Za Riplija :)

Hahahahaha...

Sto se tice medicinske sestre, stvarno je nisam dirao, casna pionirska rijec.. Nisam TIta mi...

hahahahahahahah...
Sto se tice doticnog radija
Oni su odavde
Radio stanica "Glas Drine" Sapna ..

Mjesto, ili gradic, mada nije gradic je blizu Zvornika, i mnogo je blize Kulirazi i Red_Zmaja nego meni, tako da mogu ladno da operem i ruke i noge od ovog radija a i od medicinske sestre..

Tita mi...

Heheheheh

Pozdrav...
 
Zasto li imam osecaj da nam je GZ malikce nervozan :)
verujem ja tebi druze, ali tek da znas, na tvojoj sam strani, pa imas i ti pravo na gesku :)

Pa sta i da si ti?
Jednostavno, vreme ce se na Krstarici meriti nesto kao "N godina pre nego je GZ kresnuo bolnicarku" i "N godina od kad je GZ kresnuo bolnicarku" :)
 
Eh, kamo pusta sreca da jesam.. Sto je najgore...heehehheeh, i ako jesam, mora da sam bio pijan ili naduvan te ne znam jadan ni kako izgleda doticna,,,, heheheheh.. Na kraju krajeva, jedan GZ vise valjda nece smetati nikome, sem mozda..... hmmmm..

Ali sta da se radi... ponekad se uhvatim kako ih i zageldam..

Ali, heheheh,,, pri zdravom razumu i cistoj svesti.... ma ne bih bas rekao da sam ja..

Nego trebalo bi je staviti na mravinjak da je pitamo koji je mrav ujeo..

Hiiiiiii
 
Gz, kolega, pa mislim stvarno. :-?
Ne zelim da verujem u ovakve gluposti, ozbiljno.
Ja sam mislio o tebi sve najbolje a vidi sada.

Nego..., ajde da si 2x a ti 1x (jednom) , pi jeeee. :lol:


_______________________________________

codemaker:
Jednostavno, vreme ce se na Krstarici meriti nesto kao "N godina pre nego je GZ kresnuo bolnicarku" i "N godina od kad je GZ kresnuo bolnicarku" :)

(Lazhesh Milisave lazhes! Masni su ti zubi!) :D
killing_loneliness:
Volela bih upoznati Codemaker-a...
A ti !?

Gukni... :lol:
 
ham sad mi je mnogo lakse... Nego stari svaleru, sta je ovo... I tebe ce da upoznaju... vidi, skrivaca.. A ne moze to tako, kako za tebe tako i za mene vazi, najgore je kada se stari panj zapali...

Mala sala, naravno....
 
GZ:
ham sad mi je mnogo lakse... Nego stari svaleru, sta je ovo... I tebe ce da upoznaju... vidi, skrivaca.. A ne moze to tako, kako za tebe tako i za mene vazi, najgore je kada se stari panj zapali...

Mala sala, naravno....

E, druze moj...
Ako me juru, uglavnom me juru sa urlikom "Hasan seckati!.." a ne da mi bude lepo..

A nicim izazvan sam u zivotu dobio samo male boginje i osip kad sam kao mali, gologuz seo u koprive.... Sve drugo da dobijem, morao sam debelo da se potrudim :)

Al' dobro, izgleda da si se ti ovog puta izvukao, neki dezurni je obavio na brzaka, pre tebe :)
 
Nazalost, ovako istrgnuto iz koncepta lici na obecavajucu recenicu ;(
Kad se pogleda stvarni razlog napisanog, videce se da je zapravo lepotica bila besna k'o ris na mene jer sam je ljubazno uputio na vise miliona pogodaka na Google povodom njenog pitanja :)

Eh, prosla su vremena kad su se bacale pred mene.. :)
Sad se moze samo desiti da se neka baba saplete ispred mene na pesackom prelazu ili se onesvesti na kasi u samoposluzi pa mi padne u narucje.. :)
Yebiga sve i svoje vreme ..
 
Hahahah.. opet skromni Codemaker.. znamo mi da si ti stari smeker i da si jos i te kako sposoban da osmekas nesto i sa strane..

P.S.. ne smijemo reci gospodji Codemakera, da ne dodje do restarta systema, s obzirom da je skoro instalirao VIstu pesmejker.. Ako bude kakvih promjena, znacemo cim izadje SP1 za ovaj slucaj..

Ne daj se stari.. mozes to to jos....
 
:)
Nemoji ti sad da skreces sa teme..
Ne zivim JA maltene vrata do vrata sa onom veselom lepoticom, nego ti..
Nego da javis sta ono bi pa da definitivno skines sumnju sa sebe :)
Do onda si suJmiv (sto rece moja baba) kako god okrenes :)
 
Heheheheeh.. Jos cekamo rezultate DNK analize.. MOzda bude trebalo ici u Tuzlu, a ako ne pomogne, onda London.. Kazu da tamo jedino mogu da ustanove ocinstvo..

Pored toga, kako god okrenes ovo je jos dobro sto je ovaj slucaj u pitanju.. Prije par mjeseci, bio je dosta gori slucaj na jednoj sarajevskoj klinici..

Jedna od glavnih sestara je izvrsila samoubistvo, a u oprostajnom pismu je optuzila cijelo rukovodstvo klinike..

Ovaj slucaj sa djetetom i trudnocom jos i veseo, sta se sve desava..

Ipak, polako ce me vrijeme spasiti..

Hehehehe.. ne dam se ja...
 
Hehehehe.. bice, samo ne znam ko je jos sretni dobitnik.. Ko ce da postane tata ili babo, ostaje da se vidi, a ja sam dobio nesto drugo, samo ne bih sad o tome..

Code ni da nisi pisnuo...


hehhehehehhehehe...
 

Back
Top