ucestvujte-anketa

  • Začetnik teme majka mara
  • Datum pokretanja
M

majka mara

Gost
Dragi moji,

U toku sam istrazivanja gledanosti televizije, odredjenih TV stanica kao i traganja za mozda ne idealnim, ali boljim TV programom. Molim vas, razmislite sta biste voleli da gledate na televiziji, ali jos bolje razmislite o programu i nacinu na koji se on plasira. Neka za pocetak nasa tema bude 3K (treci kanal). Mnogo hvala, MARA :D
 
Otac maloletnog deteta:
Ziveti kao sav normalan svet ( najbolja autorska emisija u Srbiji ) :D i NFL ( odlicni voditelji ) :wink:
Emisija "Ziveti kao sav normalan svet" je sjajan primer kako sa malo novca moze da se uradi fantastican talk show. Sta mislite koliko je moguce napraviti jos dobrih autorskih emisija, bez da se ulaze ogroman novac?
 
ja ne gledam treci kanal mislim da mi ne radi daljinski mozda i nije losh VOlela sam 3K dur!! bash bash! mozda i nije losh ali eto. volim Voju Nedeljkovica (jel ima negde gif srca). mozda je i dobar kanal
 
m mara:
:? :? RAZMISLITE: kako bismo mogli da poboljsami TV program? Vasa, Majka Mara
ako mislis konkretno na treci kanal evo nekoliko mojih ideja
mozete malo smanijti sadrzaj u vezi muzike jer to ponekad smori
pustite barem jednu seriju koja se prikazuje premijerno ili reprizirajte nestasne godine i sarmere(iako ovi drugi nisu isli na vasem kanalu)
zatim pricajte malo vise o filmu
ubacite jos koji talk show tipa onaj piknik sa minom
e to je ono sto bi mene nateralo da gledam ali i sad pronadjem nesto dobro na vasem kanalu kao sav normalan svet generalna proba...mesto zlocina. :?
 
DRUSTVO!!! Ja ne radim u medijima, to studiram i rekla bih da me je televizija, kao fenomen, prilicno zaintrigirala. Zato vas sve ovo pitam. Drago mi je da nam se misljenja slazu i nadam se da cete se jos ukljucivati u ovaj razgovor.
Vasa MARA :lol:
 
Po meni filmovi cine televiziju zanimljivom, kao i dokumentarne emisije. Ne treba zaboraviti ni animirane filmove. Pink televizija je najgledanija, jer ima popunjen udarni termin od 14:00 do 19:00 kad na ostalim stanicama nema nista drugo.
 
Anonymous:
Po meni filmovi cine televiziju zanimljivom, kao i dokumentarne emisije. Ne treba zaboraviti ni animirane filmove. Pink televizija je najgledanija, jer ima popunjen udarni termin od 14:00 do 19:00 kad na ostalim stanicama nema nista drugo.
:!: Svaka cast, sjajno zapazeno kako PINK animira svoju publiku! Tako nastavi!
 
Molim vas,
uporedite program PINK-a i RTS-a. Kazete da je Pink najgori, ali je najgledaniji. RTS nikome ne valja (jeste li gledali drugi program?), ali opstaje. Ne znam, ali u cemu je trik? Ko zna? Brzo, hocu odgovore! Vasa, Mara
 
Kada se pink pojavio imao je dosta interesantan program i ljudi danas gledaju pink u nadi da ce oni pustiti nesto zabavno. Moji puste pink i negledaju ga jer ostale stanice imaju jos gori program. Prvi program je jako los u vecini gradova, ali imaju super emisije. Povecali bi gledanost ako bi bar malo smanjili politiku jer ima dosta mladog sveta pored ekrana,a njih ne zanima to.
 
Dobro nam ide, bar mi se cini. Primetili smo neke od znacajnih stvari na TV-u. E pa sad, RTS mora da se bavi dnevnom, domacom i spoljnom politikom, ali zato to cini na svom I programu. Drugi program je zaduzen za kulturu i decu, dok je 3K zabavljac. Manje-vise to tako i izgleda, ali je evidentan manjak ideja i manjak love. Nastavite da razmisljate na ovu temu! Ipak se TV program pravi zbog nas!
 
ne sedim preterano za tv ekranom ali od onoga sto volim da pogledam a tice se programa 3K je emisija
"Ziveti kao sav normalan svet" Tanje Peternek Aleksic.

zao mi je sto vise nema onih sjajnih jutarnjih programa /prepodnevne kolazne emisije, ne mogu se setiti tacno naslova, svakoga dana je domacin bio drugi voditelj-voditeljka/, kao ni kvalitetnih serija za mlade /poput "Nestasnih godina" i sl./ po kojima je 3K bio zaista prepoznatljiv. sada maltene kada god ukljucim 3K naletim na neku latinoamericku seriju. ne gledam ove serije, ako neko hoce da ih prati njegova stvar,ali njih ima i ovako previse na gotovo svim ostalim kanalima... 3K-dur je bio pun pogodak.

mozda se setim jos necega za sada toliko od mene
:roll:
 

Back
Top