Planet BIGZ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ako je to ono u Bigzu,pa tamo dolaze samo ekseraši i spidomani...sve u svemu krekhedovi
jbt pa tamo je samo jednom bilo str8 15 ljudi odjednom....i to su bili zandari..kad su dosli da vas ispendreče jednom prilikom :mrgreen:

i jbt dokle vise taj rad,kao..nagutas se ovog ili onog i kao..tuc tuc tuc zika i kao ql,super mi je,ono...idem da kupim desetu min.vodu po redu da ne bih dehidrirao...preznojavanja i to,i posle 3 dana zlo i naopako,ono ne spavas ne jedes WTF :?

wake up :idea:
 
Auuuuu....Pa ti stvarno onda ne znash o chemu se pricha!!?!
Da, dolaze exerashi i spidomani i krekhedovi i slichice-ljudi i svi shto shmrk, gut, ili duw, al' opet....
Niko vas ne tera da radite to!
A to z mineralnu vodu i dehidriranje, aj to i jeste istina. preznojavanje, kako kad!! Al ako cemo iskreno vishe se preznoje one guske uz Seku Aleksic i ta jadna chuda!!

Ako volish trance, progressive, techno, drum i tako to, onda obavezno dolazish u BIGZ, al' opet, necemo sad da se vredjamo na osnovu muzike koju slushamo, jer nijedna nije savrshena, a i samo chekam koliko junachki ce svi ostali da podnesu ono shto sam ja podnela na Psarasu.....(a i ti isto), pa da i posle toga nastave da idu i dalje na rave-ove, a ne k'o neki pacijenti koji su sada odali Lukasu.....


Sve u svemu: Ide li neko?! :mrgreen:
 
shishmish01:
...sada me malo pregazilo vreme ali mi dodje ponekad da svratim!!!!
to tebrex tooo,ono.."ne daj se generacijo" zonfa,b'ate obavezno idi i pokazi tim klincima kako vrcka matoro dupe :mrgreen:
ti imash te old school poteze brate,nemoj da zaboravish da poneses laser :lol:

f015.gif
 
Ljudi gde je tacno klub BIGZ ? Ja slabo izlizim pa me bas interesuje ... o cemu se tu radi , koliki je prostor it tako to ?

Ranije sam izlazio u andergraund , ali tamo je sad teski smor ... ponekad izadjem do KSTa ili SKCa ako ima neki koncert i slicno .
 
Ja jednom svratih..na neki nesrecni rodjendan, slavljenica je bila polu prisutna a i ostali...da ne prepisujem MASTREMIND-a..ukratko, meni je to mesto totalni horor..
 
бигз се бре распада ишао сам ту некад у теретану и ја да отворим прозор, кад одвали се прозор и сломи други прозор... виклер има студио тамо а видео сам ајс нигрутина
 
Poshtovani korisnici...
Master, ogranichen si, primitivan i zajedljiv.
Ivana, klinka si, nisi bash najpametnija, ogranichena si i glupa ti je tema. Elem, mala si, pa donekle razumem. Nemoj da postanesh velika i ogranichena.

BIGZ je soc. boolja club za propalice i klince, sa kad-kad odlichnom muzikom.

Tema sux i naravno, nema je vishe.
 
Brate, ja tebe ne kapiram. :-? Na Lj & S dozvoljavas svakakvo djubre i primitivizam, cak i sam ucestvujes u gluposti, a ovde gde su napokon stvari harmonicne, dolazis i lupas ljudima etikete. :shock:
Mogu samo da ti kazem da si nedosledan, sujetan, zajedljiv jos kako.
Mislim, cemu ovo?????? :-?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top