Internet i sex...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 58

Tema: Internet i sex...

Obećava
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    40

Exclamation Internet i sex...

da li na forum,pricaonicu...ljudi dolaze da bi nasli nekog za sex ili iz nekih drugih razloga?Ja licno, smatram bolesnicima one koji su ovde zbog sexa!

Poznat Billie Jean (avatar)
    Učlanjen
    10.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano Re: Internet i sex...

I ja ih smatram bolesnicima ! Bolesnici su mi uopste oni koji tu dolaze da bi trazili decka ili devojku ! To samo govori o njima koliko su nesposobni da nadju nekoga ovako,pa im je net za to idealan !!!A o sexu necu ni da pricam...Stvarno su to najveci debili !

Zainteresovan član sexy klon (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Reputaciona moć
    43

nisu debili....jednostavno su paćenici....baš mi je to odvratno...ne razumem te ljude......
    ja volim takve da zaebavam...hahaha, kad se prime dam im do znanja da su jadni i bedni....

Domaćin Rujevit (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Добра тема, мада н знам колико ће се овде развити.

Пре пар недеља или нешто више не знам тачно, изашла је књига Зорице Томић социолог-културолог, а зове се ''Пољубац у доба кулирања''. Књига је написана сладуњаво, бар што се мене тиче али је одлично описала тренутну ситуацију код младих. Омладина или како већ да је назовем изгубила је везу са стварношћу са природом људских односа. Огроман је број оних који изјављују љубав смс порукама, мејловима, преко причаонице...прешло се са пипкања тела на пипкања тастатуре, како каже сама ауторка. Нисам ја нешто стар па да могу да судим о томе, и моја генерација је захваћена тим таласом, али довољно је погледати како се ''мувају''. Бесмислене, бизарне и кич поруке само срозавају ионако низак ниво људског односа. А о особама које траже секс преко нета...треба посебна књига да се напише

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Svi ovde dolaze zbog sexa i skupljaju se na orgijama svakog petka po stanovima.
    Sad ce vas zaskochiti PP-ovima....

Poznat Billie Jean (avatar)
    Učlanjen
    10.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio sexy klon
    nisu debili....jednostavno su paćenici....baš mi je to odvratno...ne razumem te ljude......
    ja volim takve da zaebavam...hahaha, kad se prime dam im do znanja da su jadni i bedni....
    Ma pacenici,debili,moroni,sve ti dodje na isto ! U svakom slucaju retardirani ljudi nema sta !!!

Zainteresovan član ВanovanKorisnik (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio sexy klon
    pa, ako te to pali... :|

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Ja ovde dolazim da bi napravio novi Verdun...
    Poslednji put ažurirao/la Silent Bob : 11.03.2007. u 11:38

Buduća legenda HELENA33 (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio leaana
    da li na forum,pricaonicu...ljudi dolaze da bi nasli nekog za sex ili iz nekih drugih razloga?Ja licno, smatram bolesnicima one koji su ovde zbog sexa!
    bzvz... verovatno ima onih koji bi da pokupe nesto sa neta ali ne verujem da su u velikom broju... i ne smatram ih bolesnicima ako su samo zato tu...

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma da. Evo bas danas je drugi dan kako orgijamo u jednom stanu. Svi smo iscrpljeni i imamo blazene izraze na licima. Upravo se mi muskarci spremamo da gledamo neki sport, zene ce naravno da spreme rucak, pa kad se najedemo, opet orgijanje do veceras. Mi bismo i do zore, al' yebi ga, sutra je radni dan

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio ВanovanKorisnik
    pa, ako te to pali... :|
    da... samo sto ona misli da je taj vid "paljenja" nesto iznad ovih drugih hehe...

