kozmeticki saloni i njihova usluga

VEK

Početnik
Poruka
35
sta mislite kokiko su danasnje kozmeticari dobri u svom poslu i kako volite da se ponasaju prema vama kada idete na tretmane.Da li ste od onih osoba koje se poveravaju kozmeticarima i jadaju se ili mudro cutite.Kakva su vasa iskustva sa osobljem i uslugama i sta vam se svidja u salonima a sta ne.
 
Poslednji put kada sam bila u kozmetickom salonu izasla sam uplakana i licila sam na strasilo.

O kozmeticarkama mislim sve najgore... to su obicne guske koje su nabedjene da nesto znaju... cak i oni doktori po kozmetickim salonima nisu nista bolji od njih.

Kozmeticarke, frizerke i ostale glupacice... ne, hvala!
 
Nikad nisam isla kod kozmeticara (osim par puta za depilaciju ali sam onda videla da vosak kojim depilira dlake oko anusa,ta jedna kozmeticarka,opet stavlja i procedjuje za depilaciju sledeceg klijenta.To je bila moja zadnja poseta )
Ni kod pedikira ni manikira.
Kod frizera idem 2 puta godisnje.
NIko me nije profesionalno izmasirao.
A sve kao hocu da idem da mi stavljaju kolutice od krastavca na oci i masiraju mi obrvice i stavljaju neke fiiiiiiiiine maske i slicno,a ja slatko da se naspavam.Al sve kao ...sutra cu.
 
Cekaj malo.
Da rascistimo nesto !
Tj prvo da ponovim : ona dakle pocupa analne i stidne dlake jedne kliijentkinje,onda ja dodjem na red a ona tim istim voskom,samo procedjenim (tj sada nema tih dlaka ali ima svega ostalog sto je na tim dlakama bilo kao i na kozi oko njih) cupa meni dlake sa istih tih mesta !!!!

Zvuci staromodno,ali to "nije higijenski" bre !!!!

Vosak sa tih predela se BACA !!!!!

Dodala bih da sam ja iz salona izasla neocupana i zgrozena.

Ubrzo sam kupila braunov silkepil,jeste da boli vise,ali je "higijenski" :-D
 
Ja vec 5 godina idem redovno na tretmane,i mogu da vam kazem,tamo gde idem,vrhunski odrade posao. Ali takav salon je jedan u,mozda 50. Kod nas ima cini mi se 4 kozmeticka salona,ali nije to to.
Drugo,kada idem na tretmane, popricam sa doktorkom (mada ona je skolska mog oca,tako da je to obicno u vezi s mojom familijom,itd), ili sa tim radnicama,ali nista slicno tracarenju,ispovedanju itd. Nisam takav tip. Mada sam danas bila na tretmanu sa jednom zenom koja izogovara ove cure,te ova dobra te ova nema pojma,jao boze ubi me zena. :|
Sto se tice depilacija, samo jedanput nisam bila zadovoljna (u 5 godina...).
Rekla bih da sve zavisi od salona do salona :)
 
ra-ta-tat:
Poslednji put kada sam bila u kozmetickom salonu izasla sam uplakana i licila sam na strasilo.

O kozmeticarkama mislim sve najgore... to su obicne guske koje su nabedjene da nesto znaju... cak i oni doktori po kozmetickim salonima nisu nista bolji od njih.

Kozmeticarke, frizerke i ostale glupacice... ne, hvala!
NISI U PRAVU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PRE SVEGA UPOREDJUJES FRIZERKE I KOZMETICARKE,A NE MOZES RECI DA NISTA NE ZNAJU JER POSTOJI VISA MED.SKOLA U ZEMUNU U KOJOJ SE 3 GOD.OBUCAVAJU KOZMETICARI I IZLAZE IZ TE SKOLE SA POZNAVANJEM DERMATOLOGIJE I POTPUNO OBUCENI U PRAKSI.MENI JE ZAO STO TI TAKO MISLIS I STO SI UVEK NALETELA NA ''GLUPACICE''
 
Idem na depilaciju i pedikir kod kozmeticarke.Dugo sam trazila dok nisam nasla ovaj salon u kome mi sve uvek urade kako treba, to se posebno odnosi na "cupanje", mnogi kozmeticari nece mnogo da gube vremena oko depilacije, izmazu voskom, skinu, pa koliko ti je skinuto, a koliko ostalo, ti vidi kod kuce, pa doradjuj sama. Inace, kad se radi toplim voskom, on bude na toliko visokoj temperaturi da ubija sve sto bi moglo da preostane od prethodnog korisnika :wink: Mada, kapiram da deluje gadno. Hladni vosak moraju uvek novi da stave, ne bi ni mogli da ga skidaju sa onih krpica, papirica.
 
VEK:
NISI U PRAVU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PRE SVEGA UPOREDJUJES FRIZERKE I KOZMETICARKE,A NE MOZES RECI DA NISTA NE ZNAJU JER POSTOJI VISA MED.SKOLA U ZEMUNU U KOJOJ SE 3 GOD.OBUCAVAJU KOZMETICARI I IZLAZE IZ TE SKOLE SA POZNAVANJEM DERMATOLOGIJE I POTPUNO OBUCENI U PRAKSI.MENI JE ZAO STO TI TAKO MISLIS I STO SI UVEK NALETELA NA ''GLUPACICE''

:lol:
tri godine... wow! :shock:
nisam to znala
to sasvim menja stvar :lol:
 
@VEK
VEK-je li to znači Viši Estetičar-Kozmetičar? Tako se zove smer na Višoj...
Usput,zaglavio ti se CAPS...

Kozmetičara sa višom ima možda 5%, ogromna većina su one sa završenim kursom (što da se aka 3 godine, kad može za 6 meseci).
Uostalom, pitala si za mišljenja i iskustva i ljudi su ti rekli...
 
medved_bg:
@VEK
VEK-je li to znači Viši Estetičar-Kozmetičar? Tako se zove smer na Višoj...
Usput,zaglavio ti se CAPS...

Kozmetičara sa višom ima možda 5%, ogromna većina su one sa završenim kursom (što da se aka 3 godine, kad može za 6 meseci).
Uostalom, pitala si za mišljenja i iskustva i ljudi su ti rekli...
da pitala sam za misljenje,ali ocigledno ljudi ne znaju da odu u prave salone pa su im onda sve kozmeticarke guske. ;)
 
Eternal:
Ja vec 5 godina idem redovno na tretmane,i mogu da vam kazem,tamo gde idem,vrhunski odrade posao. Ali takav salon je jedan u,mozda 50. Kod nas ima cini mi se 4 kozmeticka salona,ali nije to to.
Drugo,kada idem na tretmane, popricam sa doktorkom (mada ona je skolska mog oca,tako da je to obicno u vezi s mojom familijom,itd), ili sa tim radnicama,ali nista slicno tracarenju,ispovedanju itd. Nisam takav tip. Mada sam danas bila na tretmanu sa jednom zenom koja izogovara ove cure,te ova dobra te ova nema pojma,jao boze ubi me zena. :|
Sto se tice depilacija, samo jedanput nisam bila zadovoljna (u 5 godina...).
Rekla bih da sve zavisi od salona do salona :)
jel mozes da napises o kom salonu se radi?Ja idem u salon "Perfekta" i jak9o je dobar.Nisu mi nikad unistili lice, ali bih volela da znam jos neki dobar i neki koji bi mozda biuo bolji a da nije jako skup?
 

Back
Top