EMINA JAHOVIC

jaoooj sta ti slusas!
eminu...muslimanku koja je sva izoperisana...

makni taj nick sa delom gucci..i tu adrianu limu..ne prilici ti.jer ljudi koji noise gucci ali pravi gucci ,a ne kineski,bangladeski ili turski , ne slusaju eminu jahovic...

hahaha...aaaaa Boze.. mora i ona nekome biti idol...
 
ma njoj ne fali nista..ona je savrsena..

ali onima fali nesto u glavi koji spajaju svoj personality sa gucci-jem i adriana limom...mislim stvarno...proserancija zesca..a ovamo idu u 2 galeba i verige...i slusaju zvezde granda..

haha

:lol: :lol:
 
Miss_Diamond:
jaoooj sta ti slusas!
eminu...muslimanku koja je sva izoperisana...

makni taj nick sa delom gucci..i tu adrianu limu..ne prilici ti.jer ljudi koji noise gucci ali pravi gucci ,a ne kineski,bangladeski ili turski , ne slusaju eminu jahovic...

hahaha...aaaaa Boze.. mora i ona nekome biti idol...
jao e dobro je............ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
majke mi si komichna.............skidaj se sa teme ako nemash nishta pametno da kazesh!
 
Ко је споменуо Адриану? Таква лепота се рађа само једном у 1000 година!!!

22.jpg
view.jpg
 
Miss_Diamond:
jaoooj sta ti slusas!
eminu...muslimanku koja je sva izoperisana...

makni taj nick sa delom gucci..i tu adrianu limu..ne prilici ti.jer ljudi koji noise gucci ali pravi gucci ,a ne kineski,bangladeski ili turski , ne slusaju eminu jahovic...

hahaha...aaaaa Boze.. mora i ona nekome biti idol...
o bozeeeeee :roll:
 
hahaha kako sam vas uzdrmala..posebno ovu KINESKU GUCCI! ...aaaa...

a sto se tice adrijane lime ,devojka je apsolutno prelepa!zato i ne ide ta kombinacija KINESKI GUCCI,MUSLIMANKA I ADRIANA LIMA!

jaaaoooj...neko meni kaze da sam glupa,a ne zna da cita izmedju redova...wahnsinn!:D:D:D:D:D
 
E jako ste smesni...Tema je inace jako dosadna..Idem ja da se posvetim ucenju , a ne gubljenju vremena na forumu i objasnjavanju ortodoxnim guskama banalne stvari...haha..Tschussi!:D:D:D:D:D

P.S. Pogledaj ovu malu kindzu-gucci...Koliko ti samo imas napisanih poruka od 2006.godine :shock: ...Juu pa ti onanises preko kompa..Bolje popravi te ocene u skolici... 8-)
 
Ooo Mann!Diese Mädels aus Serbien sind sehr dumm!Minm_4Life ich wohne in Wien und die Leute hier wissen nix über Muslimanerin Emina..Also hier gibt es nur kluge Leute,die Herbert Grönemeyer hören...Und noch etwas..Ich denke,dass lernen ist wichtiger als reden über ein dummes Tema wie Emina ist...
Viel Spaß mit weitere Diskusionen,wenn sie nix anderes zu tun haben. :D:D:D:D:D
 
Miss_Diamond:
Ooo Mann!Diese Mädels aus Serbien sind sehr dumm!Minm_4Life ich wohne in Wien und die Leute hier wissen nix über Muslimanerin Emina..Also hier gibt es nur kluge Leute,die Herbert Grönemeyer hören...Und noch etwas..Ich denke,dass lernen ist wichtiger als reden über ein dummes Tema wie Emina ist...
Viel Spaß mit weitere Diskusionen,wenn sie nix anderes zu tun haben. :D:D:D:D:D


i sad si mi ti kao jako jaka sto si se raspisala i kao "izvredjala" nas na nemackom? Pa nisam ti ja na grani rasla, toliko nemackog bar znam!! A ti lepo ako ti se ne svidja vec Emina, lepo ne komentarisi vise vec otvori temu o tom tvom Herbert Grönemeyer-u. Koji mi ti radis na krstarici da mi je znati?
E sto volim kad pocnete da mi se sirite vi "Srbi" iz inostranstva :roll: sem toga, jel tebi vise smeta to kako ona izgleda, kako peva, ili to sto je muslimanka? ne vidim kakve to veze ima jedno sa drugim ( i trecem)?
 
Miss_Diamond:
E jako ste smesni...Tema je inace jako dosadna..Idem ja da se posvetim ucenju , a ne gubljenju vremena na forumu i objasnjavanju ortodoxnim guskama banalne stvari...haha..Tschussi!:D:D:D:D:D

P.S. Pogledaj ovu malu kindzu-gucci...Koliko ti samo imas napisanih poruka od 2006.godine :shock: ...Juu pa ti onanises preko kompa..Bolje popravi te ocene u skolici... 8-)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DEVOJKO STOMAK ME BOLI OD TVOG IZLUPAVANJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaoj boze na kakve sve ljude necesh naleteti na ovom 4rumu!
 

Back
Top