Tema koja ujeda za jaja

sinnke:
Da li vas je cura nekad ostavila u sred seksa da bi doziveli mudobol?
Nisam znala da muda mogu da bole ni kad se samo malo udare, a ja ponekad udarim jer ja stalno negde skacem i preskacem preko decka, i prevrcem se i kotrljam se pa mu nekad prikljestim jaja ali ja nisam znala da to jako boli a sad prvi put cujem da dodje do mudobola ako te devojka ostavi u sred seksa. Ako ti sidje u sred seksa mislis?
 
NatasaNatasa:
Meni još ni jedan nije skočio, u sred sexa, na telefonski poziv .... Modelsice, možda ne radiš nešto kako treba :lol:

Cool je to, zanimljivo, jednom rukom drze telefon a drugom me drze da ne pobegnem i brzo zure da zavrse razgovor a pricaju isprekidano i izgubljeno preko telefona, a ja ih volim kad se izgube, a ja nikad ne bih pobegla u sred seksa.
 
Ha ha ha .... pa ne znam kako to da shvatim .... nekako mi ta deoba na razgovor i na sex nikako ne ide jedna s drugom .... I šta ima da te drže da ne pobegneš ... pa nisi ti divlja zverka .... ti si bre topmodelsica - a one su fine i ne beže.
 
Stalno bezim ali nikad ne bih pobegla u sred seksa a oni misle da cu da pobegnem bas u sred seksa.Oni se, ako bolje razmislim, plase da ja ne pobegnem u sred seksa, ako je istina da bih dozivela glavobol ako bih pobegla u sred seksa, to znaci da je to njima vrlo vazno da im devojka ne pobegne u sred seksa.
 
topmodelsica:
Stalno bezim ali nikad ne bih pobegla u sred seksa a oni misle da cu da pobegnem bas u sred seksa.Oni se, ako bolje razmislim, plase da ja ne pobegnem u sred seksa, ako je istina da bih dozivela glavobol ako bih pobegla u sred seksa, to znaci da je to njima vrlo vazno da im devojka ne pobegne u sred seksa.


Pa da im je važno ne bi se javljali na telefon ... nego bi te obema rukama držali, vJeruj mi :lol:
 

Back
Top