mini suknja...

shokne

Zainteresovan član
Poruka
132
Devojke danas uglavnom nose pantalone.
Po meni te koje SAMO I ISKLJUCIVO nose pantalone ili nesto kriju
ili su muskobanjaste!
Opet,sa druge strane imate devojke koje nose minic
a imaju noge kao Roberto Karlos!
Drage dame zar nije lepse da se vratite suknjama,nemate pojma kakvu mastu
kod muskaraca budi suknja koja blago leprsa na vetru...
P.S Ko ne zna ko je Roberto Karlos neka se raspita...
 
Више волим да носим сукње него панталоне. Једва чекам да отопли да се извучем из оклопа фарки. Лети уопште не носим панталоне, осим када возим бицикл.
 
ja nosim i suknje i pantalone,leti malo vise nosim suknje u odnosu na zimu jer jer je prijatnije kad je toplo,mada se bolje uvek osecam u pantalonama...pokretnija sam,ne moram da pazim kako sedim itd..
 
Једној мојој другарици је бивши момак рекао како је био убеђен да она има лоше дупе и дебеле ноге, зато што ју је увек виђао у сукњи (пре него што су се упознали), па је мислио да нешто крије. :confused:. А кад је видео у фаркама онда се као одушевио. И од тада она је потпуно престала да носи сукње. :lol: Свашта! :shock:
 
obuces minjak i svim muskarcima postaces objekat posmatranja koji podize zna se sta.pa sad dame pocnite raspaljivati mastu...........................
PS.AL ZNAJTE KAKO SE PODIGNE TAKO SE SPUSTI KAD VAS SE NAGLEDAJU (tu igru ne igrajte jer sigurno gubite)
pozdrav damama
 
Pravilan izbor suknje i pantalona mogu da prikriju nedostatke ili visak.

Ne znam samo sta da mislim za one, koje se unakarade misleci da je sve dozvoljeno i lepo za oko - da ne pate od kompleksa pa da im se divim ili su retardirane ?
 
jel se secate svetskog prvensta kad je roberto karlos dao onaj cuveni gol iz slobodnjaka? spoljnom, sa leve strane u suprotni ugao... pored zivog zida... i snimaju loptu, a lopta leti pored zivog zida bez ikakvog spina... i onda odjednom uhvati felsh i skrene i zakoprca se u mrezi... a cini ti se kao da je isla prema korner zastavici... sad je nesto slicno uradio kristijano, samo ne tako dobro... i tad izgubi' pare jer sam se kladio na engleze.. a siman kaze 'tesko mi je'... a pepe se okrene, opsuje ga i kaze: a nama nije tesko, y**** ** *** ***** * ***** *** ********** ***** *********... da ti bas ***** *** ** ****** * ***** * ****** * ******** ****... i tako...
 

Back
Top