МЕМОРИЈАЛНИ СКУП!

Sorab1

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Срби!

Меморијални скуп

поводом 8 година од почетка NATO агресије.

Покажимо да ми Срби не заборављамо своје мртве.

Подсетимо се датума када је наша земља била мета злочинаца. Дана када je Србија мучки нападнута.

Седамдесет осам дана и толико ноћи, убијана су деца, цивили, рушене су куће, фабрике, мостови, пруге, болнице, школе… Спаљивана су светилишта, гробови...

37 пута војно јача, a 670 пута економски снажнија сила ударила је на нашу Србију.

Сваки злочин се зове именом жртве, a ово су бројке незаборава: 2.500 погинулих од којих 557 цивила, 12.500 рањених, 5.000 инвалида.

Покажимо нашу верност мајци Србији!


Субота 24.март у 14:00
Београд,
(Трг Републике код споменика кнезу Михаилу)

Српска омладино, буди тамо!

Од свих патриота који ће присуствовати овом скупу тражи се неколико ствари којих требају да се придржавају:

-присутни не требају да носе никакве идеолошке или страначке ознаке.
-нико од присутних не сме да прави непотребну буку, или да се недолично понаша.
-ако се носе српске заставе морају бити искључиво на штапу.
-због извргавања истине,пре,за време и после скупа не комуницирати са медијима.
-провокатори и сви они који би да праве испаде нису добродошли!

memorijal2007zanetbw1.jpg
 
e to je kolega sorab možda jedini datum koga treba SVI da se setimo i pamtimo... i jedini skup na koji mora da se ode. ova dva koja se obelezavaju mu nisu ni približiti. geneza pravog genocida zavisi od snage onoga koji se iživljava nad slabijim od sebe a to je nato armada uradila od srbije.
 
ako me iskreno pitas meni je vec muka od istih tema. ali ako cemo da stvarno budemo realni jedino tema za nato agresiju moze da ima pravo da se svake godine ponavlja. milosevic i djindjic su imali svoje vreme i kraj je bio kakav je. istorija ce suditi o zlocincima i ubijenima. ovo je nesto vise u pitanju. ovo je varvarizam nezapamcen u modernom svetu koji je zapadna armada uradila nad srbijom. to je pocetak novog doba ovog sveta za koji mnogi misle da je gotov onim sto smo mi videli. zla ce uslediti jos gora u svetu koga znamo, nazalost mi cemo biti samo nemi posmatraci toga... ili na srecu.
 
marlon:
ako me iskreno pitas meni je vec muka od istih tema. ali ako cemo da stvarno budemo realni jedino tema za nato agresiju moze da ima pravo da se svake godine ponavlja. milosevic i djindjic su imali svoje vreme i kraj je bio kakav je. istorija ce suditi o zlocincima i ubijenima. ovo je nesto vise u pitanju. ovo je varvarizam nezapamcen u modernom svetu koji je zapadna armada uradila nad srbijom. to je pocetak novog doba ovog sveta za koji mnogi misle da je gotov onim sto smo mi videli. zla ce uslediti jos gora u svetu koga znamo, nazalost mi cemo biti samo nemi posmatraci toga... ili na srecu.
Slažem se.
 
Na žalost, ali nije kriva kiša što je pala nego mi što nismo sazidali kuću.
NATO nije bombardovao Češku ili Slovačku nego baš nas. Slučajno? Ne.
Srbija je 10 godina vodila pogrešnu politiku i na kraju je vrh Srbije procenio da mu bombardovanje odgovara.

Nas su bombardovali dojučerašnji saveznici, to je isključivo naša sramota. Nema tu nikakve pravde.
 
Eraserhead:
Na žalost, ali nije kriva kiša što je pala nego mi što nismo sazidali kuću.
NATO nije bombardovao Češku ili Slovačku nego baš nas. Slučajno? Ne.
Srbija je 10 godina vodila pogrešnu politiku i na kraju je vrh Srbije procenio da mu bombardovanje odgovara.

Nas su bombardovali dojučerašnji saveznici, to je isključivo naša sramota. Nema tu nikakve pravde.

sramota ili ne, nastradao je obican narod.
nikome od onih protiv kojih je navodno ta akcija uperena nije nastradao.
 

Back
Top