koliko vremena treba dati devojci koja je nevina

P

pitanje

Gost
U VEZI SAM 8 MESECI SA DEVOJKOM KOJA JE NEVINA, A ONA I DALJE IZBEGAVA KONKRETAN SEX STALNO ODLAZUCI STO POCINJE DA ME NERVIRA I AKO JE VOLIM. PIPKANJE DOLAZI U OBZIR, ALI NE I ONO GLAVNO.ONA IMA INACE 21 GODINU.POSTOJI TU I BLAGI EFEKAT NJENOG TRIPA DA JA NAVODNO FLERTUJEM ILI PAK STALNO PRATIM POGLEDOM NAMONTIRANE RIBICE U GRADU,STO JE CISTA GLUPOST.MOZDA PONEKAD BACIM POGLED STO RADI I SVAKI DRUGI MUSKARAC ALI NE IDEM DALJE OD TOGA.ZANIMA ME MISLJENJE SAMO ZENSKE POPULACIJE NA OVU TEMU
 
Sto se mene tice, mislim da je to sto ona radi ipak preterano. Ipak ste zajedno vec 8 meseci a niste klinci pa da se ona plasi da ces jos se narugati ili je zeznuti. Mozda da je direktno pitas sta je razlog i da joj kazes da sex nista nece pokvariti vec da samo moze jos vise ulepsati vasu vezu. Ali ni u kom slucaju joj ne postavljaj ultimatume tipa "ili cemo spavati ili cu te ostaviti".
 
Ako mene pitas, a ne pitas me sam se javljam...

Ona te samo drzi u neizvesnosti.

Izbegavaj pretnje vec budi musko i ostavi prostor.

Veruj mi ima puno zena i na kraju ce ti biti sve jedno koja je. Ako se volite dugo i lepo nervi su presudni... Budi covek pa joj reci da je obicna devojka i da je proslo vreme izazivanja muskaraca...

ali mora da joj samo dodje to isto...

ponasaj se tako...
 
je da odlucis da li ces je ostaviti ili cete spavati.Ali ja licno ( kao devojka) mislim da nebi trebalo da joj stavljas ultimatum.Probaj lepo da joj kazes da ima 21 godinu i da ste zajedno dovoljno dugo i da to nije nista strasno ako spavate.Ako posle kratkog vremena ipak ne pristane , ne znam sta da ti kazem.Mozda nece spavati sa nikim do prve bracne noci?Tesko tebi!Neki problem mora da postoji samo ne mozete otvoreno da pricate o tome
 
21 joj je godina i jos je nevina!!!!
ako je to istina onda je nosi pravo u muzej!!!

sustina je u tome da joj objasnis da ti uopste nije bitno da li je nevina ili nije, jer ako se time zaista opterecujes onda to njoj stvara dodatni pritisak. mozda je u pitanju to da ti je u pocetku veze rekla da je nevina i da se sada plasi da otkrijes suprotno. kad shvati da ti nije bitno bice joj lakse. uostalom, kome je to bitno?! zapitaj se da li je volis dovoljno da predjes preko cinjenice da nije nevina, ako se desi da je to u pitanju. onda ces shvatiti da li te za nju vezuje samo njena nevinost ili neki drugi kvaliteti, sto je, u principu, mnogo bitnije.
 
Ako ti je starno stalo do nje, pokaži joj to. Dakle, njoj je verovatno potrebno da bude sigurna da je svarno voliš i da je za tebe posebna, bez obzira na to da li spavate ili ne. Najveca greška koju mozes da napraviš je da stalno navaljuješ, jer to može da joj stvori utisak da ti je to najbitnije. Pogotovo ne bi trebalo da joj pretiš time da ces da je zameniš drugom, jer upravo treba da joj pokažeš da je nezamenjiva. Znam kako ovo što sam rekla zvuči, ali, veruj mi, može da pomogne. Naravno sve ovo važi ako ti je stvarno stalo do nje lično, a ne samo kao do osobe koja igra ulogu tvoje devojke i može lako da se zameni. Ako se ne prepoznaješ u ovome, bolje ne traći ni svoje ni njeno vreme.
 
