Кандидати за министра полиције у новој влади

Министар полиције у новој влади?

  • Веља Илић

  • Шутановац

  • Милорад Мирчић!!!

  • Чедомир Јовановић.

  • Веља Илић

  • Шутановац

  • Милорад Мирчић!!!

  • Чедомир Јовановић.

  • Веља Илић

  • Шутановац

  • Милорад Мирчић!!!

  • Чедомир Јовановић.

  • Веља Илић

  • Шутановац

  • Милорад Мирчић!!!

  • Чедомир Јовановић.

  • Веља Илић

  • Шутановац

  • Милорад Мирчић!!!

  • Чедомир Јовановић.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
Последњи трач је да је Веља Илић видео себе на овом месту,
што би рекао наш народ "видела се вила у чем није била" али када се мало и замислимо над тим трачем има ту и неке логике да би евентуално то некоме и било у интересу,на пр давидовићу аџиму итд а.дс би добио биа а сви би се прали пред светом да ето то су та народњачка решења и коалиције...Ко би био ок, на том месту?
 
Ја само говорим истину,
а ко је ово на слици Но.1 млохави необавештени легијалиста ?
Па пукли сте ви дсс прошло је ваше време аматеризма и
ловокрадице јоце,малог перице (радета )од биа и свих других штеточина..."аце свињске фаце" оног ко је надмудрио "снајку" ....
КО ЈЕ СЛАГАО НАРОД,КО ЈЕ ДАО РЕЧ ? КО НАМ ЈЕ УКРАО 7 ГОДИНА ЖИВОТА? већ сам писао о томе а ти сачекај мало па ћеш видети ко је на слици...
а да ти то радиш да би администратор закључао тему?!
мислим да се они не боје ловца ловокрадице јоце имају јачу везу...
 
А како би било да твој следећи ник буде ''анкета''?Кад год отвориш тему,ту је и анкета.Иначе,ја мислим да би Чеда био најбољи министар унутрашњих послова...Црна берза,бело,црно,трафикинг...све би пропало!Пардон,цветало.:D
 
Torius:
JOca trafika je pohapsio toliko kriminalaca koliko nisu svi ministri policije od Pasica do danas. Pa ne mislis valjda da bi ministar policije trebao da bude neko ko nema pojma o zivotu i ko nikad nije upoznao ulicu. Inace lik mi je totalno antipatican ali cinjenice su cinjenice.

Што јесте - јесте! Само изгледа да је неке лопине ухватила прпа да полако стиже ред и на њих - па брже-боље да га смене и тако себи осигурају лоповску будућност, задржавање покраденог, даље и нове муљаже, а да на то место
поставе неког медиокритета који се неће мешати у свој посао - једноставно да се
жабокречина гаји и даље........ 8-)
Па погледај КО највише инсистира да свог човека инсталира на то место: ДС! :razz:
 
rdeki:
Secate li se mozda Vuka Obradovica?

Да, комунистички генерал који је одједном окренуо "ћурак наопако" и придружио
се тадашњој опозицији (мислим да је то урадио јер је био смењен) ! 8-)
А после су му наместили секс-аферу.
 
eremita:
Да, комунистички генерал који је одједном окренуо "ћурак наопако" и придружио
се тадашњој опозицији (мислим да је то урадио јер је био смењен) ! 8-)
А после су му наместили секс-аферу.
Nije smenjen, nego je dao ostavku. Dao je rec koju nije mogao da ispuni, pa je kao pravi oficir zbog neispunjene reci dao ostavku.

Seks afera koja mu je namestena.... Pa pokojni premijer je uspeo da od sebe udalji sve one koji mu nisu bili po volji.

Mislim da bi bio dobar ministar policije.
 
Torius:
JOca trafika je pohapsio toliko kriminalaca koliko nisu svi ministri policije od Pasica do danas. Pa ne mislis valjda da bi ministar policije trebao da bude neko ko nema pojma o zivotu i ko nikad nije upoznao ulicu. Inace lik mi je totalno antipatican ali cinjenice su cinjenice.


po toj logici konkurencija za ministra je ogromna.....toliko ima onih koji "imaju pojma o zivotu" i "poznaju ulicu" da je to zastrasujuce....lopova i kriminalaca na hiljade....sve buduci ministri policije
 
acca:
A Radmilo Bogdanovic? :lol:

Moze Sutanovac za policiju, Ceda na celo antinarkotickog odbora, Dusan Petrovic na mesto antikorupcijskog odbora, Vaskrsnemo Hitlera i stavimo ga na mesto ministra za toleranciju i pitanje nacionalnih manjina, Tadica na mesto Strateskog planera, Kostunicu na mesto za boboljsanje operativne efikasnosti i povecanje brzine reagovanja, Nikolica na mesto za sirenje pozitivne energije i Dinkica za predsednika odbora za iskorenjenje siromastva.... eto Srbije koja je organizovana po zelji svih u okruzenju.
 
Torius:
Moze Sutanovac za policiju, Ceda na celo antinarkotickog odbora, Dusan Petrovic na mesto antikorupcijskog odbora, Vaskrsnemo Hitlera i stavimo ga na mesto ministra za toleranciju i pitanje nacionalnih manjina, Tadica na mesto Strateskog planera, Kostunicu na mesto za boboljsanje operativne efikasnosti i povecanje brzine reagovanja, Nikolica na mesto za sirenje pozitivne energije i Dinkica za predsednika odbora za iskorenjenje siromastva.... eto Srbije koja je organizovana po zelji svih u okruzenju.
С обзиром какви су нам политичари,вероватно би влада требала баш овако да изгледа!:D:D:D
 
DukeofSerbia:
Тема је неозбиљна.

Мислим стварно - Мирчић, Чеда и Веља. :lol:
Што су они гори од осталих? Имали смо у разним министарствима министре који не само да нису стручни да обављају посао,него су скоро неписмени,председника владе који не уме да прича,шверцера,да не говорим о познавању неког страног језика...:roll:
 
misoni:
Што су они гори од осталих? Имали смо у разним министарствима министре који не само да нису стручни да обављају посао,него су скоро неписмени,председника владе који не уме да прича,шверцера,да не говорим о познавању неког страног језика...:roll:

Hoćemo Kralja, taj zna barem jedan strani jezik!:)
 

Back
Top