Jočić objasnio šta je ŠESTI PRINCIP!!!

S vremena na vreme obidjem tu lokaciju.
Od novijih kreacija bih izdvojio onu "Stranačku aktivnost" gde jedan tera DS-ovce sa ulice, a u sledećem kadru ćopa li ćopa po onoj narodnoj pogači nezasito... :roll: :lol:

Isto je lepo odradio "skraćenu verziju" predizbornih stranačkih obećanja "će bude"...

Princeza - nemam reči :lol:

Zaljubljeni predsednik i premijer na sednici skupštine :roll: :lol:
 
sesti princip je stvarno yebitachan. mislim, kao bash ce mene da natera neki princip-dogovor izmedju ds-a i dss-a da glasam na bilo kojim sledecim izborima za koshtunjavog...:roll:

ko shto cu dss-u da verujem na rech da ce na sledecim predsednickim izborima da ubede eremitu da podrzi tadica..:lol:

ali lepo je shto se dogovaraju :lol:
 
misoni:
Кад напуниш довољно година,видећеш да немаш никакве користи гласао или не!;)
wow, nije valjda :shock: kad li ce to biti majku mu, mishoni, stari vuche, ? :confused:

to ti je izlizana teorija. svi tako ne glasaju, shatro svi su isti, ista go.na...na kraju se iz jednog nezainteresovanog defetistickog drustva pojave neki radikali kao najjacha opcija.
trulo mishoni, trulo ;)
 
~Petar~:
wow, nije valjda :shock: kad li ce to biti majku mu, mishoni, stari vuche, ? :confused:

to ti je izlizana teorija. svi tako ne glasaju, shatro svi su isti, ista go.na...na kraju se iz jednog nezainteresovanog defetistickog drustva pojave neki radikali kao najjacha opcija.
trulo mishoni, trulo ;)
Шта је труло?Власт је измишљена да би будале бирале неког ко ће да их краде.А ти ако мислиш да није тако,докажи.;)
 
Ne znam koji je po redu, ali onaj princip koji govori o raskidu sporazuma i koalicija DS-a , DSS-a i G17- sa partijama koje ne ulaze u vladu ( SRS, SPS, PSS, i ostale) predstavlja ponovnu veliku podvalu smišljenu od strane <DS.a . A zasniva se na porastu apetita, jer opčinjeni rezultatima sa poslednjih izbora DS je došao na ideju da na ovaj način izazove prevremene izbore u sredinama gde ove koalicije vladaju. Misle da će ovog puta i na tim izborima proći kao i na republičkim a ne smeju reći narodu da su im apetiti porasli i bez obzira na to što bi na ovaj način doneli nove troškove koje će naravno ići iz džepa naroda, za koji ih naravno nije briga , bitno je samo da se dočepaju vlasti u što više opština i po svaku cenu.
Ja im samo želim da im se to obije o glavu i da i to što imaju izgube, pa ako treba nek pobedi bilo ko.
 

Back
Top