Tema koja ujeda za srce

Mene dosad samo jedan!Prvo je se ohladio,smorio se u krevetu,prestao da dolazi kod mene i na kraju prestao i da me zove i odgovara na moje poruke.Kada sam raskinula sa njim zbog toga,odmah sutradan on je zvalavio neku klinku na parkingu naslonjen na haubu od auta!A ja sam mislila da je u meni neka greska i htela sam da se pomirim sa njim...Sad nema ni mene ni tu devojku,sutnula ga a on je rekao kako ce joj zagorcati zivot zbog toga...i sad je kao ponovo zaljubljen u neku drugu...uzas
 
Ja sam ranije vjerovao da muskarac treeeba da raskine ako mu je lose u vezi!!!!!
medjutim sto meni treba da dobijam nepotrebne stresove?mnogo je elegantije sex u tisini(ti je Yebes,a ona ne zna uzivas li ili mozda ne?)
 
Nedostajala mi je opustenost psihicka naravno,tehnika,trebalo mi je malo vise posvecenosti u smislu poljubaca i neznih pogleda a ne samo jednolicnog trpanja neiskusnog momka kome je to trpanje i sam taj osecaj preci od mene,i na kraju nedostajao mi je sam orgazam koji nisam mogla da dozivim jer sa njim nisam mogla ni da uzivam koliko mi se stvari vrzmalo po glavi!
 
ne, ali je dozvolio da ga mrtvog pijanog zaskace neka druga cura . i to haha u krevetu pored mene. :lol:
zasto, zaboga??:lol:
mnogo smo bili pijani svo troje..jos me boli ruka kako sam ga pukla 4-5 puta pesnicom u zadnji deo glave.(bio je onesvescen od alkohola i to nije ni osetio, a kamoli da ona lezi preko njega) ona mi nista nije bila kriva (ne poznajem je)
tako da sam ja njega ostavila. ali mi je i dalje smesno

i tako mi je drago sto je sinke ovo napisao :D
 

Back
Top