Outlook Express and Fontbook

Mika1111

Zainteresovan član
Poruka
153
I ranije sam postavljao pitanje, ali mi niko nije pomogao. Možda se ovaj put neko nađe.
U Outlook Expresu mi je zatajio mini fontbuk. Koliku god veličinu fonta označim on uvijek štampa font 12. Inače sve druge komande rade.Ima li za to rješenja? Hvala.
 
Prečica za Outlook Express ima sledeće vrednosti:

Target: "C:\Program Files\Outlook Express\msimn.exe"
Start in: %HOMEDRIVE%%HOMEPATH%

Na osnovu ovoga lako ćeš napraviti ono što ti treba pod uslovom da nešto nije obrisano, a samu ikonu ćeš na kraju lako podesiti.
 
Nisi naveo zašto si uopšte radio reparaciju i kako, ali očigledno da neki delovi Windows-a nedostaju. Ukoliko je ovo jedino što nedostaje, onda možeš da pokušaš da raspakuješ tu datoteku sa instalacionog CD-a i probaš da pokreneš Outlook Express.
 
Svojevremeno sam opomenut da sam mnogo pitanja postavio u vezi Outlooka. Nisam našao odgovor na problem i evo još jednom ću da se pojavim sa pitanjem i nadam se da će mi neko pomoći.
Nedavno su mi reinstalirali Windows i pojavilo se nekoliko grešaka, a jedna od njih je i u Outlooku: u prozoru nove poruke fontbuk radi samo slova veličine 12 i to bold i italik, ali pisanje i markiranje u boji ne radi.Ne radi ni Apply Stationery.
Primijetio sam da mi je i na veb sajtu pozadina u boji nestala. Možda ima neke vete sa prethodnim.


____________________________
Napomena:
I ovaj put ćeš biti opomenut, da ne otvaraš teme koje već postoje, a pogotovu one koje si ti otvorio! Ova tema jeste od pre 2 godine, ali ima istu tematiku. Čudi me samo, da za sve ovo proteklo vreme, ti nisi uspeo da rešiš problem sa OE?

I još jednom, ne dupliraj teme, jer će sledeći put biti brisane!
z;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Niko u mom okruženju nije znao da mi pomogne. Tema nije ista. Nekada je bilo u pitanju samo fontbuk, a sada ne radi ništa osim font 12, bold i italik. Nisam našao odgovore na ovakva pitanja, ne znam zašto mene kritikujete, ako odgovore ne dobijam, Zašto se čudite? Nema svak dovoljne sposobnosti.Zašto mi neko ne da odgovor? Znači li to da ako niko ne zna odgovor da treba da izbrišete moju temu i da ćete izbrisati moje pitanje? Ako je to običaj, izvinjavam se i zahvaljujem.
Usput, za sve teme koje sam postavljao slao sam poruke da ih smatrate pročitanim i očekivao sam da ćete ih izbrisati, ali one i dalje stoje. Molim vas sve ih izbrišite, kako ne bih stvarao odijum oko mog imena. Hvala još jednom.
 

Back
Top