Ja se slazem sa posmatracem ali takodje i sa anastazijom... ne kazem da je nemoguce ali je stvarno rijetkost. Garant ti je slagala pa se sad boji da ces je uhvatiti u lazi. Ako nije svaka joj cast. Sad ti vidi da li ti je to toliko vazno, jer je ta laz vjerovatno bila reakcija na neke tvoje stavove... ako nije toliko vazno oprosti joj tu laz, jer to i nije nista cudno. Mozda je jednostavno bilo sramota da ti to prizna.

A ako si jos toliko zadrt da ti smeta sto je imala nekog prije tebe onda je i nisi ni vrijedan.
Jednostavno joj pruzi svu paznju i ljubav tako da se osjeca posebnom umjesto da joj dosadjujes sa nagovaranjem da rasiri noge. Ako sve radis kako treba neces jos dugo cekati.
 
Nemoj je niposto prisiljavati ultimatumom. Onda stizes do do toga da si sa njom samo zbog seksa, a ocigledno nisi. Pokusaj da razbijes tu zabludu da ona tebi nesto poklanja tj. da samo ti dobijas. Jer dobija i ona.
Kazes da pristaje na pipkanje (ne svidja mi se ovaj izraz). Pa i to je nesto. Vodi je sve dalje i dalje. Osvajaj deo po deo i na kraju ce sve doci samo po sebi.

P.S. Registrovacu se uskoro.
 
Koliko cekati?
Po meni ne previse dugo. Pravo pitanje je zasto nece? Ako je ne privlacis nece hteti ni poslije jos 8 mjeseci samo zaludno gubite vrijeme, raskinucete prije ili poslije i pitaces se zasto si bio tako glup i toliko vremena potrosio, a nisi ni spavao s njom. A vrijeme nikad ne ide nazad.
 
Ne slusaj ovakve savete. Ocigledno je da niste jedno sa drugim samo zbog seksa, jer bi se inace vec razisli. Postavi sebi pitanje: da li si sa njom zato sto je volis ili zato sto zelis da je kresnes? Ako je ovo drugo, onda si odavno trebao da je ostavis. Ja mislim da nije.

Ne treba time da je preterano opterecujes. Hoces li ili neces? Nije uvek sve tako. Ja i moja bolja polovina i dan danas znamo da zavrsimo igru bez onoga o cemu ti pricas. I da nam bude lepo. Prihvati a i nju ubedi da ne moras obavezno da ide do kraja ako se svuce. Ako ti poveruje, a ako ste toliko zajedno verovatno hoce, sve ce biti lakse. Prvi put, drugi, trece a onda ce i ona da pozeli nesto vise. Koja nije?
 
pitanje:
U VEZI SAM 8 MESECI SA DEVOJKOM KOJA JE NEVINA, A ONA I DALJE IZBEGAVA KONKRETAN SEX STALNO ODLAZUCI STO POCINJE DA ME NERVIRA I AKO JE VOLIM. PIPKANJE DOLAZI U OBZIR, ALI NE I ONO GLAVNO.ONA IMA INACE 21 GODINU.POSTOJI TU I BLAGI EFEKAT NJENOG TRIPA DA JA NAVODNO FLERTUJEM ILI PAK STALNO PRATIM POGLEDOM NAMONTIRANE RIBICE U GRADU,STO JE CISTA GLUPOST.MOZDA PONEKAD BACIM POGLED STO RADI I SVAKI DRUGI MUSKARAC ALI NE IDEM DALJE OD TOGA.ZANIMA ME MISLJENJE SAMO ZENSKE POPULACIJE NA OVU TEMU
Potpuno te razumem, u istoj sam situaciji, samo 6 meseci a ne 8.
 
