Donji ves

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

VELIKI NOS

Početnik
Poruka
8
Nedavno sam bio pozvan na rodjendan kod moje prijateljice sa posla koja radi u JAT.
Bilo je oko 20-tak pozvabnih osoba.Medjutim nakon mozda sat vremena sam morao u WC. I zamislite ovo: ja u WC i na masini za pranje vesa, vidim u korpi jedno 4 para zenskih gacica od moje prijateljice. Uzeo sam ih u ruku i osetio da mirisu na mladu picicu.
Morao sam da ga izdrkam.
Posle toga sam cesto gost kod nje
 
U kupatilo kod moje prijateljice , na masinu za pranje vesa je bila korpa sa par nosenih gacica.
To su bile nosene gacice od moje prijateljice.
Zbog toga sam uzeo par nosenih gacica, poceo da ih mirisem, i kada sam se uzbudio, morao sam da ga izdrkam.
Od tada sam cesti gos u njenom stanu. I naravno da osecam miris njene mlade picice preko nosenih gacica
 
ali.."kod moje prijateljice sa posla koja radi u JAT.",pa care znaci i ti radis u jat-u
jbt zamislite da vam ovaja dasa pretura po prtljagu na aerodromu i kao..."izvinjavam se,ali moracete da sacekate 5 min. dok se na vratim sa vashom torbom" :lol:
 
MASTERMIND:
ali.."kod moje prijateljice sa posla koja radi u JAT.",pa care znaci i ti radis u jat-u
jbt zamislite da vam ovaja dasa pretura po prtljagu na aerodromu i kao..."izvinjavam se,ali moracete da sacekate 5 min. dok se na vratim sa vashom torbom" :lol:

...:lol: :lol: :lol: :lol:....

...i mislim... kontam da mator pichic (sh`o no bi rek`o ovaj shto je postavio temu...) mirishe isto kao mlad pichic.... i na kraju se ispostavi da je to vesh njene keve... :lol: :lol: :lol:
 
brate mili, znachi ne verujem ! :lol:
pokushavam da zamislim kakava bi mene nechista sila naterala da preturam po nechijoj korpi a prljav vesh :lol:
fuj bre !
pa to je poslednja stvar koju bih ikad u zhivotu radila, ako mi je neko sexy :lol:
ko zna shta sve tamo mozhe da se nadje
kakvi smradovi, i kakve flefe
zhasu :lol:
 
VELIKI NOS:
Nedavno sam bio pozvan na rodjendan kod moje prijateljice sa posla koja radi u JAT.
Bilo je oko 20-tak pozvabnih osoba.Medjutim nakon mozda sat vremena sam morao u WC. I zamislite ovo: ja u WC i na masini za pranje vesa, vidim u korpi jedno 4 para zenskih gacica od moje prijateljice. Uzeo sam ih u ruku i osetio da mirisu na mladu picicu.
Morao sam da ga izdrkam.
Posle toga sam cesto gost kod nje

Trebao si ih nabit na kitu. I zamisli da je ona tada usla i videla kako joj ponizavas gacice i oce se torbat a ti joj kazes neka hvala dosta mi je i ovo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top