UZ POMOĆ NATO PAKTA PROTJERALI SMO SRBE SA KOSOVA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Duh Sekire:
Ако мислиш да је НАТО учествовао у протеривању Срба са Косова, а себе сматраш Србином, то би требало да утиче на твој став према НАТО и понашање у оном домену у којем можеш нешто учинити.
NATO je velikodušno pomogao, čak i pre direktne intervencije. A moj stav prema NATO i ponašanje su u domenu zdravog razuma, a bez ikakvih napada nerealnog patriotizma i besmislenog pljuvanja po negativcima. Kažemo kako je, prihvatimo i to je to. A domen u kojem možemo nešto učiniti svodi se na parole i kletve po forumima i na skupovima. Besmislica.
 
Kažemo kako je, prihvatimo i to je to.

Е па, слободни људи не прихватају, посебно кад постоји алтернатива.
А домен у коме можеш нешто учинити је твоје модерисање овог форума.

И да, пошто нема шансе да ћемо се некад видети на пиву или негде где у расправи не можеш да се кријеш иза формалног ауторитета, речи ћу ти овде, јавно.
Кад добијеш бескаматни кредит за стан, јави ми се. То је објашњење онога што сам ти писао на ПП како бих и ја био модератор да сам се гурао у том смислу, а постигао сам неке ствари које ти не би оно што сам ја постигао, ма колико се трудио.
И зато је моје поштовање према теби једнако нули. Онај други је бар искрен у својој пристрасности.
Узгред, мене није ташта натерала да гласам за Устав.
 
jomini:
NATO je velikodušno pomogao, čak i pre direktne intervencije. A moj stav prema NATO i ponašanje su u domenu zdravog razuma, a bez ikakvih napada nerealnog patriotizma i besmislenog pljuvanja po negativcima. Kažemo kako je, prihvatimo i to je to. A domen u kojem možemo nešto učiniti svodi se na parole i kletve po forumima i na skupovima. Besmislica.

Јомини ја се са овим твојим ставом никако, али никако не слажем. Ти и ја имамо потпуно различито мишљење о томе шта је "реално" а шта не, шта је "патриотизам" а шта не, да ли је пљување негативаца "бесмислено" или не. И уопште НЕЋУ да "прихватим како је" !

Да није оваквог размимоилажења у мишљењима и ставовима међу Србима НИКАДА НЕ БИ ДОЖИВЕЛИ ОВАКВА ПОНИЖЕЊА. Ово стално стављање клипова у било који точак само охрабрује наше непријатеље. Да сви сложно, свуда и на сваком месту осуђујемо и објашњавамо геноцид извршен над Србима не би нам било овако лоше као што је данас. 8-)
 
eremita:
Јомини ја се са овим твојим ставом никако, али никако не слажем. Ти и ја имамо потпуно различито мишљење о томе шта је "реално" а шта не, шта је "патриотизам" а шта не, да ли је пљување негативаца "бесмислено" или не. И уопште НЕЋУ да "прихватим како је" !

Да није оваквог размимоилажења у мишљењима и ставовима међу Србима НИКАДА НЕ БИ ДОЖИВЕЛИ ОВАКВА ПОНИЖЕЊА. Ово стално стављање клипова у било који точак само охрабрује наше непријатеље. Да сви сложно, свуда и на сваком месту осуђујемо и објашњавамо геноцид извршен над Србима не би нам било овако лоше као што је данас. 8-)
Eremita, naravno da osuđujem te stvari, ali razlikujemo se u pokazivanju toga. Neke stvari nisu, a neke jesu besmislene za raditi. Meni lično je malo glupavo da u komentare ubacujem dečije opaske ili da sipam kletve unaokolo.
 
Duh Sekire:
Е па, слободни људи не прихватају, посебно кад постоји алтернатива.
А домен у коме можеш нешто учинити је твоје модерисање овог форума.

