KAKO OPROSTITI SEBI
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 80

Tema: KAKO OPROSTITI SEBI

Obećava YYYYO (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Question KAKO OPROSTITI SEBI

kad mi se raspadne veza uvijek se kajem sto sam ulagala toliko dobre volje,strasti i srca u nju.shvatim da sve to nije vrijedilo ni koliko je crno pod noktom. i onda sam ljuta i isfrustrirana(krivo mi je sto se sve moje dobro losim vraca)i nerjetko ne mogu sebi da oprostim sav taj uzaludan trud i glupo nadanje

Poznat Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: KAKO OPROSTITI SEBI

Od jutros svi nesto insirativni...

Btw, dok si sve to pruzala bila si srecna i ti ...Sad nema potrebe da se kajes i besnis.....

Bilo pa proslo, bice toga jos....
    " Мир красотой спасётся ".

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

najlakse je sebi oprostiti

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Citat Original postavio YYYYO
    kad mi se raspadne veza uvijek se kajem sto sam ulagala toliko dobre volje,strasti i srca u nju.shvatim da sve to nije vrijedilo ni koliko je crno pod noktom. i onda sam ljuta i isfrustrirana(krivo mi je sto se sve moje dobro losim vraca)i nerjetko ne mogu sebi da oprostim sav taj uzaludan trud i glupo nadanje
    Počni da biraš glavom , a ne očima i biće ti bolje......

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Mislim da to treba da kazes nekome ko ti nije ni malo vazan i ko ce preneti to sve tvom decku pa onda da pokusas da mu nabacis neka osecanja u vezi s tim.Mozes da kazes i nekome ko ti je vazan ako volis sazaljenje i da te taj neko tesi.

Primećen član Kuckandra (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2007.
    Reputaciona moć
    45

Recimo da je u ovo doba cooliranja tesko naci osobu koja je emotivna i iskrena kao sto si ti. Budi strpljiva. Na kraju se srodne duse uvek nekako pronadju. Videces.

Zainteresovan član ВanovanKorisnik (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

kupi vibrator

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Pa kad znaš da nešto nije valjalo, treba da si ponosna na sebe što si iz toga uspela da se izvučeš pametnija i bez prevelikih ožiljaka.

Teže je oprostiti sebi, kada znaš da si napustio vezu koja je u tvom životu bila sve, u koju si se ulagala i trudila se maximalno .... kada je čovek koga si volela bio sve što je tebi trebalo .... a falilo je tako malo da to bude savršeno ...a to malo nisi uspela da izmudruješ, da izvučeš ..... Oprostiti sebi svoju brzopletost i nestrpljenje ..... e to treba znati oprostiti sebi, a da ti srce ostane čitavo.

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

uh, kad se samo setim ... nema prastanja, samo treba malo vremena

Ističe se snowflower (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2006.
    Reputaciona moć
    65

Jednom "lupis" glavom o zid - naravno oprostis sebi, pa opet "lupis" glavom- i opet oprostis ali tada definitivno naucis koliko sebe da dajes...To je moja filozofija,ne znam za druge.

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Ponekad treba lupiti glavom o zid jer dok ne pustis svojim osecanjima jednom na volju nemas nista od karijere i od toga sto si cuvao svoju glavu da ne lupis njom o zid, isto kao sto nemas nista od toga da ne upises fakultet, glupe ste devojke sto niste upisale fakultet, i glupe ste sto ste uvek trazile samo zastitnike, ali , znam, nista znale bolje i pojma nemate kako je lepo kad glava lupi o zid, kako je tad osecanjima divno.

Učlanjen
    24.02.2006.
    Reputaciona moć
    65

Pa nije bas divno lupati glavom o zid ali je dosta poucno.........

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Citat Original postavio snowflower
    Pa nije bas divno lupati glavom o zid ali je dosta poucno.........
    Greska. Nije poucno. Samo je lepo.

Učlanjen
    24.02.2006.
    Reputaciona moć
    65

Ja ipak mislim da ti gresis...Ne moze neka greska da ti bude DIVNA u zivotu, naravno da ces posle prve, druge greske da shvatis da moras drugacije ili ces stalno gresiti i osecati se DIVNO!!

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Citat Original postavio snowflower
    Ja ipak mislim da ti gresis...Ne moze neka greska da ti bude DIVNA u zivotu, naravno da ces posle prve, druge greske da shvatis da moras drugacije ili ces stalno gresiti i osecati se DIVNO!!
    Ja sam pre lupanja glavom u zid ispalnirala da zelim da lupim glavom o zid, jer ja sam slatka mala izvrnuta torta, vrh mi na dnu stoji. Greska je bila to sto si ti napisala ispred toga gde sam ja napisala greska, sto se mene tice.

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Ако си давала само да би ти се вратило истом мером - онда је логично што се овако осећаш, и треба тако да се осећаш!
    Ако си, пак, уживала у давању, онда би знала да то време није протраћено улудо!

Buduća legenda Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1125

Citat Original postavio Hellen
    Ако си давала само да би ти се вратило истом мером - онда је логично што се овако осећаш, и треба тако да се осећаш!
    Ако си, пак, уживала у давању, онда би знала да то време није протраћено улудо!
    Upravo sam to htela da napishem. Svaka veza koju smo ostvarili je dobitak. Njen zavrshetak nije gubitak iako se cini logicnim nastavkom. I svaki zavrsetak veze je dobitak. Dobila si lepe trenutke, dobila si iskustvo, dobila si znanje, dobila si samospoznaju, dobila si ...potvrdu da si dobila toliko da si prerasla vezu i da si spremna i bolja i pametnija da udjes u novu vezu koja ce odgovarati novoj tebi.
    Kvalitet veze na zavisi od njenog trajanja.

