Tema koja ujeda za srce

topmodelsica:
Ujeda li tebe ova tema za srce? :D
ma jok mila... previshe sam otrovna da bi me ista ujelo hehe... serem... ali, ne bi me nesto previshe uzdrmalo kad bi me tip ostavio... uzdrmalo bi me da mi prolazi neko foliranje, da sam sa nekim ko me ne voli a da verujem suprotno, da se iz bilo kog slicnog razloga jednom kad saznam istinu osetim glupo... nisam dozivela, srecom, i ne bih volela da dozivim...
 
HELENA33:
ma jok mila... previshe sam otrovna da bi me ista ujelo hehe... serem... ali, ne bi me nesto previshe uzdrmalo kad bi me tip ostavio... uzdrmalo bi me da mi prolazi neko foliranje, da sam sa nekim ko me ne voli a da verujem suprotno, da se iz bilo kog slicnog razloga jednom kad saznam istinu osetim glupo... nisam dozivela, srecom, i ne bih volela da dozivim...

To moze da bude zanimljivo kad te malo uzdrma foliranje, uzbudljivo.
 
topmodelsica:
To moze da bude zanimljivo kad te malo uzdrma foliranje, uzbudljivo.
hahahahahahahaha... pa dobro sad... ja znam neke primere gde se ljudi foliraju godinama... i prolazi im to, razumesh... ma, valjda sam previshe sujetna, tako da mene u stvari uzdrma i sitno foliranje, bilo kakva laz od nekog do koga mi je stalo...
 
HELENA33:
hm... ja sam mislila da sam jednostavno "teska" hehe... moze biti da to ima neke veze i sa razmazenoscu iz detinjstva...

Pa slaze se. Da si izmenjala dosta frajera, da si bila laka, sigurno bi bilo i onih koji bi te navikli da lakse primas udarce, izmejdu onih koji su te pazili. A ako si bila teska moze biti da si nailazila samo na ove koji su te pazili. Sve se slaze.
 
topmodelsica:
Pa slaze se. Da si izmenjala dosta frajera, da si bila laka, sigurno bi bilo i onih koji bi te navikli da lakse primas udarce, izmejdu onih koji su te pazili. A ako si bila teska moze biti da si nailazila samo na ove koji su te pazili. Sve se slaze.

Pa ovo je sasvim smisleno. Tesko steceno se dobro i brani, a lako steceno se lako i pusta, samo tu nema ljubavi, ali bas ni malo.
TopCat, jel' smem da pitam da li si nekoga (muskarca, a da nije rod) zasita ikada volela?
 

Back
Top