Mucenje

Koja je najgora tortura?

  • Nanosenje jakog bola, bez tezih povreda.

    glasova: 3 20,0%
  • Posmatranje nanosenja bola bliskom prijatelju,bratu.

    glasova: 9 60,0%
  • Prinudjivanje na kanibalizam.

    glasova: 1 6,7%
  • Ekstremno lisavanje slobode (u jako maloj prostoriji, vezan).

    glasova: 2 13,3%

  • Ukupno glasova
    15
  • Anketa je zatvorena .
Ovo za prinudu na kanibalizam me je podsetila emisija na History-ju o opsadi Lenjingrada-900 dana odseceni od sveta.jezivo.kazu,ubijali su decu, jer je meso bilo mekse,ukusnije.O tome se nije mnogo pricalo, abilo im je gore nego u Ausvicu ili Jasenovcu.Najgore je kad moras ubiti svoga da bi preziveo.1.5 ljudi je umrlo ili poginulo, sto je 40% tadasnjeg stanovnistva.
 
sloboda 2:
Ovo za prinudu na kanibalizam me je podsetila emisija na History-ju o opsadi Lenjingrada-900 dana odseceni od sveta.jezivo.kazu,ubijali su decu, jer je meso bilo mekse,ukusnije.O tome se nije mnogo pricalo, abilo im je gore nego u Ausvicu ili Jasenovcu.Najgore je kad moras ubiti svoga da bi preziveo.1.5 ljudi je umrlo ili poginulo, sto je 40% tadasnjeg stanovnistva.

a ovo ti nije bas tacno, zato sto nisu morali da ih ubijaju kada su ionako umirali od gladu...
meni vise lici na pokusaj da se rusi prikazi kao zli i glupi i da u slucaju nuzde jedu svoju decu...
 
Obersturmfuehrer:
nista ti ovo ne valja...
najbolje ces nekoga da smoris nespavanjem i nonstop ispitivanjem. tako ces slomiti svakoga...

Efikasnije je zatvoriti ga u mracnu 2 sa 2 prostoriju i drzati ga nedeljama,mesecima.
A mozes ga drzati vezanog, za krevet ili nesto...
Od ove 4 jedino je ova legalna, koriste je kod agresivih zatvorenika i psihickih bolesnika.
 
Obersturmfuehrer:
a ovo ti nije bas tacno, zato sto nisu morali da ih ubijaju kada su ionako umirali od gladu...
meni vise lici na pokusaj da se rusi prikazi kao zli i glupi i da u slucaju nuzde jedu svoju decu...

Pa uglavnom su jeli mrtve, ali bilo je i nestrpljivih...Pred gladju svako poklekne, *******.
 
U Lenjingradu jesu jeli mrtve, ali ne verujem da su pojedeni bas uglavnom bili ubijani za tu svrhu, vec da su Rusi vise jeli one koji su vec umrli. Znam da su Rusi uglavnom iznalazili nacine da masinsku mast pretvore u ulje za kuvanje, kao i da su jeli supe od preobradjenog maltera, cigli, kuvanih koznih kaiseva i cipela.

K'o sto rece, glad cini svasta.
 
Obersturmfuehrer:
nista ti ovo ne valja...
najbolje ces nekoga da smoris nespavanjem i nonstop ispitivanjem. tako ces slomiti svakoga...

Ma najgore se to radilo po SSSR-u i Istocnoj Nemackoj. Stave ga u sobicak, drze ga budnog konstantnim upadanjem i trazenjem imena, prezimena i slicnog, kao i neprekidnim paljenjem i gasenjem svetla u celiji. Da poludis.

Svaki put kad upadnu a on se ne digne, sleduje mlacenje tako da mu se vrlo brzo urodi da skoci na noge cim cuje kljuc u bravi, a onda vrlo brzo pocne da skace na noge i cim cuje cizme na drugom kraju hodnika. A da bi cuo, mora da slusa, ergo da bude konstantno budan. Cisto ludilo.

Obersturmfuehrer:
heh...
-hej Petre jel imas malo dizela da bacim ovaj kais na tiganj?
:D

Ma jos bolje, tovarisc. Imam i malo mrvljene cigle da da gustinu, a posle cemo da zalijemo sa vodkom od antifriza.
 
PendrekTherapy:
U Lenjingradu jesu jeli mrtve, ali ne verujem da su pojedeni bas uglavnom bili ubijani za tu svrhu, vec da su Rusi vise jeli one koji su vec umrli. Znam da su Rusi uglavnom iznalazili nacine da masinsku mast pretvore u ulje za kuvanje, kao i da su jeli supe od preobradjenog maltera, cigli, kuvanih koznih kaiseva i cipela.

K'o sto rece, glad cini svasta.


Ovo je istina,čitao sam knjigu o tome.
 
......psihicka trotura...fizicka......u svakom slucaju ak dodjes kod pravog "majstora" ...oporavka nikad nema ..ostaje samo zelja za osvetom......ako ikad budes sposoban......imao sam priliku biti zarobljen....na jedan dan i noc i uspio sam pobjeci.....mogu Vam svima reci da je covjek najveca zvijer i žgadija......
 
Кад имаш времена на претек можеш да бираш и кад тад ћеш доћи до циља, али кад је фрка с временом шта онда???
 
puzzled:
U sustini koju god metodu da koriste svi puknu, niko ne moze da se odupre tome, dobro skoro niko jedino je Rambo mogao

Ma njega Voja nije dobro izdevetao, pukao bi i taj da jeste. Nego sve nesto reziser kukao "jao nemoj Vojo, mnogo ga to nesto jako bijes, ovo je film, joj stani, kuku majko....." :lol:
 
sloboda 2:
Ovo za prinudu na kanibalizam me je podsetila emisija na History-ju o opsadi Lenjingrada-900 dana odseceni od sveta.jezivo.kazu,ubijali su decu, jer je meso bilo mekse,ukusnije.O tome se nije mnogo pricalo, abilo im je gore nego u Ausvicu ili Jasenovcu.Najgore je kad moras ubiti svoga da bi preziveo.1.5 ljudi je umrlo ili poginulo, sto je 40% tadasnjeg stanovnistva.


I u Atini su umirali od gladi za vreme nemacke okupacije pa niko, koliko znam, nije nikog pojeo.
 

Back
Top