Najbolji desktop korisnika, na Forumu Kompjuteri i Internet
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Najbolji desktop korisnika, na Forumu Kompjuteri i Internet

Aktivan član
    Učlanjen
    28.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Najbolji desktop korisnika, na Forumu Kompjuteri i Internet

[FONT=Tahoma]Zasto da ne, nije losha ideja.

Na eliteS su se lepile dosta, stoga sam dobio ideju, malo da podelimo nase stvari izmedju nas.
    Ja necu jos postaviti dok nesredim kako treba sve.[/FONT]

Iskusan Torrente-BG (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Najbolji desktop korisnika, na Forumu Kompjuteri i Internet

Aj da ti prilozim na temu pa da ti krene(mislim tema)

Poslednji put ažurirao/la Dejan : 14.03.2007. u 20:32 Razlog: Slike su smanjene zbog korisnika koji imaju dial-up konekciju.

Aktivan član dvr (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

Kome je mala slika neka ga uveća
    Poslednji put ažurirao/la Dejan : 14.03.2007. u 20:32 Razlog: Slike su smanjene zbog korisnika koji imaju dial-up konekciju.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hmm.. za sada vam stvarno necu prikazati moj desktop jer je u totalnom haosu.. Radim nesto ovih dana i pogidoh pa sam i sto treba i sto ne treba nagurao na Desktop... Sad za sad cu morati malo da sredim stvari pa tek onda.. Sory...

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5791

JA sam svojevremno na desktopu imao mesta za bukvalno jos samo jednu ikonicu

NA svu srecu sredio sam ga
    Mess with the Best - Die Like the Rest

Aktivan član
    Učlanjen
    28.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

[FONT=Tahoma] Torente, dobar wallpaper. :wink:
    Ja sam aplikacije morao da postavim u novi folder, ima ih mali milion, ne znam shta cu.
    Ja reko pochecemo sa linuxom, mozda unix, ili neki dc/ad... zaluta u celu prichu.
    Ali dobro, nema veze, vremenom mozda i toga bude. Kad smo kod Xperience-a, evo i od mene neshto.[/FONT]

Iskusan Torrente-BG (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dejan
    [FONT=Tahoma] Torente, dobar wallpaper. :wink:
    Pa kod mene uvek sve na nivou.

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Nesto sam se zezao danas sa Vistom pa ispade ovakav desktop. Trpao sam sve i svasta na njega da vidim sta sve ima. Gomila nekih gadgeta itd...
    Konacno pronadjoh ono slaganje na ekranu kao kartice ( a bilo mi sve vreme ispred nosa )

Inace nista posebno, razocaran sam. Za te pare za koje treba da se nabavi masina da sve lepo "klizi" ne dobija se nista drugo nego "lose" nasminkan OS. Boze me prosti, izgleda ko debelo nafrakana sponzorusa, koja samo gleda kako da ti izbije iz dzepa jos koju stotinu evrica...

Gomila zastita tako da sam zasticen k'o beli medjed... Ispade da ni ja sam ne mogu da snimim fajl na C:\ root direktorij ?? Toliko me cika Bili zatitio da sam jedva namestio racunar da moze da pristupi nekom racunaru na mrezi. Jos uvek se bakcem da napravim da sa mreze neko pristupi Visti. Ako uklonim firewall moze ali me Vista placuci i ridajuci moli da ne uklanjam firewall da nisam imao srca i ostavio ga. Sad sa Viste pristupam drugim racunarima a na Vistu ne mogu...

Inace, jos nisam nasao program koji na Visti ne radi. Imam i sve drajvere za sada... Cak imaju i drajver za Dongle koji koristim za zastitu programa, mada sam vec bio digao ruke od toga, ali eto naslo se.

Iskusan Veseli_Ubica (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    100

mene neko zvao

Ubuntu OS, KDE okruženje
    Poslednji put ažurirao/la Veseli_Ubica : 14.03.2007. u 00:31
    There are 10 kinds of people in the world: Those who understand binary and those who don't.

Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5791

koji program koristis za prognozu vremena?

Iskusan Black Wolf (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Aperture Science Computer-Aided Enrichment Center
    Reputaciona moć
    202

torrent jel to imaš onaj retesterak windows pa imaš taj wallpaper ili si ga skinuo

Iskusan Black Wolf (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Aperture Science Computer-Aided Enrichment Center
    Reputaciona moć
    202

Wink Re: Najbolji desktop korisnika, na Forumu Kompjuteri i Internet

Iskusan Veseli_Ubica (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio tab503
    koji program koristis za prognozu vremena?
    Superkaramba program, Liquid Weather tema
    There are 10 kinds of people in the world: Those who understand binary and those who don't.

