EMINA JAHOVIC

Poruka
7.935
Shta mislite o ovoj pevachici?
Meni je ona super, em shto su joj pesme savrsheno dobre i ona super izgleda i ima neki svoj stil..........
Dakle...................
i molim vas oni koji ce da spamuju temu, nek se i ne trude da ishta napishu ovde........
hvala
 
@ hertz- ne pricha se samo o njenoj muzici, dakle mozete da pishete i o samoj Emini, ali naravno muzika se podrazumeva..... :)
Evo ja josh jednom da kazem da je Emina sama sooper neiskvarena devojka, sa unique stilom, i pesme su joj odlichne ( ja se jaaaako pronalazim u tim pesmama :lol: )
I svidja mi se shto se nije umeshala u grand!!!!
BRAVO EMINA!
lol
 
gucci_novosadjanka:
@ hertz- ne pricha se samo o njenoj muzici, dakle mozete da pishete i o samoj Emini, ali naravno muzika se podrazumeva..... :)
Evo ja josh jednom da kazem da je Emina sama sooper neiskvarena devojka, sa unique stilom, i pesme su joj odlichne ( ja se jaaaako pronalazim u tim pesmama :lol: )
I svidja mi se shto se nije umeshala u grand!!!!
BRAVO EMINA!
lol

Ma 'де је бре супер!?! То је намазано створење до бола 100%! Док је била у вези с оним Турчином, говорила је јавно да се никада у животу не би спанђала с православцем, па ето ти га на мало по мало и ено је с Мишковићевим сином! Па и буразер Мирсад је се јавно одрекао!!!
 
Bullitt13:
Ma 'де је бре супер!?! То је намазано створење до бола 100%! Док је била у вези с оним Турчином, говорила је јавно да се никада у животу не би спанђала с православцем, па ето ти га на мало по мало и ено је с Мишковићевим сином! Па и буразер Мирсад је се јавно одрекао!!!
joj a ti pa znash...............shta sve danas novine nece pisati???????
 
lepo peva, talentovana je, slatka....
nije da je ono BAŠ BAŠ MNOGO gotivim, ali slušala sam njene pesme ranije.
ok je, skroz. (kad kažem ok ne mislim da je prosečna, već OK)
:-)))
 
meni se njen izgled svidjao dok nije ooooonoooooliko smrsala....mada u faci je lepsa od penelope...po meni...pesme su joj ok ali meni se njen glas ne svidja dok prica,sva je ko sa nekim poremecajem:lol:
a bas je nesto ne obozavam otkad je 1 lik sto mi je bio mnoooooogo sladak(al on to nije znao),mislim nista ozbiljno,nego cisto onako simpatican decko...e da,on je rekao"bolju p...u od one emine nisam video" :-( :lol:
 

Back
Top