Butterflies And Hurricane
    Guest

Citat Original postavio Pipi Langstrumpf
    Upravo sam to htela da napishem. Svaka veza koju smo ostvarili je dobitak. Njen zavrshetak nije gubitak iako se cini logicnim nastavkom. I svaki zavrsetak veze je dobitak. Dobila si lepe trenutke, dobila si iskustvo, dobila si znanje, dobila si samospoznaju, dobila si ...potvrdu da si dobila toliko da si prerasla vezu i da si spremna i bolja i pametnija da udjes u novu vezu koja ce odgovarati novoj tebi.
    Kvalitet veze na zavisi od njenog trajanja.

Uf sve je to lepo tako teorijski...dobijesh josh neshto..mada ne trajno...dobijesh ogromnu prazninu... :-?

Buduća legenda Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1125

Praznina je stvar odluke, a ne emocija. Pogledash sta si sve dobila tom vezom. Onda, kada sagledash, imash dva pravca razmishljanja: jedan je da se osecash prazno verujuci da si sad sve to IZGUBILA. Vecina ljudi uradi tako pa se oseca loshe. Drugi pravac je da vidish sta si sve dobila pa da shvatish da je to blago koje ostaje u tvom trajnom posedu-ugradjeno u tvoju licnost. Ono sto se cini kao praznina je samo promena navika-da tako kazem mada to nije precizno. Nastavish da zivish dalje svoj zivot,bogatija i plemenitija za jedno iskustvo. Jer sve je to-i veza i raskid- deo jedne celine-tvog zivota-i tu nema prekida...

Domaćin mala_nish (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2006.
    Reputaciona moć
    83

he, najzad se na ovom podforumu i nazire Ljubav, a ne samo Sex
    lepo je videti ovakve komentare, ohrabrujuce, verujem da smo se svi ponekad osecali tako..budi secanja ova tema..moj savet: nemoj zaliti za onim sto si dala, nikako, dobro se dobrom vraca. nauci na svojoj "gresci" i pali dalje punim plucima, ali ne zaboravljaj, zadrzzi u sebi sve te uspomene, posluzice ti :wink:

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

Joj...i sama sam ti takva

Evo vec skoro 2 nedelje ne mogu da se opasuljim i sve se pitam gde sam ja to pogresila?

U stvari, da li sam pogresila sto sam usla u tu vezu otvorenog srca, sa puno poverenja i totalno iskreno? :-?

Stvarno mi se bilo ucinilo da je covek vredan paznje i sve...evo, opet mi se cmizdri

Kako je moguce da se toliko prevarimo u nekome? :-?

Ubi me nesanica, jbg...

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio SANDRINAbg
    Joj...i sama sam ti takva

Evo vec skoro 2 nedelje ne mogu da se opasuljim i sve se pitam gde sam ja to pogresila?

U stvari, da li sam pogresila sto sam usla u tu vezu otvorenog srca, sa puno poverenja i totalno iskreno? :-?

Stvarno mi se bilo ucinilo da je covek vredan paznje i sve...evo, opet mi se cmizdri

Kako je moguce da se toliko prevarimo u nekome? :-?

Ubi me nesanica, jbg...
    Samo da dodam...tako mi nedostaje...kamenujte me, al' on mi strasno nedostaje i to sve vise, sto vreme prolazi...

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio SANDRINAbg
    Samo da dodam...tako mi nedostaje...kamenujte me, al' on mi strasno nedostaje i to sve vise, sto vreme prolazi...

Ma necu da te kamenujem, znam za taj osecaj.... Ne dogadja se samo zenama, desilo se i meni bar dva puta. To, o cemu pricas, neko te bas zahebe i mada nema bas nikakvog razloga da ti nedostaje i da o takvoj osobi uopste mislis....desi se to o cemu ti pricas. Mislim da tebi nedostaje ona osoba koju si ti zamisljala a ne covek koji te zeznuo, i da ustvari ne mozes da prihvatis da si pogresila u proceni. Pa ga sad mozda opravdavas a trazis u cemu si ti pogresila. Ma verovatno ni u cemu bitnom, covek je takav, prosto te zeznuo, prihvati to i idi dalje.

Ne mozemo bas svaku osobu da procenimo tacno, ali bi bilo dobro da naredni put ne poletis prebrzo i previse i da ne podrazumevas da su svi ljudi otvoreni i iskreni kao ti. Ako si vec takva, onda se neces promeniti preko noci, ali ne mora ni da te povredi bas svako kome to padne na pamet zato sto proceni da moze.

Ceni sebe malo vise i podji od stava da ti stvarno ne treba neko koga briga kako je tebi i ko bar generalno nije ok covek. Ma koliko bio zgodan, zabavan i sve ostalo.

Dok god sedis ovde sa nama "vreme ce prolaziti a on ce ti nedostajati sve vise" . Mi ti necemo puno pomoci, sem ponekim savetom. A mozda te neko i "kamenuje" :-D
    Hitno se sredi, zovi drustvo i idi negde da se zabavljas. Jes' da je ovo savet od muskarca, ali ja bolji nemam
    Poslednji put ažurirao/la lyon69 : 17.03.2007. u 09:07

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Sta kukas? Ulazes zbog sebe, ne zbog partnera.

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

pa valjda i zbog sebe i zbog partnera, nisi ti sam sa sobom u odnosu

Slične teme

1. Srbijo opameti se, pomozimo sebi - evo kako
    Autor djenka332 u forumu Politika