Evo ja cu da ti kazem iz svog iskustva... imam 20 godina i dalje sam nevina.... Imam decka oko 8 meseci.... i NIJEDNOM me nije niti uslovljavao , niti bilo sta.... sto dokazuje DA ME VOLI, njemu je dovoljno da me pazi i mazi i nista mu vise ne treba :) Znam da je musko i da ima svoje potrebe (kao i svi momci), ali stalo mu je do mene i nema nameru da me tera ili tako nesto..
... E ako volis ti svoju devojku... nemoj da je teras, vec samo porazgovarajte o tome... zasto nece i cega se plasi? :)
I UOPSTE NE VERUJEM da devojka laze da je nevina.... nema razloga! Razmislite malo!
 
GHOST MALE je u pravu, a vi svi vecina zapravo sto ste rekli DA TREBA DA JE OSTAVI niste normalni. ZASTO ostaviti curu ako nece da ima odnos s tobom, ccc, boze svasta. Pa jel tebi samo do sexa stalo?? Il ti je stvarno stalo do nje, pa ces da postujes i cekas ako treba 100 godina!!!!!!!!!....al da ona bude sprema na to????? AJDE TI MALO RAZMISLI GLAVOM. Ozbiljno ti kazem. Ja da sam ona, i da znam kako TI razmisljas, mislim po ovome sto si napisao, ja bi te odavno ostavila..jer po svemu ovom sto si napisao ovde, vidi se da nemas postovanja prema njoj sto se tice odnosa, boli te briga, ti znas sta ti hoces i dovidjenja LJUBAVI.
Ipak je ona nevina, JA LICNO, nisam htjela da imam odnos sigurno godinu dana od kako sam upoznala mog decka,ionako nismo bili stalno zajedno, jer smo bili malo na daljinu al opet smo se cesto vidjali. Jednostavno, sve se odvilo postepeno ..lagano, sa strpljenjem, sa dodirima u krevetu ..laganim, polako pricas s njom, kazes joj nesto normalno fino, kazes joj da se ne boji, da ces da budes njezan il tako nesto. A ne, ej curo ako neces da spavas sa mnom aj cao.
Mislim stvarno ..ovo sto si postavio ovde su price za djecu. Kao da imas 12 god, a ne 20 i nesto sigurno.

Bez uvrede na ovo sve, samo nisam mogla da se suzdrzim a da ti ne odgovorim.

pozdrav
 
daj pa sta se cudite sto je sa 21 nevina.imam dve drugarice koje su takodje nevine sa 21 god.a ti ako je zelis cekaces je ali u svakom slucaju moras da pricas sa njom zbog cega se ona plasi stupanja u intimne odnose sa tobom.kad budes uvideo srz problema onda ces znati na cemu si.ja imam 21 i sa deckom sam spavala prvi put prosle godine posle 17 dana i jos uvek smo zajedno.pre njega sam bila u vezi 2 godine i taj nije nista dobio,hocu da kazem da puno toga zavisi i od vas muskih.poljubac
 
Ljudi mi se jos uvek nismo kresnuli.Zanima me,ali da mi odgovori zenski deo publike,koliko one prognoziraju da cu ja jos morati da cekam.Glupi su mi odgovori tipa da je ja ne volim time sto hocu da to uradimo odmah.Ja samo smatram da smo to davno trebali odraditi i da je sex deo prave ljubavi a ne nesto sto treba da se iskljuci ili ceka mesecima.Ja sam inace spreman da je cekam jos pola godine,pa ako ni onda ne bude htela,ja cu je pitati za koga se cuva,kad nece samnm, i otkaciti.Ako ni onda ne bude htela,nece mi moci proturiti pricu da me voli ne znam ti koliko.Uostalom,ja sam u svojoj glavi sada sve resio, a zanimaju me samo vase prognoze.Za pola godine cu vam javiti sta je bilo.aj sada da cujem prognoze
 
Shta je bre ovo,sve neke nevine s 20,21,22...to neshto nije u redu...neshto ne valja...shta kao ne vole sex...ahahahahahahahahhaaha...ma koga vi lazete ovde...bah...i kad probaju netje da se skinu...gomila ih je takvih...nevine...ahahahahhaahahhahaahhha...mozda posledice bombardovanja...preoseravanje za medalju..NISHTA NARODE,POSHTO STE SVI TAKO FINI I STIDLJIVI USPUT I ISKOMPLEKSIRANI IMATE PISHE I RIBICE,IMATE PRSTITJE I DESANKE,PA VI LEPO SEBE RADUJTE...autor teme nek zaboravi na sex..drzi je za ruku,nek ti radi mashta,i reci joj da je volish...baci ga u nesvest ponekad i budi happy,"danas se klinke satiru od..."...tvoja je bar nevina...to je vazno.
 
