LUDA ZA NARODNJACIMA

  • Začetnik teme LUDA ZA NARODNJACIMA
  • Datum pokretanja
ja inace ne preferiram narodnjake ali odslusaj sledece pesme:
osman hadzic "rana k'o rana" i "ti mene ne volis"
sako polumenta "disem za tebe" viki miljkovic "crno na belo"!!!
to je ono sto ja u principu mogu da slusam, takve pesme i neke slicne njima
 
mimi69:
ja inace ne preferiram narodnjake ali odslusaj sledece pesme:
osman hadzic "rana k'o rana" i "ti mene ne volis"
sako polumenta "disem za tebe" viki miljkovic "crno na belo"!!!
to je ono sto ja u principu mogu da slusam, takve pesme i neke slicne njima

Moja omiljena pesma je "Ti mene ne volis"!!!!!!!!!!!!!!!!
I crno na belo je super! Imas super ukus!!!!!!!!
LUDA ZA NARODNJACIMA!!!!!!
 
ja neshto ne volim posebno narodnjake ali od Cece:
"Znam ,nema nade,znam idu zime,samo nocas da sam tvoja pa zauvek ostavi me.Znam,save ce proci,znam,nikad vishe,jer te tvoje CRNE ochi nose meni vechne kishe",Kukavica,Da li to ljubav pravi od nas slabice i Beograd bih mogla uvijek da chujem.Zatim,tu je Haris Dzinovic"Ja bih opet samo s tobom",Alen Islamovic i Indira"Lopov",Sasha Matic"Kad ljubav zakasni",i neke pjesme kao shto su "Ti mene ne volish","Otishao vratio se","Polje jagoda".To je to. :D
 
JA TE VOLIM, OD LJUBAVI SVA GORIM, PATICU I PLAKACU AL' NECU DA MOLIM, JA SVOJE SRCE I SVE SAM TI DALA, A OD TEBE NI OPROSTI NI HVALA.
JA TE LJUBIM AL' ZNAM DA TE GUBIM, JOS UVEK SANJAM DA SRECNA SE BUDIM, S GORKIM SUZAMA, S MUKOM SE BORIM, UMRECU RADJE AL' NECU DA MOLIM.
TRAZIO SI SVE,SVE SAM TI DALA,TEBI RECI NE NIKAD NISAM ZNALA,CITAV MOJ SI SVET,ZA DRUGE NECU DA ZNAM!
 
Djavolica
KO DA TE DJAVO NA MOM SRCU NASLIKA, TI SI MOJA LOSA NAVIKA, TI SI IGRA KOJA NEMA PRAVILA, BELI DAN BI U CRNO ZAVILA. EH DA NISI TAKO LEPA, DA OD TEBE LEPSE IMA, NE BI LJUBAV BILA SLEPA OD SUZA U OCIMA!!!!!!!
DJavolica, Medeni Mesec
 
Sta se radi na "estradi"? E vala narodnjaci su zakon :!: Jel zna neko mozda neki sajt sa koga mogu da se skidaju pesme na komp.(naravno narodne) kao sto su Ljuba Alicic,Sako Polumenta,Viki,Medeni mesec a posebno Sinan Sakic jer njega obozavam tj. ima preteran glas i pesme :?: :?: Cmok za sve. :wink:
 

Back
Top