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio Billie Jean
    I ja ih smatram bolesnicima ! Bolesnici su mi uopste oni koji tu dolaze da bi trazili decka ili devojku ! To samo govori o njima koliko su nesposobni da nadju nekoga ovako,pa im je net za to idealan !!!A o sexu necu ni da pricam...Stvarno su to najveci debili !
    ufff... ovaj post je bolje da ne komentarishem... radije cu ti postaviti pitanje a za sta je tebi net "idealan"?

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio Enfroz2891.
    Svi ovde dolaze zbog sexa i skupljaju se na orgijama svakog petka po stanovima.
    Sad ce vas zaskochiti PP-ovima....
    gde si ti sad ovog petka

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio Borg_Queen
    gde si ti sad ovog petka
    e zauzet je... na netu je velika potraznja...

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio Rujevit
    Добра тема, мада н знам колико ће се овде развити.

Пре пар недеља или нешто више не знам тачно, изашла је књига Зорице Томић социолог-културолог, а зове се ''Пољубац у доба кулирања''. Књига је написана сладуњаво, бар што се мене тиче али је одлично описала тренутну ситуацију код младих. Омладина или како већ да је назовем изгубила је везу са стварношћу са природом људских односа. Огроман је број оних који изјављују љубав смс порукама, мејловима, преко причаонице...прешло се са пипкања тела на пипкања тастатуре, како каже сама ауторка. Нисам ја нешто стар па да могу да судим о томе, и моја генерација је захваћена тим таласом, али довољно је погледати како се ''мувају''. Бесмислене, бизарне и кич поруке само срозавају ионако низак ниво људског односа. А о особама које траже секс преко нета...треба посебна књига да се напише
    znachi nisam chitala knjigu, pa je bzv da je komentarishem tek tako, ali chim vidim neke zakljuchke tipa, omladina je изгубила везу са стварношћу са природом људских односа mislim prevrne mi se stomak, ako se naravno ne navede i druga strana priche.... Pa ajde nek mi neko navede to fenomenalno vreme gde je sve bilo tako prirodno... Pa shta sad, nove tehnologije otvaraju nove mogucnosti, i uvek je tako bilo, prvo side effects dok se nauchimo malo... nalaze se kanibali i koje kakvi manijaci pa shta, a nama sad tako deluju romantichno periodi osvajanja, dodje srbin sa glavom turchina da osvoji devu i zarekne se na vechnu ljubav... meni bolje sms

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

ne mogu da verujem da sam procitao sve post-ove u ovoj temi ... al ajde ...
    @ billie jean - a tvoj dragi michael jackson je savrseno normalan jel da? da neko ovde j*be decu to bi bilo ok al ako trazi nekoga svojih godina da kresne to nije ni malo u redu
    @tema - ja iskreno nemam pojma zasto dolazim ovde ...

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

borg... mislim da rujevit ne zna sta pricha...

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    184

znachi nisam chitala knjigu, pa je bzv da je komentarishem tek tako, ali chim vidim neke zakljuchke tipa, omladina je изгубила везу са стварношћу са природом људских односа mislim prevrne mi se stomak, ako se naravno ne navede i druga strana priche.... Pa ajde nek mi neko navede to fenomenalno vreme gde je sve bilo tako prirodno... Pa shta sad, nove tehnologije otvaraju nove mogucnosti, i uvek je tako bilo, prvo side effects dok se nauchimo malo... nalaze se kanibali i koje kakvi manijaci pa shta, a nama sad tako deluju romantichno periodi osvajanja, dodje srbin sa glavom turchina da osvoji devu i zarekne se na vechnu ljubav... meni bolje sms
    Uvek je najvece zadovoljstvo bilo u osvajanju a kad osvoje devu onda je strpaju u kuhinju i u ves da pere u onim velikim buradima, mislim da sam to videla u filmu a u crtanom sam videla sigurno Olivu kako pere. Tako je i sada, slicno, to sam ja jos kad sam bila mala videla kako stoje stvari. Mene mnogo vole i zato sto moraju stalno ponovo da me love i da me osvajaju cak i onda kad sam njihova.

