EMINA JAHOVIC

elem, malo Emine.................
 

Prilozi

  • emina1.jpg
    emina1.jpg
    10,5 KB · Pregleda: 2
  • emina2.jpg
    emina2.jpg
    7,5 KB · Pregleda: 3
  • emina3.jpg
    emina3.jpg
    10,8 KB · Pregleda: 4
  • emina4.jpg
    emina4.jpg
    14,8 KB · Pregleda: 4
  • emina5.jpg
    emina5.jpg
    9,4 KB · Pregleda: 60
gucci_novosadjanka:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DEVOJKO STOMAK ME BOLI OD TVOG IZLUPAVANJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaoj boze na kakve sve ljude necesh naleteti na ovom 4rumu!

E a tebi mala moram priznati da imas jako glupe komentare tj.odgovore...Bas se vidi da si jos"zelena" :lol: ...
A ja se kladim da biste svi voleli barem na mesec dana da odete u neku stranu zemlju da malo naucite jezik,upoznate kulturu i prosirite svoje vidike..Onda ne biste pljuvali :shock: tako po nama srbima koji se nalazimo u inostranstvu... :-)

Uostalom sve srpske pesme koje su na Evroviziji najvise dobijaju glasova od nas srba iz inostranstva jer nas ima previse..Vise nego u samoj Srbiji.Nije lepo vredjati svoju naciju. :-)
Ova Mnm 4 life ne voli svoje kamoli tudje :? :roll:
 
Miss_Diamond:
Pa odvratan ti je kad ga ne znas i kad te je nastavnica"zlostavljala"iz nemackog :lol: U suprotnom bi ti bio bas lep :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: pa nije me zlostavljala, al jeste bila alkos... :lol: :lol: i pored toga sam ga ipak ucila, i znam ga koliko - toliko... dovoljno da ga razumem... Al i dalje mi nije lep...


E a tebi mala moram priznati da imas jako glupe komentare tj.odgovore...Bas se vidi da si jos"zelena" ...
A ja se kladim da biste svi voleli barem na mesec dana da odete u neku stranu zemlju da malo naucite jezik,upoznate kulturu i prosirite svoje vidike..Onda ne biste pljuvali tako po nama srbima koji se nalazimo u inostranstvu...

Uostalom sve srpske pesme koje su na Evroviziji najvise dobijaju glasova od nas srba iz inostranstva jer nas ima previse..Vise nego u samoj Srbiji.Nije lepo vredjati svoju naciju.
Ova Mnm 4 life ne voli svoje kamoli tudje

e sad si se israla ne znas ni sama koliko :lol: :lol: Ja i gucci smo u Americi vec 8 meseci. I obe smo putovale u svom zivom zivotu, verovatno vise nego vecina nasih vrsnjaka... Gucci prica 4 jezika, ja 3...Tako da mi o vidicima i kulturi ne pricaj!! Ne znam ja ko ovde vredja svoju naciju... Kad sam ja rekla da ne volim svoje? Ja samo prosto obozavam kad mi Srbi koji su rodjeni u inostranstvu (i vecina nije krocila u Srbiju u svom zivotu), pocne da mi se prose.rava i da mi pametuje... Ne prozivam te, samo konstantujem... SVEJEDNO, ovo nije tema za tvoje pametovanje, i drzanje "lekcije" o ne znam ti ni ja cemu, vec o Emini Jahovic, i kao sto sam vec rekla - napisala si sta si imala o njoj, drago nam je, dovidjenja!!! Nemas razloga vise ovde da se zadrzavash ako je vec ne volish.... 8-)

cao!
peace!
 

Back
Top