oduzimanje vozila
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: oduzimanje vozila

Početnik
    Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano oduzimanje vozila

imam auto stranca odjavljen u italiji,kupljen od vlasnika,koriscen je za rezervne delove posto sam isto takav auto imao na cg table,auto nije ucestvovao u saobracaju,uparkiran je na panjeve u dvoristu bez par delova,sitnice... posto je preregistracija crnogoraca nemoguca prodam ga u cg,a ostane mi stranac,policija uradi akciju proveru regularnosti crnogoraca,dodje kod mene sa nalogom da pokazem auto na cg a nadju stranca,i naprave zapisnik,nesmem da otudjujem auto da ga pomeram niti skidam delove,ostave mi ga na cuvanje[posto nije u voznom stanju nemoguce da ga odnesu] kazu da je auto privremeno oduzet i da je nacinjen carinski prekrsaj,posle desetak dana dosla je carina da oduzme auto posto je bilo tehnickih poteskoca da podignu auto na slep a da ga neostete takodje ostave auto da stoji kod mene do kraja carinskog postupka,otada je proslo 4 meseca,nemam poziv sa carine niti od supa,zna li neko sta me ceka? i da li postoji mogucnost otkupa vozila od carine bez licitacije?i sta bi trebao da uradim?

Elita
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    280

Podrazumevano Re: oduzimanje vozila

Postoji tema o zakonu.

Z A T V O R E N O

Slične teme

1. Odgovora: 87