KO JE KRIV?

E za ovo je vidiš zadužena:

  • Majčina familija

  • Očeva familija

  • Svi muljaju, roda je kriva


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Mnoge faktore nasledimo od roditelja. Tako da imamo nos na tatu oči na mamu i sl.
Takodje, ćelavost kod muških je sigurna ako ih ima po majčinoj strani prvenstveno.
Sise opet po ženskoj liniji...

Ko je zadužen za veličinu kite?
Svi u familiji ćute (i jedni i drugi)
 
Molim da mi ne zaključavate temu jer niko ne želi da priča o ovome ili u neverici skrene pogled.
Takodje tema nije ni za podforume "Savremeni muškarac" ili "Zdravlje" (kakvo je ono "zdravlje" kad mi ni jedna jedina poruka nije preživela? Odem da je obidjem kad ono - obrisana a mesto zauzeto "zbog veze" a banane i narandže vraćene prodavcu)

E pa fala
 
evo ja misum daj to babi i stričevima
jel ja sum si bijo sas jednom štoj pre toga bila s jedneg mog brata.a nie mi baš naj bliži brat
i jona mi rekla ovim rečima
joj pa vi svi ramadanovići taki.
a vido sum i oca jel sum ga kupo kad je ono nastrado u saobraćajki
ondak sum znao da sum na njega
 
kakav naslov...ja sam mislila da se ovde radi o nekoj ljudskoj drami...kad ono opet tema o duzini alatljike :D
doduse ova je zagrebala ispod povrsine...i pitanje dimenzija organa proucava sa naucne strane...
 
S_K_V_O:
a klitoris? to je kao zakrzljali penis...manje bitno sto jes' - jes'...ali zapitah se da li se i on nasladjuje? :D

Draga skvo,

opšte je poznato da je prva faza u razvitku fetusa ženska, a onda neki napredniji predju u mušku fazu. Dobijemo definiciju a sise (bradavice na grudima) ostanu "za uspomenu".
E sad, hormonskim metodama se naknadno u životu, može vratiti u žensko ali još ne smućkaše preparat da postaneš muško...

Forumski vrač
 
Po meni svi me mnogo zezaju u selu da je ovaj moj deda imao k_i_t_u koje su se sve devojke tada plasile . Kazu kad on udje posle za tu devojku nema sex@ nedelju dana . Mene stigla ta kletva ako se moze nazvati kletvom , danas ma koliko bio dugacak nijednu nijednoj nije dosta .
 
sis:
Po meni svi me mnogo zezaju u selu da je ovaj moj deda imao k_i_t_u koje su se sve devojke tada plasile . Kazu kad on udje posle za tu devojku nema sex@ nedelju dana . Mene stigla ta kletva ako se moze nazvati kletvom , danas ma koliko bio dugacak nijednu nijednoj nije dosta .
...ko ce prvi da udje u kafanu?
...u kafanu ce prvi da udje deda.
...zahto deda?
...zato shto je deda persona.... :lol: :lol:
 
kevina familja iz inostranstva .... svi su me vukli za kitu kad sam se rodio ... da se to pokaze svima da je MUSKO :))) .....hvala im zbog toga .... sada se ponosim svojom alatkom ..... 12cm u hladnoj vodi .... malo li je :)))))
 

Back
Top