И да, пошто нема шансе да ћемо се некад видети на пиву или негде где у расправи не можеш да се кријеш иза формалног ауторитета, речи ћу ти овде, јавно.
Кад добијеш бескаматни кредит за стан, јави ми се. То је објашњење онога што сам ти писао на ПП како бих и ја био модератор да сам се гурао у том смислу, а постигао сам неке ствари које ти не би оно што сам ја постигао, ма колико се трудио.
И зато је моје поштовање према теби једнако нули. Онај други је бар искрен у својој пристрасности.
Узгред, мене није ташта натерала да гласам за Устав.
Moj domen je moderisanje? Pa da budemo jednostrani? Mi smo dobri, ostali loši po svaku cenu? Teško, nisam takav tip čoveka.
A akternativa osim tupljenja po forumu ne postoji, bar ne za nas koji ne utičemo na rad države i odluke iste. Na ''pivu'' se svakako nećemo naći, ne pijem pivo. A i da pijem... ;)
A ni mene nije tašta naterala, nego žena. A nije ni naterala, razgovarali smo o tome, SASLUŠALI jedno drugo oko ZA i PROTIV... ;) Kapiraš? Naravno da ne.
 
Duh Sekire:
Е па, слободни људи не прихватају, посебно кад постоји алтернатива.
А домен у коме можеш нешто учинити је твоје модерисање овог форума.

И да, пошто нема шансе да ћемо се некад видети на пиву или негде где у расправи не можеш да се кријеш иза формалног ауторитета, речи ћу ти овде, јавно.
Кад добијеш бескаматни кредит за стан, јави ми се. То је објашњење онога што сам ти писао на ПП како бих и ја био модератор да сам се гурао у том смислу, а постигао сам неке ствари које ти не би оно што сам ја постигао, ма колико се трудио.
И зато је моје поштовање према теби једнако нули. Онај други је бар искрен у својој пристрасности.
Узгред, мене није ташта натерала да гласам за Устав.
Mislim da i Jomini i Iron dobro rade svoj job i da su se veoma mnogo puta suzdrzali i ostali prilicno neutralni u raspravama forumasa,koliko je to bilo moguce:roll:.....Cestitke za kredit;)
Nisam primetio da je Gvozdeni pristrasan:roll:....Cak me je vise puta iznenadio svojom samokontrolom i cesto ni sam nisam bio zadovoljan nekim njegovim odlukama;)

 
Pa da budemo jednostrani?

Бановања у последњих пар дана су била једнострана.
Етимолошки: једна страна.
Скоро је само једна страна банована.
Зашто је Биља банована?

Mi smo dobri, ostali loši po svaku cenu?

Како мисле у Хрватској? И шта им фали? Ја бих рекао ништа...

Teško, nisam takav tip čoveka.

То какав си тип ти је најбоље рекла Изабела из Новог Сада.
Узгред, онако глобално, нас двоје и нисмо на истој на истој страни.
Ипак те најбоље знају земљаци, а?

Na ''pivu'' se svakako nećemo naći, ne pijem pivo.

А и ја не пијем са сваким.

A ni mene nije tašta naterala, nego žena. A nije ni naterala, razgovarali smo o tome, SASLUŠALI jedno drugo oko ZA i PROTIV...

Па је л' те натерала или није?
И гласао си у пет до осам, другог дана.
Баш јак став...
Више ценим оне који су бојкотовали.

А оно за стан избегаваш. Ако, истина боли :)
 
Duh Sekire:
Бановања у последњих пар дана су била једнострана.
Етимолошки: једна страна.
Скоро је само једна страна банована.
Зашто је Биља банована?



Како мисле у Хрватској? И шта им фали? Ја бих рекао ништа...



То какав си тип ти је најбоље рекла Изабела из Новог Сада.
Узгред, онако глобално, нас двоје и нисмо на истој на истој страни.
Ипак те најбоље знају земљаци, а?



А и ја не пијем са сваким.



Па је л' те натерала или није?
И гласао си у пет до осам, другог дана.
Баш јак став...
Више ценим оне који су бојкотовали.