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

moj drugi komp

Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5791

Citat Original postavio codemaker
    Konacno pronadjoh ono slaganje na ekranu kao kartice ( a bilo mi sve vreme ispred nosa )
    Gde je to majketi?
    Skoro sam pola sata vrteo Vistu i nisam uspeo da nadjem tu opciju

Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5791

Poslednji put ažurirao/la Dejan : 14.03.2007. u 20:33 Razlog: Slike su smanjene zbog korisnika koji imaju dial-up konekciju.

Početnik rogi23 (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Gde je to majketi?
    Skoro sam pola sata vrteo Vistu i nisam uspeo da nadjem tu opciju
    Odmah pored starta imas na dnu poredjane ikonice. Prva sa leve je za prikaz desktopa a odmah pored nje je ta koju trebas...
    Javi ako zapnes.

Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5791

ne mogu da verujem.
    Znas li koliko sam preorao control panel???
    Gde sve nisam bio a resenje pred nosem.
    Dokaz onog da je najbolje skroviste, ocigledno skroviste pred nosem

Hvala

Učlanjen
    07.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

2codemaker
    Inace nista posebno, razocaran sam. Za te pare za koje treba da se nabavi masina da sve lepo "klizi" ne dobija se nista drugo nego "lose" nasminkan OS
    Koliko košta Vista,tj koliko si je ti platio?

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Srecom pa je nisam nista platio.
    USA firma za koju radim mi je poslala Vistu i mogu od 10 licenci koje su kupili da iskoristim 2
    Radi se o Vista Ultimate edition.

Učlanjen
    07.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Jesi zadovoljan Code,baš me interesuje.........vidim po desktopu da je interfejs sasvim drugačiji,a ostatak unutrašnjosti sistema,jel malo moćnije deluje?

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Da ti pravi kazem, uopste mi nije jasno zasto se Vista proglasava za neki OS koji je ono, NAJ....
    Za prosecnog korisnika, u kakve ubrajam i sebe, nista nema specificno osim sto vise sljasti a mnogo vise zayebava.
    maltene nijedna stvar se ne moze startovati a da te ne pita paranoicni OS, da li to hocu da doazvolim... Pa mogli su barem da naprave neki vid AI, pa da OS uci i pamti ili slicno. Mora da se to moze iskljuciti ali ne znam za sada gde.
    Cak mi ne dozvoljava da kao administrator snimim neki fajl na C:\
    A jedva sam nasao nacin da mogu sa XP na mrezi da mapiram disk na Visti..

To gde je sta je takodje posbena prica. Maltene iste opcije ima ali su naravno ili rascepkane na vise novih ili smestene negde gde samo pukom srecom natrcis na njih.
    Sve u svemu, cak mislim da nije ni kompatibilnost neki problem, jer sve sto sam za sada instalisao, radi, bez upotrebe kompatiblnosti sa XP ili slicno.

Zanimlijvo mi je jedino sto Netmeeting ne radi uopste.
    medjutim primenio sam trik.
    Instalacioni fajl za netmeeting 3.01 sam snimio na Desktop. Zatim sam mu promenio kompatibilnost da radi pod sistemom "NT 4.0 Service pack 5" Tako sam jedino mogao da startujem setup. Nakon instalacije NetMEetinga, morao sam da mu namestim da takodje radi pod kompatibilnoscu "NT 4.0 Service pack 5". Sve radi ali nema zvuka. Mogu da vidim sharovan folder sa XP masine ali ne mogu da omogucim sharimng sa Viste. Opcija je Disabled...

Sve u svemu nista spektakularno. Mnogo je na primer veci "kvantni skok" bio prelazak sa Win98 jna XP - mnoooooooooogo veci...
    Sve u svemu zakomplikovali do zla boga a ne viidm neke posebne vrednosti uopste, osim sto sam mroao da puknem $1000 da bi masina sigurno mogla sve sto treba u buducnosti da na njoj testiram a da ne secka ili zabaguje...

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

ne mogu da verujem.
    Znas li koliko sam preorao control panel???
    Gde sve nisam bio a resenje pred nosem.
    Dokaz onog da je najbolje skroviste, ocigledno skroviste pred nosem

Hvala
    Sto kaze jedan mLogo pametan deda - malo razmisljanja, mali rezultati,..

Slične teme

1. INTERNET (mobilni telefon, na desktop)???
    Autor Vizionar u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 04.01.2012., 23:02
  2. Promjene na forumima Kompjuteri i internet
    Autor gost 13024 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.09.2007., 10:29

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku