klonovi...mašta ili surova realnost.

Stvarno ja nemam ni jedno korisničko ime osim ovoga. I mislim da su klonovi čista glupost i dvoličnost. Ne razumem recimo osobu koja koristi različita imena za različito ponašanje na forumu. Ali bolest je bolest...Takvih sam se nagledao na drugim site-ovima, forumima i svuda ih ima. Predstavljanje , laganje, maštanje, vožnja u ler - na "prazno"...
 
Poshto sam administrator jednom moderatoru sam napravio po narudzbini e-mail adrr sa 5 alijas-a (Da se nebi cimao na hotmail-u)...Taj/Ta je imao 6 nickova...I opet su svi znali da je to On/ona...NaraFno obrisao sam e-mail odmah po registraciji...Shto da ne?Kad je sprdnja u pitanju... ;)
 
betmenov_prijatelj:
kad vidim neki "ozbiljan" post povraca mi se...pogotovo kad pise neki retardos(ica)

Idi na "Politiku" da vidiš šta se radi. Čovek ima tri nika, danas je četnik, sutra komunista a prekosutra ustaša. Ili obrnuto...
Takvih bolesnika stvarno nisam nigde video, interesantna situacija, a evo ovaj forum pratim ali ne aktivno skoro više od godinu dana. Ja lično koristim forum da bi se stvarno zabavio i nasmejao. Voleo bi da ovde nađem neke slične meni i da barem dok kucam po ovoj mojoj jeftinoj tastaturi, nasmejem se i opustim.....
 
BAN KI-majMUN:
Idi na "Politiku" da vidiš šta se radi. Čovek ima tri nika, danas je četnik, sutra komunista a prekosutra ustaša. Ili obrnuto...
Takvih bolesnika stvarno nisam nigde video, interesantna situacija, a evo ovaj forum pratim ali ne aktivno skoro više od godinu dana. Ja lično koristim forum da bi se stvarno zabavio i nasmejao. Voleo bi da ovde nađem neke slične meni i da barem dok kucam po ovoj mojoj jeftinoj tastaturi, nasmejem se i opustim.....

i sta ima tu loshe?!
 
topmodelsica:
Pa na primer ako se jedna devojka forumasica lozi na jedan nick taj decko moze da uzme malo i drugi nick da bi mogao slobodnije da dise od nje, ona mu se svidja ali ne moze uvek da bude u tom fazonu koji se njoj svidja.

Za takve situacije ima i prostoji rešenje , jednostavno joj napiše: "Ne sviđaš mi se.......!"
Šta će mu drugi nik.........?
 

Back
Top