BETA prenosi: Kostunica da svedoci
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: BETA prenosi: Kostunica da svedoci

Zainteresovan član Mit dunavskih rusalki (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano BETA prenosi: Kostunica da svedoci

"KOŠTUNICA DA SVEDOČI"
    Izvor:Beta

Beograd -- Advokat Srđa Popović ponovo traži da na suđenju za ubistvo Zorana Đinđića svedoči Vojislav Koštunica i nekoliko njegovih saradnika.

"Ja ne tvrdim da su oni saučesnici, nego politički saveznici, i da to potiče, u najmanju ruku, od oružane pobune 'crvenih beretki', kad su, zna se, Koštunica i njegova cela stranka podržali tu pobunu i njen ishod", rekao je advokat porodice Đinđić.

"Zato mislim da je neophodno da se oni pojave na sudu i da objasne sve te odnose, kaže Popović i dodaje da je atentat na premijera "po definiciji političko delo, s političkim motivima i posledicama", rek ao je on za Građanski list.

"Pobuna 'crvenih beretki' s kraja 2001. je u vezi sa atentatom i ne može da se tvrdi da je u trenutku kada je podržavao pobunu 'beretki' Koštunica ujedno znao da će to voditi atentatu. Ja to ne tvrdim. Ali, šta smeta da on dođe to da nam kaže? Tako, upravo tim rečima: 'Otkud sam ja znao da će oni posle toga pristupiti atentatu'", naveo je Popović.

On je dodao da ima pitanja i za ministre Dragana Jočića i Zorana Stojkovića i za šefa Bezbednosno-informativne agencije Radeta Bulatovića o sastanku s prvooptuženim za ubistvo Đinđića Miloradom Ulemekom kada je bio lišen slobode.

"Oni su se nezakonito sastali s njim, bez znanja predsednika sudskog veća, pa su to krili, pa nisu umeli da objasne zašto su se sastali. To se mora razjasniti. To je opet neobičan događaj, a opet vezan za DSS", rekao je Popović.

Prema njegovim rečima, DSS je prema Đinđiću vrlo često ispoljavao "izlive mržnje" proglašavajući ga čak i za "narkodilera". "Mnogo stvari se mora raščistiti. Ima mnogo stvari koje nisu do kraja rasvetljene u toj političkoj sferi i neke od njih prilično nezgodno izgledaju", ocenio je Popović.

Zainteresovan član Mit dunavskih rusalki (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: BETA prenosi: Kostunica da svedoci

prenosenjem agencijske vesti verujem da nije dovoljan povod da budem banovan, a cenim ni da se zakljuca ova tema.
    Pri tome molim ucesnike da postupaju u skladu sa hriscanskim pijetetom premna preminulom prvom demokraskom predsedniku Vlade Srbije nakon 1918. godine.
    Zahvaljujem se na uvidjavnosti ucesnika foruma.
    Nadam se da ce moderatori ispuniti i banovati sve one ostrascene koji budu bili nepristojni i vulgarni i na drugi nacin krse principe postavljene o nacinu komunikacije.

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

[font=Lucida Sans Unicode]Taj film jos dugo, dugo necemo gledati ......Presvetli Voja ce za svoje grehe izgleda odgovorati tek kad ode ''bogu na istinu''8-).......Justice is lost8-)[/font]

Poznat Elvin (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

"Ja ne tvrdim da su oni saučesnici, nego politički saveznici, i da to potiče, u najmanju ruku, od oružane pobune 'crvenih beretki', kad su, zna se, Koštunica i njegova cela stranka podržali tu pobunu i njen ishod", rekao je advokat porodice Đinđić.
    tačno.

Prema njegovim rečima, DSS je prema Đinđiću vrlo često ispoljavao "izlive mržnje" proglašavajući ga čak i za "narkodilera". "Mnogo stvari se mora raščistiti. Ima mnogo stvari koje nisu do kraja rasvetljene u toj političkoj sferi i neke od njih prilično nezgodno izgledaju", ocenio je Popović.
    i ovo je 100% tačno. a danas, preko 'javnog servisa' i dss satelita, tipa dveri, pokušavaju da ga predstave kao velikog nacionalistu, a koštunicu kao nastavljača njegove politike... :.roll:

no, ničija nije gorela do zore, pa će i oni jednog dana morati da objasne svoju ulogu u ubistvu premijera.

Ističe se Eraserhead (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

@Eraeser

http://www.nspm.org.yu/koment2006/2007_obradovic2.htm

Mozda ovde treba traziti odgovor na tvoje pitanje o politickom aspektu ubistva....

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Ова тема је, баш као и јадни покушај јадног адвоката Срђе Поповића да по сваку цену ОКРЊИ, НАЧНЕ И НАРУШИ АУТОРИТЕТ ПРЕМИЈЕРА КОШТУНИЦЕ ?

А зашто? Више је него јасно да се на све начине покушава склонити премијер ЈЕР ЈЕ ЈАСНО И ОТВОРЕНО РЕКАО: ЊЕТ! А наши окупатори су се мЛого наљутили.
    За мене је бедно да се трагична смрт и убиство ЗЂ употребљава у дневнополитичке сврхе.........б е д н о !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    27.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio Esoteric
    @Eraeser

http://www.nspm.org.yu/koment2006/2007_obradovic2.htm

Mozda ovde treba traziti odgovor na tvoje pitanje o politickom aspektu ubistva....
    Nacionalisti su počeli da se lože na Đinđića što je meni jako drago, ali je jasno da su ga ti isti ubiji jer je bio "izdajnik". Đinđić je ubijen u akciji "Stop Hagu" a ubili su ga bivši borci sa ratišta, a trenutni narko dileri. DB kada nije uspela da uništi sliku o Đinđiću sada pokušava od njega da napravi nešto što on nije bio.
    Ali se sve jasno vidi i tome ko je otvarao šampanjac kada je ubijen a ko je plakao.

Obradović je budala iz fašističke organizacije Dveri srpske i zato i piše te gluposti.

Elita rdeki (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Citat Original postavio Eraserhead
    Nacionalisti su počeli da se lože na Đinđića što je meni jako drago, ali je jasno da su ga ti isti ubiji jer je bio "izdajnik".

Đinđić je ubijen u akciji "Stop Hagu" a ubili su ga bivši borci sa ratišta, a trenutni narko dileri. DB kada nije uspela da uništi sliku o Đinđiću sada pokušava od njega da napravi nešto što on nije bio.
    Akcija "Stop Hagu"???
    Ubili su ga trenutni narko dileri?? Znaci, ti narko dileri su trenutno na slobodi? I ti ih znas?

Moram da ti kazem da se ponesto i uklapa.

Ali se sve jasno vidi i tome ko je otvarao šampanjac kada je ubijen a ko je plakao.
    Sampanjac u Silerovoj pored bazena? To mi nekako poznato zvuci....
    Hajdemo u planine...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Nacionalisti su počeli da se lože na Đinđića što je meni jako drago, ali je jasno da su ga ti isti ubiji jer je bio "izdajnik". Đinđić je ubijen u akciji "Stop Hagu" a ubili su ga bivši borci sa ratišta, a trenutni narko dileri. DB kada nije uspela da uništi sliku o Đinđiću sada pokušava od njega da napravi nešto što on nije bio.

Obradović je budala iz fašističke organizacije Dveri srpske i zato i piše te gluposti.
    Слушај,

можете ви из ЛДП-а да "креирате" још 1 000 јавних "инсталација", али то вам неће помоћи, јер

1. КОШТУНИЦА ЋЕ БИТИ ПРЕМИЈЕР СРБИЈЕ (ако уопште буде формирана
    Влада)

2. ЛДП се НЕЋЕ УГУРАТИ У ВЛАДУ !
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    27.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio rdeki
    Akcija "Stop Hagu"???
    Sampanjac u Silerovoj pored bazena? To mi nekako poznato zvuci....
    Upravo tako, Šešelj, Čović i Koštunica su bili drugari Legije i co. Koštunica je podržavao JSO u pokušaju da unište Đinđića 2001 godine kada su Čeda i Zoran smirivali mafiju i spremali njeno hapšenje.

Spasojević je imao podršku Šešelja za likvidacije i bio Šešeljev čovek, ili Šešelj njegov.

Citati Zorana Đinđića

"Ne moŽete da suzbijete poŽar a da se ne opečete, ne moŽete da suzbijete poplavu a da se ne pokvasite, i ne moŽete da se borite sa organizovanim kriminalom a da vam ne prete."

"Postoje nepopularne ili neuspešne reforme. Ne postoje popularne a uspešne reforme."

"U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva."

"Moto koji me vuče napred je - nikada se ne predaj. Ako kreneš u preticanje, dodaj gas. Radi ono što smatraš da je ispravno, ne ono što će većina da podrŽi."

"Nisam došao na ovo mesto da budem popularan. Došao sam da obavim istorijski posao - uvođenje reda u Srbiji, a taj prvi koji uvodi red je uvek nepopularan."

"Nije stvar u tome da vi patite zajedno sa narodom. Onima koji pate neće biti bolje ako vi patite s njima, nego ako im pomognete."