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    184

Citat Original postavio W.A.S.P.
    ne mogu da verujem da sam procitao sve post-ove u ovoj temi ... al ajde ...
    @ billie jean - a tvoj dragi michael jackson je savrseno normalan jel da? da neko ovde j*be decu to bi bilo ok al ako trazi nekoga svojih godina da kresne to nije ni malo u redu
    @tema - ja iskreno nemam pojma zasto dolazim ovde ...
    Iza kog nadimka se krije Majkl Dzekson? Koji je njegov nadimak?

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Rekao bih da se slazem s tobom.
    I imao bih jos jednu opservaciju, ako dozvolis:
    Naime, izuzetno me iritira slucaj kad se pojave paganske mesije na forumu, te pokusavaju da nas upute na postojanje u tzv. realnom prostoru i vremenu. Navodno zele da nam otvore oci upute nas na, po njihovom misljenju, jedini pravi zivot.
    Slepi kod ociju, ti rudimentalni zaostaci evolutivnog procesa, zele da nas redukuju i vrate stepenicu nazad.
    Pa ljudi moji, zar je normalno da sad, kad sam postao visa forma zivota, sad kad sam vremenski ogranicenu ljusturu baziranu na materiji organskog porekla zamenio egzistencijom u sveobuhvatnoj mrezi elektricnih impulsa u kojoj mogu da budem vecito mlad i lep, kadar stici i uteci - zar sad da se vracam na evolutivmi nivo homo sapiensa?!
    Odgovor je ne! Ne, ali ne hvala...
    Srecan sam ovako sjedinjen sa svim svojim virtualnim prijateljima, protivnicima, ljubavnicima i ljubavnicama. Nista mi vise od toga ne treba... osim malo alkohola ili dugih opijata. Eh, prokleto je to organsko poreklo... Nit' sam vino, nit' sam voda. Ali radim na sebi, prevazici cu i to, siguran sam.

Zainteresovan član -HUGH HEFNER (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

HEHEHEHE A BAS BI SE LJUTILI DA UPOZNATE DOBRU RIBU OVAKO PREKO FORUMA??
    PA SA JOS ODVRATNO VELIKIM SISAMA(A KAD ZAGRIZES ONO BAS GADNO)
    MA DA......

Zainteresovan član -HUGH HEFNER (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

DOVOLJNO SAM ODRASTAO DA BIH SHVATIO DA JE TO TESKO VEROVATNO ALI I DESAVA SE...
    PROSTO ME CUDI BAS OVOLIKA KOLICINA LICEMERJA,KAD SVI OVDE BAR MALO PRIZELJKUJU TAKO NESTO....AKO NE,ZABRINITE SE ZA SVOJ LIBIDO....
    U MOM SLUCAJU ZABAVA JE UBEDLJIVO NA PRVOM MESTU....

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Ja sam ovde samo zbog piva.
    Realno...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A, zbog cega vi imate potrebu da raspravljate o tome?
    Da vas ipak malo ne kopkaju ti pacenici, debili, bolesnici i sta sve ne?!
    Nesto mi mnogo zvucite ogorceno!

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Citat Original postavio Gazdarica
    A, zbog cega vi imate potrebu da raspravljate o tome?
    Da vas ipak malo ne kopkaju ti pacenici, debili, bolesnici i sta sve ne?!
    Nesto mi mnogo zvucite ogorceno!
    Ma to su sve jadnici zarobljeni u tzv. RL. Iskompleksirani ogranicenoscu materijalnog sveta i nemogucnoscu vodjenja ljubavi sa vise od dva-tri partnera odjednom.

Slične teme

1. internet tv
    Autor sandra guzvanj u forumu Multimedija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.09.2008., 15:50
  2. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 23.08.2007., 19:41
  3. Internet
    Autor Vangelis u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.10.2005., 03:18
  4. INTERNET