen zato što ne želem da ih lažem. Mislim da je došlo vreme da se nešto promeni jer ovako više ne ide. Raditi sve zbog njega i živeti žbog njega ne ide jer je ovo početak moga kraja. pomozite mi ljudi šta da radim. pravi problem se pojavio tek sada kada se moja drugarica koja za to nezna zaljubila u njega. UPOMOĆ


iz licnog, a i slicnog, iskustva mogu samo da ti kazem da je nada tihi ubica! AKO SAMA NE PREDUZMES NESTO NIKO TO NECE UCINITI UMESTO TEBE! prvo moras da shvatis sta u stvari zelis, da ne odbijas druge ljude od sebe samo zato sto to nije ON! uzivaj u zivotu iskoristi sve sto ti se pruza i brze nego sto mozes i da zamislis shvatices da vise o njemu i ne razmisljas da prema njemu vise nista ne osecas! veruj mi, mene je to samo lupilo po glavi iznenada, to saznanje da sam prosla pored njega potpuno hladna!
sto pre reaguj i vrati se u realnost i stvaran zivot, ne dozvoli da neko bude tvoja opsesija tako dugo!
 
Mnogo,mnogo mlada. Tek sam u srednjoj školi. Ali postoje neke stvari koje su tu tako reći oduvek. potpuno si u pravu profistorka. Moram nešto učiniti jer sam saveasna da niko to neće uraiti za mene, ali šta kada nemam hrabrosti. On je moja slabost. Ja sam skroz opuštena osoba i mogu sa svima da pričam o svemu svačemu ali ne i o njemu. Na kraju šta bih mu rekla kada bih mu prišla. Mnogo toga imamo zajedničkog ali prve reči bi mi bile najteže. Ali kako da mu priđem, šta da mu kažem, a opet tu je i moja drugarica kako da se pred njom opravdam. joj al sam smorila ali moram nekome da kažem.
 
koliko ja kapiram vi niste ostvarili nikakav kontakt do sada. nemoj pogresno da me shvatis, jer nisam bas najbolje razumela situaciju, ali da li on uopste zna za tebe, tj. zna li ko si ti?
i ono najvaznije, pokusaj da zamislis zivot bez njega, tj. izbaci ga iz svih svojih kombinacija makar na trenutak, i shvatices da postoji toliko toga boljeg i vrednijeg samo ti nisi primecivala!
probaj, ne jadikuj nad svojom sudbinom!
opet ti ponavljam, sve ovo ti govorim iz licnog iskustva( koje je trajalo punih 7 godina! ne dozvoli sebi taj luksuz da protracis toliko vremena)
 
Ne mogu i mogu da zamislim život bet njega, on me je učinio nesvesno onakvom kakva sam. On ništa nije uradio a ustvari me je formirao kao osobu. Meni ne treba da vidim njega jer se desi da ja njega ne vidim i po nekoliko dana iako idemo u i stu školu a da ga osećam u svakoj svojoj reči i delu. Pnekada se nevidimo i po mesec dana za vreme raspusta kada on pa ja odemmo na moreali to nije meni bitno. Ja na njega ne regujem na fizički već na psihički način j asam svesna svega što on jeste ili nije.
 
ovko profitorka počeću iz početka. mi se nikada nismi lično upoznali niti razgovarali samo nas dvoje ali ja živim u malome gradu gde se svi znaju iz viđenja igde se sve zna. pošto mi imamo puno toga zajeničkoga a veruj mi da jeste tako imao ista intresovanja čak su nam i poneki drugovi zajednički, znači on zna da ja postojim. A i izlazimo na ista mesta i slišamo muziku isu.on je za mene rekao da sam ja ekstra devojka ali da sam luda na svoj način. tko to stoji već neko vreme i sve se završava na jedom pogledu. ne znam više nemam snage da zivim i mislim o tome volela bih da taj prokleti dan nikada nije ni došao kada sam se zaljubila u njega.
 
evo da ti ija nesto predlozim ako smem. i ja sam kao mladja prolazila takve faze (dugogodišnje) zaljubljenosti u momke, od kojih sam napravila prijatelje - više od toga se nikada nisam usudila da izguram- zbog nesigurnosti, a i stava da sam ja žensko i da ne treba ja da spopadam njega, već on mene - ukoliko to želi, naravno.. onda kada bi se i desilo konačno nešto više - neka vezica, to je uvek bilo preko neke treće osobe - zajedničkog prijatelja, koji bi malo njega pogurao.
i REDOVNO, ali REDOVNO posle 1-2 meseca veze ja sam bila ta koja je prekidala. iako su tome prethodile godine opsesije! prosto - od tih momaka sam ja u svojoj glavi napravila nešto, što oni nisu bili. iako smo bili i prijatelji pre, i ostali posle (barem sa nekima)- što znači da sam ih donekle poznavala - ipak se ljudi različito ponašaju prema prijateljima a različito kada su u vezi.
Poenta je da moraš da prelomiš i da uradiš nešto konkretno. Ako nemaš hrabrosti sama - lično, onda preko nekog druga ili drugarice, da ga malo "poguraju" da on nešto uradi - možda i da iskulira ako nema sklonosti ka tebi, i da se više ne mučiš.
možda dečko uopšte nije za tebe, ali moraš to da saznaš!
 
