Hari Poter

J

jovana

Gost
I KNJIGA I FILM MI SE SVIDJAJU.ZAISTA ,JEDNO VREME SAM CAK BILA OPSEDNUTA HARI POTEROM!JEDVA CEKAM DA IZADJE 5-I DEO KNJIGE ALI MI JE GLUPO STO CE RON U TOM DELU KNJIGE DA POGINE!!!! I TAKODJE MI JE GLUPO STO CE NA KRAJU SEDMOG DELA HARI POTER DA POGINE!!!!![/b]
 
Cula sam da ce jedan od glavnih likova zavrsiti svoju zivotnu pricu u petoj knjizi,navodno je spisateljica mnogo plakala tog dana kada je 'ubila' tog lika.
 
Sirius Black je ubijen od strane Beladone Lestrange ili slicno. Ako neko ima neka druga pitanja o knjizi neka me pita na ovom forumu, sve znam. Procitao sam knjigu jos prvog dana.
 
Rajko:
Koja je ta Beladona Lestrange,sta ce se jos desiti i kako se zove peti deo ja mislim da je Hari Poter i red feniksa

knjiga se tako zove, na Engleskom je "Harry Potter and the Order of Phoenix", a Beladona Lestrange je mucila Nevilove roditelje do ludila, to je u cetvrtoj knjizi zajedno sa sinom od onog Bartemius-a Crouch-a, i ona je Siriusova rodjaka. Knjiga je jako dobra i ima gomilu novih informacija i ja toplo preporucujem da je procitate, nego da vam je neko preprica. Ovde sam otkrio jako puno, ali skoro nista u poredjenju sta ima u knjizi i nadam se da vas nece smoriti tih bednih 700 i kusur strana (samo se salim)
 
"Hari Poter i red feniksa" na srpskom treba da izadje prvog septembra.Kostace 1200 dinara,ima 1100(?)strana,i izlazi u dva toma(znaci dve knjige).U pretplati se placa 800 din+PTT troskovi,a pretplatnici je dobijaju cim izadje iz stampe,sredinom ili krajem avgusta :D
 
Anonymous:
Sirius Black je ubijen od strane Beladone Lestrange ili slicno. Ako neko ima neka druga pitanja o knjizi neka me pita na ovom forumu, sve znam. Procitao sam knjigu jos prvog dana.
Otkud to da si procitao knigu kada jos nije izasla?Kada ce h.p. 5 stici u Banja Luku?Kolika je knjiga?Da li je uzbudljivija nego ostale?MOLIM TE ODGOVORI!!!
 
Anonymous:
Rajko:
Koja je ta Beladona Lestrange,sta ce se jos desiti i kako se zove peti deo ja mislim da je Hari Poter i red feniksa

knjiga se tako zove, na Engleskom je "Harry Potter and the Order of Phoenix", a Beladona Lestrange je mucila Nevilove roditelje do ludila, to je u cetvrtoj knjizi zajedno sa sinom od onog Bartemius-a Crouch-a, i ona je Siriusova rodjaka. Knjiga je jako dobra i ima gomilu novih informacija i ja toplo preporucujem da je procitate, nego da vam je neko preprica. Ovde sam otkrio jako puno, ali skoro nista u poredjenju sta ima u knjizi i nadam se da vas nece smoriti tih bednih 700 i kusur strana (samo se salim)
e molim te kazi mi sta ce jos vazno da se desi i da li je bilo sta tacno sto govore ovi svi drugi
 
majolinica:
Anonymous:
Sirius Black je ubijen od strane Beladone Lestrange ili slicno. Ako neko ima neka druga pitanja o knjizi neka me pita na ovom forumu, sve znam. Procitao sam knjigu jos prvog dana.
Otkud to da si procitao knigu kada jos nije izasla?Kada ce h.p. 5 stici u Banja Luku?Kolika je knjiga?Da li je uzbudljivija nego ostale?MOLIM TE ODGOVORI!!!

Izasla je u Engleskoj 21 Juna, nabavio sam od tamo, imam veze, knjiga im negde oko 750 i kusur strana i najbolja je knjiga do sada. Ima malo odraslije teme nego prosle, ali je podjednako zabavna. Evo par interesantnih podataka iz knjige: Ron i Hermiona postaju prefecti dok je Hari izostavljen. Drako isto postaje prefekt. Dumbledor ce biti isteran iz skole. Fred i George (Ronova braca), beze iz skole. Ron i Ginny (Ronova sestra) postaju clanovi Quiditch (Kvidic) tima, posto su George, Fred i Harry isterani. I mislim da je pisateljica ostavila par putokaza (i u drugim knjigama) da je Nevil mnogo vazniji za ceo Hari Poter serijal nego sto se uopste misli. Ovi podaci ce vas najverovatnije ostaviti nestrpljive da procitate vec jednom tu knjigu, ali na nesrecu, stampanja na stranim jezicima (ukljucuje i srpski) ce poceti najranije do 2 meseca posle izdanja oreginalne knjige, mada mnogi obozavalaci vrse pritisak na izdavacke kuce da malo ubrzaju proces.
 
