Samoubistvo

Uh koga bih ja sve ubila! Ja bih ubijala kao u video igrici, dok me ne stignu policajci, kao u igrici, preskakala bih prepreke, imam ograniceno vreme, trazim najkraci put.Napravila bih dobar plan, mozda da ih okupim sto vise na jednom mestu pa bih ih prvo sve ubila a onda bih mozda odustala od samoubistva, sto je najsmesnije, jer vec tad mi vise ne bi bilo dosadno, na sudu bih smisljala neke price, mozda bi bilo dileme da li da me posalju u ludnicu ili u zatvor, ne bi se isplatilo da se ubijem, cekalo bi me mnogo zanimljivosti u vezi sa kaznom....
Kad bih ih prvo sve ubila na kraju se ne bih ja sama ubila, sto onda da ih ubijam i sto ja da se ubijam ako necu prvo sve da poubijam? Tako da i to idu u prilog da odustanem od takvog samoubistva, sve ide u prilog odustajanja od samoubistva.
 
#TAKY#:
Da li ti nekad dodje da se ubijes?Skocis sa krova ili preseces vene?To jeste greh :shock: ali tada resavas sve probleme :shock: ........ne moras da ucis,da slusas roditelje kako ti seru 24 sata nad glavom o ocenama,ponasanju itd.Jedna bivsa osmakinja iz moje skole je na casu isekla vene zato sto je dobila keca iz biologije,problem je u tome sto su je na vreme odveli u bolnicu pa je prezivela na njenu zalost.....

:roll: osobe koje misle da se problemi resavaju samoubistvom bi STVARNO trebale da se ubiju... Pogotovo ako smatraju da su gore navedene gluposti stvarno PROBLEMI.... pa zivot je toooooooooooooliko leeeeeeeeeep :D :D :D
ju kako me je sad ovaj post iznervirao..... :? :-(
 
topmodelsica:
Uh koga bih ja sve ubila! Ja bih ubijala kao u video igrici, dok me ne stignu policajci, kao u igrici, preskakala bih prepreke, imam ograniceno vreme, trazim najkraci put.Napravila bih dobar plan, mozda da ih okupim sto vise na jednom mestu pa bih ih prvo sve ubila a onda bih mozda odustala od samoubistva, sto je najsmesnije, jer vec tad mi vise ne bi bilo dosadno, na sudu bih smisljala neke price, mozda bi bilo dileme da li da me posalju u ludnicu ili u zatvor, ne bi se isplatilo da se ubijem, cekalo bi me mnogo zanimljivosti u vezi sa kaznom....
Kad bih ih prvo sve ubila na kraju se ne bih ja sama ubila, sto onda da ih ubijam i sto ja da se ubijam ako necu prvo sve da poubijam? Tako da i to idu u prilog da odustanem od takvog samoubistva, sve ide u prilog odustajanja od samoubistva.

Ja mislim dabi samoubistvo u tvom slučaju bilo pun pogodak...
 
pokusala sam milion puta da se ubijem vise i ne broim....
sekla sam se,pila tablete,ali ipak ostadoh ziva,posto se nikad nisam dovoljno duboko zasekla i nikad nisam uzela dovoljno tableti da bi se ubila,samo sam ostajala bez svesti.......
 
Otkud te ideje o samoubistvu sa 13-14 godina.. ? Meni je tad najveca briga bila da predjem na sledeci nivo na Nintendu (ziveo Super Marioooooo!!!!)

Potrazite vi pomoc, mozda josh niste potpuno s*ebani
 
@jelena92: izvini... ja pochetkom godine josh uvek rachunam da svi imaju godina koliko su imali proshle godine... to zato shto sam rodjena u septembru :lol:
Ali svejedno.... :? Ti si bre osmi razred.... :?
 
@Jelena92
Ako ti nishta od toga nije poshlo za rukom, a ti lepo uzmi qpi sebi malo koke i napravi tako neku lajnu kao "HAPPY NEW SUICIDE", ja mislim da ce to biti dovoljno...
p.s. i pazi da lajne ne budu tanje od 1/2 cm
 
Keeper:
i ti si ovde vidim jako pametna.
ja mislim da ne treba da se ubiju ako ne mogu da prevazidju problem nego je dovoljno da im se pomogne da prevazidju. radikalna reshenja ostavi za svoju buducju familiju.

