Večeras na derbiju Barsa-Real, moguće podmetanje eksploziva!!!
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Večeras na derbiju Barsa-Real, moguće podmetanje eksploziva!!!

Zainteresovan član rider on the storm (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Večeras na derbiju Barsa-Real, moguće podmetanje eksploziva!!!

Alarmantno ........

BARSELONA, danas u 20:00 časova. Zbog obaranja cene svežih semenki u Španiji, šiptarske leblebdžije i semenkari odlučili se na ovaj potez. Takođe oni su ogorčeni što ovu popularnu zanimaciju "sport za zube" moraju da pakuju u specijalne fišeke a ne u one uobičajne papire za kucaće mašine ( i to one koji su iskucani ).......

Policija je podigla na viši stepen mere bezbednosti a takođe je i sprovedena zabrana samo za večeras da se u krugu od 3 km oko stadiona "Nou Kamp" ne prodaju semenke!!!

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Večeras na derbiju Barsa-Real, moguće podmetanje eksploziva!!!

Citat Original postavio rider on the storm
    Alarmantno ........

BARSELONA, danas u 20:00 časova. Zbog obaranja cene svežih semenki u Španiji, šiptarske leblebdžije i semenkari odlučili se na ovaj potez. Takođe oni su ogorčeni što ovu popularnu zanimaciju "sport za zube" moraju da pakuju u specijalne fišeke a ne u one uobičajne papire za kucaće mašine ( i to one koji su iskucani ).......

Policija je podigla na viši stepen mere bezbednosti a takođe je i sprovedena zabrana samo za večeras da se u krugu od 3 km oko stadiona "Nou Kamp" ne prodaju semenke!!!
    ja mislim da su fiseci koje pravimo bas specijalni...pa valjda mi znamo kako se prave fiseci i od kojeg materijala ccc

Slične teme

1. Real ili Barsa?
    Autor u forumu Fudbal
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.03.2004., 19:15
  2. Kingsi su slavili u derbiju
    Autor Vutrica u forumu Košarka
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 01.03.2004., 10:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor