Pomozite mi

ciganka 2

Početnik
Poruka
50
Ja sam nova,ali imam veliki problem. Vec dugo sam sama, (jer sam tako htjela) ali sada postaje blesava situacija. Veoma dobar prijatelj zeli vezu! A bili smo strasno dobri prijatelji. Postoje neka osjecanja prema njemu,ali ja malo cudno.Pricali smo svasta jedno drugom. Sta da radim?
 
Sedi i lepo razmisli. Ako stvarno osecas nesto prema njemu, sto ne biste pokusali. Ima mnogo primera kako su iz dobrih prijateljstava nasajale dobre veze. Mozda vam je prvobitno bilo sudjeno da budete zajedno, ali vi ste sticajem drigh okolnosti postali dobri prijatelji ali ipak sudbina cini svoje... Pozzz
 
razmisli dobro pre nego sto ucinis bilo sta...Shvati prvo samu sebe tj. svoja osecanja ,a onda doooobro razmisli da li si spremna da izgubis tako dobrog druga zbog veze koja mozda nece uspeti?Ne verujem da neko moze da ostane u super drugarskim odnosima posle jedne veze....
 
Pravis problem gde ga nema....bar ja ga nevidim...
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_109.gif
 
Да сам ја у тој ситуацији, покушао бих....
Али нисам ја у тој ситуацији већ си Ти, послушај своја осећања, и себе, и уради како ти мислиш да је најбоље, може се наћи разлога и зашто Да и зашто Не, али само ти знаш одговор на то питање...
 
I jos nesto,sto se tice *prijatelja*,mozda i pokusam,dovoljno smo odrasli...A mozda i ne.Zavisi od situacije,zavisi od osjecaja,ali ono sto je lijepo je to da on razumije moja osjecanja,i jednostavno je uvijek tu. Dovoljno sam mu bitna da ga ne odbacuju moje grubosti niti hladnoca,jer razumije...I tu je za mene,kad god mi zatreba.A to je veliko,zar ne... Hvala Marko!!!
 
Retkost je da postoji prijateljstvo izmedju muskarca i zene a da bar jedno od njih nema skrivene zelje...masta i zeli da bude s tobom...ako i ti zelis zasto ne? Samo ako se ta veza jednom raspadne nikad vise to nece biti to...ni veza ni ono prijateljstvo od pre...osim ako ste jako tolerantni.
 
ciganka 2:
Ja sam nova,ali imam veliki problem. Vec dugo sam sama, (jer sam tako htjela) ali sada postaje blesava situacija. Veoma dobar prijatelj zeli vezu! A bili smo strasno dobri prijatelji. Postoje neka osjecanja prema njemu,ali ja malo cudno.Pricali smo svasta jedno drugom. Sta da radim?

Imam utisak da si odlucila, samo trazis potvrdu od clanstva. Ako se nesto iskomplikuje
moci ces da se opravdas sa savetima koji su te zaveli . Negde u tebi radja se strah od neuspeha pomesan sa mogucim komplexima.
 
ciganka 2:
Ja sam nova,ali imam veliki problem. Vec dugo sam sama, (jer sam tako htjela) ali sada postaje blesava situacija. Veoma dobar prijatelj zeli vezu! A bili smo strasno dobri prijatelji. Postoje neka osjecanja prema njemu,ali ja malo cudno.Pricali smo svasta jedno drugom. Sta da radim?
probaj.
pa bolje je da se kasnije u zivotu kajes zbog neke stvari koju si nekada i uradila,nego zbog neke koju nikada nisi.
prica o prijateljstvu m/z,bez drugoh primjesa je cista iluzija.
 
giovaniI:
probaj.
pa bolje je da se kasnije u zivotu kajes zbog neke stvari koju si nekada i uradila,nego zbog neke koju nikada nisi.
prica o prijateljstvu m/z,bez drugoh primjesa je cista iluzija.

To je i moje misljenje, da ne ponavljam, vec samo da glasam, u ovom slucaju za vezu izmedju vas.
 
ciganka 2:
Ja sam nova,ali imam veliki problem. Vec dugo sam sama, (jer sam tako htjela) ali sada postaje blesava situacija. Veoma dobar prijatelj zeli vezu! A bili smo strasno dobri prijatelji. Postoje neka osjecanja prema njemu,ali ja malo cudno.Pricali smo svasta jedno drugom. Sta da radim?

Zar sa momkom inače ne 'pričaš svašta-nešto'? :? Samo se ljubite? :razz:
Evo ti malo uživancije, Gypsy woman, dok se ne odlučiš da li da skočiš, ili samo da nastaviš da vičeš HOP! :lol:

Za Ciganku
 
ciganka 2:
Ja sam nova,ali imam veliki problem. Vec dugo sam sama, (jer sam tako htjela) ali sada postaje blesava situacija. Veoma dobar prijatelj zeli vezu! A bili smo strasno dobri prijatelji. Postoje neka osjecanja prema njemu,ali ja malo cudno.Pricali smo svasta jedno drugom. Sta da radim?

Probaj sa njim vezu.
 
NatasaNatasa:
Cim ti nešto osećaš prema njemu i on prema tebi, znači da se ne radi o pravom prijateljstvu. Pokušajte ... što da ne ....
Ih, bre, Nato (a i ostali neki), pa 'prava' ljubavna veza ne može da o(p)stane bez uzajamnog prijateljstva! I uzajamne strasti. Oba cvaj! :razz:
Ako nema prijateljstva, odnos (p)ostaje plitak i površan, i pukne za čas, zbog bilo čega. Neke sitnice, dosade, drugog...
Ako nema strasti, uvek ostaje prijateljstvo. :lol:
 
ja sam probala, ispala je losa i bolna veza.
onda smo se razdvojili na par godina...
sad smo opet prijatelji kao pre.

bez obzira na lose iskustvo sa vezom, savetujem ti da probas.
zato sto posle neces imati dilemu da li je trebalo ili ne.
 

Back
Top