@ lucky: veruj mi da ponajmanje od deteta zavisi dal cje mu se roditi takva ideja.

to je dovoljno.

opet na pogreshnom mestu trazhish problem. nije mala, nego oni koji je odgajishe takvu.
moguce...........roditelji ipak jesu veliki uticaj,a i drustvo..................
 
jelena92:
porodicni problemi............ima ih jos uvek!
И има их и увек....али да се свако ко је део породице убије...где би нам био крај...
Ево вам једна ''филозофија'' да покушамо да схватимо нешто о животу и ја и ви...
Ако се браниш лево, угрожен си десно;
Ако се браниш десно, угрожен си лево;
Ако се браниш напред, угрожен си позади;
Ако се браниш назад, угрожен си напред;
Ако се браниш свуда, свуда си угрожен.
Идеална одбрана не постоји, увек си угрожен, и да ли треба да се секирамо због тога? Сви су угрожени. Сви имају проблеме. Сви су слаби, то је део нас као и кад смо јаки. Али сви морамо да издржимо, можда је ово за форум филозофија, али не бих желео да се нико од вас уопште помишља на такав корак. Схватите, проблеми су део нас, неуспех је део нас. Ви схватате ствари превише озбиљно а да цитирам једног: ''Čitav život je velika kosmička šala. To nije neki ozbiljan pojam - ako to prihvatiš ozbiljno izgubićeš smisao.''

Мислите о неуспеху као делу свега, нема срама у неуспеху, ви сами изазивате срам. Никад неуспех не смемо узимати као нешто коначно, већ као део живота,део неког искуства. Поново да цитирам: ''Ako mislite o neuspjehu ne kao o nečemu što je suprotstavljeno stvarnosti, već kao o nečemu što formira stvarnost i postaje stvarnost, tad neće biti nikakvog straha. Mi neuspjeh smatramo nečim što je suprotno našim očekivanjima, ali je neuspjeh nešto što nas tjera naprijed.''


Трудите се да немате толико црних мисли, трудите се да видите лепе ствари кад вам је тешко, имате толико лепих ствари, није вам ваљда све лоше, а кад јесте, биће боље, све је у вама...све је то део живота, немојте да помишљате на самоубиство због проблема, већ се борите са проблемима....
Можда делује као да говори неко много старији од вас, ал ја имам 23 год., нисам за дорум ''тинејџери'' али ме занима тема, и можда и знам како се осећате, али изборите се...биће боље, и стварно никад немојте да мислите да је крај, увек има шансе...

Ај па тако, желим срећу свима овде и видимо се...:)
 
jelena92:
porodicni problemi............ima ih jos uvek!
Daj, covece, sa 14, 15 god. siala da se koknes??? :roll: :?: :confused:
Zbog porodicnih problema? Zar nisi mogla nekome da se obratis za pomoc???
Nezamislivo mi je da neko ko je moje godiste proba da se ubije... Valjda smo jos uvek dovoljno mladi i "zeleni" da bismo to radili :? :?
Ajde bre, glavu goreporazgovaraj sanekim o tome i bice ti lakse...
 
Svakim dan je pun stresa i napinjajna zivaca!Treba naci nacin da se boris protiv toga! Imas problem koji te jede ceo dan,danima,nedeljama...ali kad ga pobedis i prevazidjes osecas se kao najjaci na svetu! Naravno problem nece otici sam od sebe.Za neke je potreban trud(ucenje...),a za neke vreme (raskid,neodlazak na koncer Iron Miden-a :)...).Takodje je jaaako bitno naci ispusni ventil!Roditelji imaju taj dar da nerviraju i da pokvare sve planove u trenutku.Treba izduvati!Ja sam taj ventil nasao u sportu!Svaki dan treniram.Lepo se osecam,u formi sam,stekao sam mnoogo drugova kojima mogu da obratim u bilo koje doba dana ili noci. Samoubistvom ne resavamo nista,zato nadjite svoj "ventil".
 

Back
Top