Isteran je sa Kvidic tima, a skoro isteran iz skole. Dva puta. Poljubio je Cho koja je bila devojka Cedrika u prosloj knjizi, ali nece nista biti ozbiljno od toga, jer je decko skroz zbunjen. Ja cu vam odgovarati ovde na sva vasa pitanja, ali predlazem da prvo procitate knjigu jer ce vam ovako biti dosadna.
 
Anonymous:
Isteran je sa Kvidic tima, a skoro isteran iz skole. Dva puta. Poljubio je Cho koja je bila devojka Cedrika u prosloj knjizi, ali nece nista biti ozbiljno od toga, jer je decko skroz zbunjen. Ja cu vam odgovarati ovde na sva vasa pitanja, ali predlazem da prvo procitate knjigu jer ce vam ovako biti dosadna.
Sta je uradio pa je isteran?Da li se zanima za jos neku devojku?Da li se on Cho svidja?
 
majolinica:
Anonymous:
Isteran je sa Kvidic tima, a skoro isteran iz skole. Dva puta. Poljubio je Cho koja je bila devojka Cedrika u prosloj knjizi, ali nece nista biti ozbiljno od toga, jer je decko skroz zbunjen. Ja cu vam odgovarati ovde na sva vasa pitanja, ali predlazem da prvo procitate knjigu jer ce vam ovako biti dosadna.
Sta je uradio pa je isteran?Da li se zanima za jos neku devojku?Da li se on Cho svidja?

Isteran je zbog jednog novog lika, koga radije ne bi otkrio, jer... Pa videcete sami! Nesto si i ne interesuje u druge devojke previse. On se svidjao Cho jos u cetvrtoj knjizi, ali je ona tada bila sa Cedrikom.
 
Anonymous:
majolinica:
Anonymous:
Isteran je sa Kvidic tima, a skoro isteran iz skole. Dva puta. Poljubio je Cho koja je bila devojka Cedrika u prosloj knjizi, ali nece nista biti ozbiljno od toga, jer je decko skroz zbunjen. Ja cu vam odgovarati ovde na sva vasa pitanja, ali predlazem da prvo procitate knjigu jer ce vam ovako biti dosadna.
Sta je uradio pa je isteran?Da li se zanima za jos neku devojku?Da li se on Cho svidja?

Isteran je zbog jednog novog lika, koga radije ne bi otkrio, jer... Pa videcete sami! Nesto si i ne interesuje u druge devojke previse. On se svidjao Cho jos u cetvrtoj knjizi, ali je ona tada bila sa Cedrikom.
Molim teeeeeeeeee,molim te,molim teeeeeeeeeeee!!!!Reci koji je taj novi lik,volim H.P. tako da cu jednako uzivati i ako saznam!Reci,PLEASE!Da li ce se jos nesto vazno desiti?Sta je sa Hagridom? :?:
 
majolinica:
Anonymous:
majolinica:
Anonymous:
Isteran je sa Kvidic tima, a skoro isteran iz skole. Dva puta. Poljubio je Cho koja je bila devojka Cedrika u prosloj knjizi, ali nece nista biti ozbiljno od toga, jer je decko skroz zbunjen. Ja cu vam odgovarati ovde na sva vasa pitanja, ali predlazem da prvo procitate knjigu jer ce vam ovako biti dosadna.
Sta je uradio pa je isteran?Da li se zanima za jos neku devojku?Da li se on Cho svidja?

Isteran je zbog jednog novog lika, koga radije ne bi otkrio, jer... Pa videcete sami! Nesto si i ne interesuje u druge devojke previse. On se svidjao Cho jos u cetvrtoj knjizi, ali je ona tada bila sa Cedrikom.
Molim teeeeeeeeee,molim te,molim teeeeeeeeeeee!!!!Reci koji je taj novi lik,volim H.P. tako da cu jednako uzivati i ako saznam!Reci,PLEASE!Da li ce se jos nesto vazno desiti?Sta je sa Hagridom? :?:
MOLIM TE,reci ko je taj novi lik,cula sam da ce od novih likova biti jedan zlobni kucni vilenjak i nova profesorka odbrane od mracnih vestina,jel neki od ta dva lika u pitanju?Da li mozes da mi kazes sta je to Dambldor VAZNO rekao Hariju "sto je trebalo da mu kaze pre pet godina?I sta je "red feniksa"?cula sam da je to neko tajno carobnjacko drustvo koje ce cak jednom da spasi zivot Hariju.ima jedna teorija-samo teorija-da ce Hari,nakon sto je Dambldor isteran sa Hogvortsa,i sam morati da napusti Hogvorts i ode u neku drugu skolu u kojoj stice nove prijatelje i uci crnu magiju.onda kao dolazi do otvorenog sukoba izmedju Harija i Voldemora-obojica se izvlace zivi-i Hari se vraca na Hogvorts-kao sto rekoh samo teorija,malo fantazijska.jel ima bar neceg u ovome tacnog?i reci mi da li ce Ron i Hermiona da pocnu da se zabavljaju?I kakve veze sa celom knjigom ima Godrik Holou-ono selo gde je Hari ziveo sa roditeljima pre nego sto ih je Voldemor ubio?Ko je Anabela Fig?MOLIM TE ODGOVORI,imam toliko pitanja,a nema ko drugi da mi odgovori!!!!! P.S.cula sam neke price o naslednicima revenkla i grifindora,o cemu se tu radi?
 

Back
Top