А оно за стан избегаваш. Ако, истина боли :)
-Bilja zbog nepotrebne rasprave sa mnom, neposredno posle obaveštenja, a nije nikako bila umešana u priču. Dakle, nepoštovanje.
-Hrvati su takvi, pa hajde i mi? Pohvalno. :roll: One koje najviše osuđujemo, na njih da se ugledamo? Dno dna.
-Izabela?? Ko je to? I ako je iz NS, zna me? Logika, da. ;)
-Naravno da ne piješ, neće te svako...
-Nije me naterala, napisao sam da smo razgovarali i SASLUŠALI argumente. Veoma pohvalna stvar, ali za ono bolju polovinu ljudi. Još ako shvatiš i prihvatiš tuđ stav, opat pohvalno. Ništa ti ne razumeš.
-Pet do osam uveče, 9 ujutro, dva popodne... Zar je bitno?
Ma nemaš ti pojma...
 
jomini:
Eremita, naravno da osuđujem te stvari, ali razlikujemo se u pokazivanju toga. Neke stvari nisu, a neke jesu besmislene za raditi. Meni lično je malo glupavo da u komentare ubacujem dečije opaske ili da sipam kletve unaokolo.

Па добро, то је твоје мишљење - али моје је потпуно супротно... и шта сад ако ја не мислим као ти треба да добијем трајни бан??? Дечије опаске служе за опуштање и зезање (а зашто да не) па нисмо на "конгресу" јбт...... а клетве су чист национални фолклор - уобичајен за замену псовки.......не видим у чему је проблем.

Јомини,
ти се раније ниси овако понашао. Морам да кажем да примећујем да си почео да из позиције ауторитета модератора на свакој теми да покушаваш да наметнеш своје мишљење као једино исправно. И ако се други острве на такво твоје мишљење, ти затвараш тему. Не могу да схватим да је задатак модератора ДА КРЕИРА МИШЉЕЊЕ ДРУГИХ УЧЕСНИКА - то би било погубно. Па то је исто као у оном пропалом комунистичком режиму.Онда боље да се овакав пдф. потпуно затвори и да сви иду на ЉиС...
Овај форум и постоји да би људи сукобљавали своја мишљења, некад благо а некад и оштро, па што да не, некад и са увредама. Али ако ти почнеш да се понашаш као Ирон који у свакој теми има своје мишљење а онај ко не мисли
као он - виђен је за бан... онда овај форум постаје ругло за здрав разум, и добар
повод за спрдање.

СХВАТИТЕ ВЕЋ ЈЕДНОМ ДА ЈЕ МИСАО ПОЈЕДИНЦА СЛОБОДНА И
ДА ЈЕ НЕ МОЖЕТЕ НИ УХАПСИТИ НИ МОДЕРИСАТИ.

п.с. Питам се само КО те је наговорио да се овако понашаш јер ја те познајем
у сасвим другом издању.
 
goxy:
Eremita sta kukas tu ko baba....Zavodjenje reda smeta samo onima koji su za anarhiju i bezvlasce.....Ovde mnogi kao da povode za onim ''mudrostima'' napisanim u ''Protokolima Sionskih Mudraca'' o urusavanju poretka i pravljenju Haosa radi ''zauzimanja vlasti''
:roll::roll::roll:

КОји си ти лик.....ако је ово "завођење реда", е ондаК ја стварно не знам шта је завођење ЛДП-једноумља или ДС-једноумља свеједно.

Каква бре "анархија и безвлашће" - ја се бојим да су неки као што си ти, на пример, увртели себи у главу да је овај пдф место где се креира јавно мнење а да је модератор тај који треба да "заводи ред у мом мозгу" - а то је апсолутни промашај, да не кажем чабар.

Па замисли само како би јадно и бедно и ментално кастрирано изгледало ово виртуелно место када би постовали само они који подржавају "лик и дело" било
ког политичара, или програма његове странке. Било би оно... неки болид постави
тему а десет болида се јави и напише само: тако је, тако је, тако је ....... па ваљда је доста ретарда такојевића..........уосталом, не знам, можда је то циљ.

А што се тиче твог помињања Протокола - морам да ти кажем да постоји читав одељак протокола који су упутство за малтретирање туђих мисли.... зато :roll:

ДаклеМ, ово је место где неко сходно свом политичком ставу постави тему - а други је сходно својим ставовима и аргументима оповргавају и нападају или је подржавају - просто к'о пасуљ.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top