Baby alarm

Frozen74

Primećen član
Banovan
Poruka
660
Imam baby alarm koji krci kao nenormalan. I kad upalim kompjuter on prestane da krci. Medjutim od pre dva dana krci i ako upalim komp ?!?!

Sta da radim?

Sve uredjaje po kuci sam palio i gasio i nije vredelo.
 
Ko je proizvodjac tog krcala??
Nas je imao kanale pa menjas ko na telefonu dok ne nadjes neki koji radi...
Al si mogao da nahvatas i komsijsu bebu kako place i svadju njenih roditelja u po noci i sex istih...i tako svasta se desavalo na tom bebi alarmu...
 
Frozen74:
Imam baby alarm koji krci kao nenormalan. I kad upalim kompjuter on prestane da krci. Medjutim od pre dva dana krci i ako upalim komp ?!?!

Sta da radim?

Sve uredjaje po kuci sam palio i gasio i nije vredelo.
Menjaj komp i sve uredjaje kuci dok ne nadjes onaj koji ce odgovarati alarmu :lol:
 
pozz mame :) ,jeste stara tema al da ne otvaram novu kad je pitanje slicno

treba mi preporuka za baby alarm/monitor,znam da deru na deci,ali 5-10 000din za ovo,sto je mnogo mnogo je,a izgleda da ovi jeftiniji od 5k hvataju radio stanice,komsije,imaju smetnje od mobilnih,sum,pa mi treba preporuka iz licnog iskustva koji je dobar a da ne dere po dzepu.
ako je kojim slucajem neko iz Bg-a a ima na prodaju,nek mi posalje pp,hvala
 
posto nije bilo nikog da se javi ja kupio,polovan za 2000 a nov je oko 7000din
http://www.svezakucu.rs/www/singleitem_buy.php?id=10739

10739.jpg


stvarno dobar domet,dizajn,nocno svetlo,veoma osetljiv mikrofon,indikator glasnoce reaguje istog trenutka,nema nikakvog kasnjenja u signalu
mana, kada su dva uredjaja blizu jedan drugome a reciver pojacan malo vise, docice do mikrofonije,druga boljka je staticki sum kao i kod vecine uredjaja ,e sad,poenta je ne odvrnuti volume do kraja vec na pola i ovo se ne koristi kao telefon pa da se drzi na uvetu,vec na stolu ili pored sebe,tako da se onda pozadinska buka ni ne cuje,a kad beba zaplace to ce se cuti
pored 4wifi signala koja mi prolaze kroz sobu,mobilna telefonija i ostalo radi savrseno,ima dva kanala ali je drugi neupotrebljiv,ne znam zasto,verovatno se mesa sa nekim signalom

eto toliko,mozda ovaj mali review nekom pomogne da se odluci dal da kupi ili ne,ja mislim da se isplati kupiti polovan,za nov,xm,nisam bas siguran,jer je za 5000 otisao polovan space shuttle koji jede malu decu,italijanski model,dvosmerna komunikacija,melodije za uspavljivanje ...

slika-Baby-Alarm-ekstra-italijanski-PRO--9810911v288h216.jpg
 
...druga boljka je staticki sum kao i kod vecine uredjaja ,e sad,poenta je ne odvrnuti volume do kraja vec na pola i ovo se ne koristi kao telefon pa da se drzi na uvetu,vec na stolu ili pored sebe,tako da se onda pozadinska buka ni ne cuje,a kad beba zaplace to ce se cuti
pored 4wifi signala koja mi prolaze kroz sobu,mobilna telefonija i ostalo radi savrseno,ima dva kanala ali je drugi neupotrebljiv,ne znam zasto,verovatno se mesa sa nekim signalom

da ispravim sebe,za sum je kriva el.uticnica koja nekim cudom unosi smetnje ako ide preko ispravljaca,na punjive baterije je najbojla solucija,treba samo da vidim da li ispravljac moze i da puni baterije,imam alkalne u njemu koje se izgleda ne pune
ovo sto se tice drugog kanala sam se zeznuo,prebacio kanal na reciveru a nisam na odasiljacu i naravno da nije radilo,u svakom slucaju super uredjaj,bebca je nemoguce cuti em sto je tih em sto se jednostavno ne cuje jer je akustika kuce takva ,ovako svaki njegov uzdisaj i stenjanje kad ga grcevi spopadnu se cuje,i ako niste u sobi cujete 2x vise kao da jeste
 

Back
Top