Oda Iron Lord-u

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Duplikati su simulirali ugroženost od autentičnog!

NEMA ČLANOCIDA!

ŽIVEO GENERAL IRON LORD
ŽIVELA KRSTARICA!

medium_00000bubba.jpg

NEMA ČLANOCIDA!
Drugovi napred, junaci za mnom!
 
Iron Lord:
Kao što to volim da kažem - SVEGA ĆE BITI SAMO NAS NEĆE.
E ovako, u ilegalne internet rabote spada kada se organizuje grupa korisnika sa namerom da sabotira rad nekog servisa u ovom slučaju FORUMA KRSTARICE svojim trolovanjima, postavljanju bezveznih slika i pesama a izmedju tih poruka - konstantne uvrede ka ostalim korisnicima.
Takodje, ilegalna rabota je korišćenje tudjeg naloga tj pokušaj da se koristi. Ta akcija je zabeležena i Deutche Telekom-u ostaje na savesti šta će da uradi sa takvim korisnikom interneta (da li je direktno korisnik Deutche Telekoma ili socijala sa Verata koja se stisla za par dinara videćemo)

Dakle - besramne žalbe su pisane zbog toga što je neko ulagao napore da se prekine spamovanje foruma a sad taj isti neko treba da izigrava devicu Mariju što je budala pokušala da zloupotrebi moderatorski nalog?

E nije nego braćo Srbi i sestre Srpkinje...

i bre irone, sad ti ko deva marija :) kad bi pogledali koliko ko ima naloga počev od moderatora do korisnika mogli bi da zatvorite forum za vek i vekov. uostalom, ima lek za sve zar ne? da uprava zeli da spreči te "zloupotrebe" kako kazes, može dok si reko keks. ali to je drugo pitanje zašto ne želi.

korisnici su uvek u pravu, kao i musterije. tako je to u razvijenom svetu kome tezimo kada nas i ne bude više.
 
marlon:
i bre irone, sad ti ko deva marija :) kad bi pogledali koliko ko ima naloga počev od moderatora do korisnika mogli bi da zatvorite forum za vek i vekov. uostalom, ima lek za sve zar ne? da uprava zeli da spreči te "zloupotrebe" kako kazes, može dok si reko keks. ali to je drugo pitanje zašto ne želi.

korisnici su uvek u pravu, kao i musterije. tako je to u razvijenom svetu kome tezimo kada nas i ne bude više.

Jel si gledao Radovan III?
E pa sad ona scena sa uslugom gostiju...
:lol:

Moja jedina greška je ta što sam ignorisao cenzuru koja se sprovodi na ostalim forumima i pokušao da pravim dogovore sa onima koje dogovori ne zanimaju već isključivo lični sitni beznačajni interesi.
Čovek se uči dok je živ.
 
Iron Lord:
Moja jedina greška je ta što sam ignorisao cenzuru koja se sprovodi na ostalim forumima i pokušao da pravim dogovore sa onima koje dogovori ne zanimaju već isključivo lični sitni beznačajni interesi.
Čovek se uči dok je živ.

za ovo drugo... imaš one koji ovde dolaze po duznosti kao i one koji su dokoličari. sa ovim drugima nema dogovora jer su ili lučonoše ili što bi se reklo intelektualno nezavisni :)

oni prvi su smešni do bola, ali šta ćeš...kao što reče... čovek se uči dok je živ.
 
marlon:
samo je pitanje ko je **** pored rupe :D:D:D

Još ako je drvo - šljiva... :lol:

marlon:
za ovo drugo... imaš one koji ovde dolaze po duznosti kao i one koji su dokoličari. sa ovim drugima nema dogovora jer su ili lučonoše ili što bi se reklo intelektualno nezavisni :)

oni prvi su smešni do bola, ali šta ćeš...kao što reče... čovek se uči dok je živ.

Ehehehe, paz sad. Ja sam se pomerio odande a vi sad jurcate gde sam?
Nije sportski...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top