Vaš bend i vaši tekstovi

sexy klon

Zainteresovan član
Poruka
375
da li imate svoj bend? postujte link za neku pesmu ovde!
volite da pišete pesme? napišite neke od najboljih da ih svi vidimo!
pa, stihoklepci i muzičari, pohvalite se! :D :wink:

p.s. nisam sigurna da sam prva koja je došla na ideju da napravi ovakvu temu :-? ....ako postoji slična ili ista tema, postujte mi link i zaključavajte :wink: :-) :-) ....
 
@Sexy klon
Nemam trenutno bend. Imam neke planove ali ne mogu da kazem da je to bend. Svirao sam bas u Brown Note-u ali se raspo pre ikakvog delovanja na spoljashni svet i bez ikakvih svirki.
Inace pishem tekstove. Uglavnom pank tekstove vishe u stilu izvikivanja. Ali ni ja necu da stavljam tekstove. Mada ima sajt na kom se mogu naci.
 
Escape From The Grave

No escape from this lonely grave- buried six feet down
Molested, dumped in a hole, beaten, shivering
Scream for mother she can't save you
No God hears you, only death awaits you
Die by my hand, the master of the damned
The kill is what I crave- doom no prophecy will save
You re rotten already, now's your time to decay
A terminal illness called dead in the grave
A chance at a new beginning- senseless- vicious- violent,
Cold calculated killing in remembrance of the dead,
I've kept the severed head and dried its eyes for days
As I watched its body decay


EVO O CEMU PEVA SIX FEET UNDER
 
Ja sam imao grupu,zvala se Warning.Imali smo svega 3 svirke za godinu dana,pa smo se raspali.Prva i druga svirka su bile srednje ocajne,sto zbog svirke,a sto zbog publike.Ali zato je Treca svirka bila fantazija.Skupila se 4 lokalna benda i napravili svirku,bilo je oko 350 ljudi HAOS.Feeling je extra!!!Nikad se tako u zivotu nisam osecao.Inace sam bio pevac u toj grupi.Jel ima neko iskustva da ih podeli sa mnom ima u profilu moj mail!!!PozZ ;-)
 
imam bend, sviramo death metal, black, power, trash. sviram bubnjeve i pisem tekstove koje cu ipak jos malo zadrzati izvan svetlosti dana, cuce se jednom, na velika zvona... teme su uglavnom epske, istorijske, mitoloske, paganske, o besu i smrti itd... mozda otkucam nesto od toga ovde kad smognem snage...
 
Evo jedne pesme ali nije bash dovrshena a i nije neka. Treba da smislim ritam i ubacim josh neshto u nju.

U gradu ima dosta
Lepih devojka

Svetlih ociju
Tamne kose
Viori se
Odeca koju nose

Njima ne prilazim
Samo ih gledam
I cesto zelim
Da pricam s'njima

Ali ja znam
Doci ce dan
One ce reci
Poshto je chizburger
Ja cu im reci
80 dinara

One ce otici
Na fakultete
A ja cu ostati
Da stojim tu
 

Back
Top