Margott:
Shta je bre ovo,sve neke nevine s 20,21,22...to neshto nije u redu...neshto ne valja...shta kao ne vole sex...ahahahahahahahahhaaha...ma koga vi lazete ovde...bah...i kad probaju netje da se skinu...gomila ih je takvih...nevine...ahahahahhaahahhahaahhha...mozda posledice bombardovanja...preoseravanje za medalju..NISHTA NARODE,POSHTO STE SVI TAKO FINI I STIDLJIVI USPUT I ISKOMPLEKSIRANI IMATE PISHE I RIBICE,IMATE PRSTITJE I DESANKE,PA VI LEPO SEBE RADUJTE...autor teme nek zaboravi na sex..drzi je za ruku,nek ti radi mashta,i reci joj da je volish...baci ga u nesvest ponekad i budi happy,"danas se klinke satiru od..."...tvoja je bar nevina...to je vazno.


A ti si neka je***ica prvog reda?
Prvo sex,pa sve ostalo Mislim da si upravo pokazala ko je ovde ISKOMPLEKSIRAN... Ocigledno da nikad nisi osetila sta znaci ljubav i biti voljen. Sta bre napadas devojke? Ako su nevine i treba da budu dok ne osete da zele da se prepuste decku, a ne da sire noge sa 15 godina.... :roll: :x
 
Gost (Male):
jeca:
Znam da je musko i da ima svoje potrebe (kao i svi momci),

A ima li zensko svoje potrebe?


Naravno da ima....ali..posto ne mogu da generalizujem stvari... evo ja cu reci da te potrebe su mnogo manje i mogu da se potisnu u odnosu na muski pol koji ne moze.......

E sad za ovu temu.... Kao prvo, ako je stvarno volis... sacekaces koliko god treba, mada mislim da je RAZGOVOR ono sto ce vam pomoci. Sedi lepo s njom i porazgovarajte na tu temu... zasto nece, da li se plasi sta ti osecas, zelis,itd itd.... I bice sve OK :wink:
 
pitanje:
U VEZI SAM 8 MESECI SA DEVOJKOM KOJA JE NEVINA, A ONA I DALJE IZBEGAVA KONKRETAN SEX STALNO ODLAZUCI STO POCINJE DA ME NERVIRA I AKO JE VOLIM. PIPKANJE DOLAZI U OBZIR, ALI NE I ONO GLAVNO.ONA IMA INACE 21 GODINU.POSTOJI TU I BLAGI EFEKAT NJENOG TRIPA DA JA NAVODNO FLERTUJEM ILI PAK STALNO PRATIM POGLEDOM NAMONTIRANE RIBICE U GRADU,STO JE CISTA GLUPOST.MOZDA PONEKAD BACIM POGLED STO RADI I SVAKI DRUGI MUSKARAC ALI NE IDEM DALJE OD TOGA.ZANIMA ME MISLJENJE SAMO ZENSKE POPULACIJE NA OVU TEMU
Ako ikako možeš suzdrži se od ultimatuma. Poznajem toliko muškaraca koji imaju veze i poštuju stav žene prema sexu, pa nemaju odnose. Ne kažem da sex nije bitan ali je bitnije razumjevanje. Pa šta ako ima 21 a nije spavala. Nije konzerva, neće se pokvariti. Nisu sve žene spremne riješiti se nevinosti samo da nebi bile nevine. Ako je voliš na prvo mjesto stavi svoje emocije prema njoj. Nabujala plima libida će ti dati dodatni užitak kada se desi sam odnos. Da možda ti nemaš kakav komleks pa smatraš da si manji muškarac ako nemaš potpunu vezu. Kod nje možes samo imati plus ako je budeš shvatao. Sretno.
 

Back
Top