Zaljubljena si 4 godine u njega a nishta nisi uradila???????
Prica se da muskarci prave prvi korak al ne veruj kad ti to kazu veruj mi ,ja do sada nikog al bash nikog ne bi imala a imala sam ih 15-cu i skoro sve sam ja cinila prvi korak....Prvo pocni sa javljanjem kad ga budesh videla a dalje ce se sve svoditi samo .....Samo nikad al nikad nemoj da places jer nijedan nije vredan tvojih suza....
 
lujka ja sam zbog njega plakala i plakala toliko da sumi se oči osušile, noćima i damima sa gledala u njegov prozor koji se vidi sa moga aliismo tolio blizu da bi se videli u sobi već ja iz svoje sobe imam pogled skoro na ceo grad. neznam više ni sama. svi vi govorite isto. možda mu i priđem pa gde pukne nek pukne. a ja njega nisam idealizovala jer sam svesna i njegovih vrlina i mana.
 
madizi:
Ja sam mnogo mlada ali sam već 4godine zaljubljena u dečka koji to ne zna i ne primećuje. Sve moje drugarice sada imaju nekoga pored sebe, a ja ne mogu ni da pomislim na nekoga drugoga pored sebe. Svaki mušksrac koji mi je prišao je bio odbijen zato što ne želem da ih lažem. Mislim da je došlo vreme da se nešto promeni jer ovako više ne ide. Raditi sve zbog njega i živeti žbog njega ne ide jer je ovo početak moga kraja. pomozite mi ljudi šta da radim. pravi problem se pojavio tek sada kada se moja drugarica koja za to nezna zaljubila u njega. UPOMOĆ
ja ovaj izvini... al ja tju ovo da patentiram....
 
Daj mu jasan znak i cekaj. Ako hoce pricice ti.

U poverenju, muskarcima jasan znak treba dati bar tri puta pre nego sto odustanes.

Zapamti da se i oni plase odbijanja kao i zene, znaci potrebno mu je jasno ohrabrenje, pre nego sto ti pridje.

I ja sam za to da se kaze otvoreno, al izgledalo bi mu mozda malo cudno, jer se uopste ne poznajete, koliko sam shvatila.

Prvo ti njemu daj signale, a kasnije kad ti pridje mozes mu reci, al s merom.
 
ej nemoj ni da mu prilazish zamisli pristane tek onda krenu problemi ne mozhesh ni da se nazhderesh masne pice a iznervirash se uplasis se pa se nazhderes pa se lozis kao vi nesto radite a ono truba i tako pedeset hiljada puta ni sama ne znash sta raidsh a posto si pojeo glupu picu a nisi caskao tj pobegao si smanjio si sebi shanse mislim pazi shta radis ja sam se sad zajebala!!!!!!!!!!!!
 
madizi:
ovko profitorka počeću iz početka. mi se nikada nismi lično upoznali niti razgovarali samo nas dvoje ali ja živim u malome gradu gde se svi znaju iz viđenja igde se sve zna. pošto mi imamo puno toga zajeničkoga a veruj mi da jeste tako imao ista intresovanja čak su nam i poneki drugovi zajednički, znači on zna da ja postojim. A i izlazimo na ista mesta i slišamo muziku isu.on je za mene rekao da sam ja ekstra devojka ali da sam luda na svoj način. tko to stoji već neko vreme i sve se završava na jedom pogledu. ne znam više nemam snage da zivim i mislim o tome volela bih da taj prokleti dan nikada nije ni došao kada sam se zaljubila u njega.

pa pridji mu kad ste na istom mestu...i samo stojte i slushajte zajedno muziku

shatro...npr

mislim sad sam ti ubila spontanost...al ne mora samo da se razgovara...
vbrate kad se pogledate reci mu cao
 
Rece neko da smo svi to prosli. I to ne moze da traje 24 godine, kao sto rekose prognoseri. Procice te brzo, jer u najgorem slucaju, imas jos tri godine. Pitaj starije devojke, i ako neka bude imala zivaca, ispricace ti o svojoj neuzvracenoj opsesiji. To je normalno, mada ti sad umires od pomisli kako je on bajan i kako ces nesto prokockati, ako mu pridjes, a on te ne shvati, otpili, ili protumaci kao slatku klinku. Ti znas sta je najbolje. Ako si tip koji pati u sebi do kraja, pati do kraja. Ako vise volis da se pustis, onda toni do dna, pridji mu, polako, raspituj se, ne boj se da ce provaliti da si luda za njim. Muskarci u to ne poveruju ni kad ima kazes u oci.
Ma ima ta ljubav lepih strana, mada uglavnom tako ne izgleda kad si zaljubljena...
 

Back
Top