nadogradnja ili jacanje noktiju gelom?

u svakom slucaju nokte moras unistavati bilo da radis nadogradnju ili ojacavanje. ojacavanje mozes raditi jedino ako ti je nokatna ploca duza tj ako ti nokti nisu izgrickani.ako je tako bolje ti je da uradis ojacavanje prirodnog nokta jer lepak jos dodatno unistava.jos nesto,bitno ti je sa kojim gelovima ti se radi ojacavanje i kako se radi neko ce ti uraditi to samo sa jednim gelom i uzeti pare a nakon 2 dana gel ce ti se podici i odvojiti
http://forum.krstarica.com/images/icons/icon10.gif
Talking
 
Imam jake nokte... osim kada ih lakiram... posle dve nedelje lakiranja i skidanja lakova oni postaju jadni i lomljivi. Inace... uz dobru ishranu i nelakiranje ne bi trebalo da imas problema sa noktima, ako ipak imas, onda mozda da odes kod nekod doktora da proveris jel ima neki ozbiljniji problem
 
Nemoj, da nadogradjujes nokte.. nokti ce ti biti u jos gorem stanju....plus primete se vestacki nokti...licno mi se ne svidjaju..

Neguj nokte itd....trajace al ce rezultat biti bolji i sladji....
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_109.gif
 
mmaallaa:
Sta je bolje nadogradnja ili jacanje noktiju gelom? Nokti su mi mnogo slabi, ali ne znam za sta da se odlucim. Sta je bolje i ima duzi efekat?
Nokte nadogradjujem paaa oko 5 god. Radili su mi i sa akrilom i sa vestacima...Meni licno je najbolja varijanta sa vestackim noktima i gelom....Zadnje dve dog,.. to radim sama, sa gelom...Uopste se ne vidi da su nadogradjeni, jer ih lepo isturpijam i nisu puno dugi....prirodna velicina...

p.s.
Svoje nokte sam totalno upropastila...ne dam im da disu 5 god. ionako su bili slabi a sada su...katastrofa! Zato ih non-stop nadogradjujem, kupila sam sve od grubih do finih turpijica, gelova i lampi za susenje istog....Sta cu :)
 
Ja imam katastrofa lose nokte i svasta sam probala. Pola godine sam radila ojacavanje gelom, bila sam jako zadovoljna, ali mi se onda desavalo da negde otpitujem i zezne mi se gel na nekom noktu, pa onda nervozam dok se ne vratim..

Definitivno ti preporucujem kalcijum gel kuce Babor. Mozes ga naci u kozmetickim salonima koji rade sa Baborom (nema ih u parfimerijama), ako hoces, javi mi u kom si kraju, pa cu probati da ti nadjem neki koji ima..Problem je sto su prestali da ga proizvode, pa ima samo ono sto je ostalo na lageru..

Ipak, ako ga nadjes-kupi koliko god ih ima-ja sad trosim poslednji koji imam-i krecem u potragu! :)
 
Usamljena mala:
Gde kupujete gelove? Jesu li jednofazni ili dvofazni, trofazni?
na nasem trzistu za sada su najbolji profesional mozes ih kupiti u sapcu ili u Bgu na sajmu kozmetike,ojacanje ne mozes odraditi samo sa jenim zavrsnim gelom odvoji se posle 2 dana,moras kao podlogu staviti pink gel pa zavrsni a ako hoces francuski manikir izmedju ova dva ide beli.ako radis nadogradnju mozes i samo jedan zavrsni na tipsi ostaje ne odvaja se :)
 
Ja imam dvofazni gel za nadogradnju, cimanje mi je da ih susim, prvo jedan pa drugi...sto godina! Zato pitam gde da kupim, jednofazni mi treba...Navikla sam ja na nadogradnju i dovoljan mi je jednofazni...cuvam ih i traju mi....UH SABAC :(

Sto se tice BABOR firme, ja sam kupovala njihove antirid kreme i jako su skupe. U salonu "Hollywood beauty line" u Beogradu - imaju njihove proizvode, verovatno imaju i kalcijum gel za jacanje noktiju. Ne znam...Ja sam, svojevremeno radila nadogradnju noktiju kod njih, nisu mi spomijale taj gel za jacanje...Posto postoji A ONI RADE sa Babor-om, sigurna sam da cete kod njih naci....
 
Radila sam i jedno i drugo.Ojacavanje je sasvim ok.ali ti nokti izgledaju neprorodno debeli,a kod nadogradnje,ako se radi kvalitetnim materijalima i strucno rezultati su dugotrajni i cak prestaju da se stvaraju zanoktice,interesantno. Medjutim i od jedne i kod druge opcije,kad dodje vreme za korekciju vidi se da su radjeni.
 
E ko ti kriv kad si ih grickala!To je provereno,svaka osoba koja je bar neko vreme u svom zivotu grickala nokte slabi su joj!Ja moje nikad u zivotu nisam(Cak ni ne znam kako)grickala i mogu da mi izrastu VEEEELIIKII!!!Evo trenutno su mi JAKO veliki!Ma slikacu pa cu pokazati!Bez nadogradnje i tih sranja,samo malo pazi na njih i NE GRICKAJ IH!!!!
 

Back
Top