"Možda ćemo po pitanju Haga ponovo doći u situaciju da biramo - da li idemo svojim putem u pustinju ili u Evropu. Ja sam za Evropu."

"Nema više spavanja. Vreme je za akciju. Spavaćete kada odete u penziju."

"U Srbiji je rizičnije biti policajac ili sudija, nego kriminalac."

"Ako MMF kaŽe da će sutra biti sreda i mi znamo da će biti, da li treba mi da kaŽemo, pošto to nameće MMF, da sutra nije sreda."

"Tačno je da su kosovski Albanci imali podršku iz inostranstva, ali smo im mi namestili loptu na penal. Gde bi oni mogli da daju gol da im lopta nije na penalu?!"

Elita rdeki (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Upravo tako, Šešelj, Čović i Koštunica su bili drugari Legije i co. Koštunica je podržavao JSO u pokušaju da unište Đinđića 2001 godine kada su Čeda i Zoran smirivali mafiju i spremali njeno hapšenje.
    Da, da...
    Bas se secam. Kostunica je trcao u Kulu, hvalio Legiju na sav glas, isao mu u posetu u zatvor i slicno...
    Ili je to ipak bio neko drugi?

Kostunica podrzao JSO? Izvucena mu iz konteksta jedna recenica, protumacena onako kakoje tumacima odgovaralo, i to je kao neki dokaz...

Spasojević je imao podršku Šešelja za likvidacije i bio Šešeljev čovek, ili Šešelj njegov.
    I upravo posle Seseljeve posete u zatvoru pusten je na slobodu???

I jos nesto... Ne znam da li ste obavesteni...
    Ne zivi se od citata i demagogije.
    Poslednji put ažurirao/la rdeki : 13.03.2007. u 12:28
    Hajdemo u planine...

Učlanjen
    27.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Bas se secam. Kostunica je trcao u Kulu, hvalio Legiju na sav glas, isao mu u posetu u zatvor i slicno...
    Nije, njegovin savetnici su dobijali poklone na institutu za bezbednost.

Kostunica podrzao JSO? Izvucena mu iz konteksta jedna recenica, protumacena onako kakoje tumacima odgovaralo, i to je kao neki dokaz...
    Nema tu nikakvih tumačenja, Koštunica je podržavao JSO i kriminalizovao Zorana Đinđića.
    Dragan Jočić je tom prilikom izjavio da je u pitanju "Protest poniženih i podtlačenih".

I upravo posle Seseljeve posete u zatvoru pusten je na slobodu???
    Na slobodu ga je puštao sud, a Šešelju je na slobodi bio doušnik i saveznik po čijem je nalogu ubijao.

Elita rdeki (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Ti si to licno video i imas dokaze?
    Pa...????

Nema tu nikakvih tumačenja, Koštunica je podržavao JSO i kriminalizovao Zorana Đinđića.
    Dragan Jočić je tom prilikom izjavio da je u pitanju "Protest poniženih i podtlačenih".
    Kostunica je podrzavao JSO? Kako?
    Kriminalizovao Djindjica? Kako?
    Ja sam licno slusao Djindjica kako hvali Legiju. Kostunicu nikada nisam cuo da prica lepo o Legiji i JSO.
    Dragan Jocic je tom priliko nesto ijavio??? Kojom prilikom?

Na slobodu ga je puštao sud, a Šešelju je na slobodi bio doušnik i saveznik po čijem je nalogu ubijao.
    Sud za vreme vladavine Zorana Djindjica nakon posete Cede Jovanovica...
    Da, to je bas dokaz da je Seselj bio njegov dousnik...
    Hajdemo u planine...

Iskusan Duh Sekire (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Akcija "Stop Hagu"???
    Ubili su ga trenutni narko dileri?? Znaci, ti narko dileri su trenutno na slobodi? I ti ih znas?
    „Ko ne voli Dabić Rašu, popušio karu našu“ Kustendorf

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ti bokca,ovaj sa tabanima iznutra te je izgleda šarf nadrukal, izgledaš kak ti da ti je mandule prošetal, ne.

Slične teme

1. Jehovini Svedoci-Ko su oni? U sta veruju?
    Autor Petorka u forumu Religija
    Odgovora: 3792
    Poslednja poruka: 15.03.2009., 12:45
  2. Jehovini svedoci
    Autor difrent from others... u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 116
    Poslednja poruka: 02.08.2007., 10:18
  3. Ko prenosi spansku ligu ?
    Autor spavam u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 07.09.2006., 15:23
  4. Prenosi evropskih liga