Stvari o kojima se obicno ne prica...

Grch

Obećava
Poruka
86
Pa, ovako... Mislio sam da ovo odradimo u formi volim ili ne volim... Samo što ćemo pričati o stvarima o kojima se obično ne priča... S razlogom...
Npr. mrzim ono kad se tek okupam pa me onda pritera da SerEm... A tek se okupao... Baš je loš feeling, zar ne?? Ili kad se spremiš ekstra da odeš kod ortaka/ortakinje/devojke i kad se izuješ i provališ da ti se čarape već usmrdele? A nema sat vremena da si ih obukao... Pa eto, tako te stvari... Ajd nešto iz vašeg iskustva da ne ispadnem jedini seljdža ovde... : )
 
Ili ona situacija kad pričaš sa nekim i smejete se nečemu, i onda ti dobaciš još nešto smešno na tu temu i taj neko te gleda i smeši se i posle nekih 5 sekundi ti kaže kao izvini, šta si rekao nisam te čula? Mislim, situacija je onako malo neprijatna za oboje.. Znate već o čemu pričam...
 
milicaanchy:
VOLIM kad padne kisha,a ja obula starke i voda udje na one dve rupice :mrgreen:
to svi mrze,al ja volem :P


Pa ti onako gnjeckaju .....
a060.gif
 
LittLe_hH_GiRLy:
Mrzim kad se moja keva pravi pametna pa mi kupuje neke bezze stvari koje nikada necu obuci/iskoristiti...
Mrzim kad mi pojedini seljaci skachu po zivcima s' prichom da je rep mjuza da narkomane...
Mrzim sebe kad se zaljubim na prvi pogled (to mi se mnogo chesto deshava)!!! :(
... ovde nije poenta da se nabraja sve što mrziš, nego, baš kao što je i naziv teme, da pričaš o nekim stvarima koje voliš ili ne voliš, a koje obično nisu tema za razgovor u svakodnevnom životu...
 

Back
Top