Problem sa desnima
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Problem sa desnima

Guest

Podrazumevano Problem sa desnima

Je li ima neki da mi pomogne? Imam otok pored sestice na donjoj vilici koji vise lici na plik. Taj zub nije ceo, mrtav je, plomba je ispala i predlozeno mi je ili vadenje ili da ga nameste sa safovima, kada sam bila kod zubara pre mesec dana. Uglavnom taj otok ili sta je vec me muci , neprijatan je osecaj a ne mogu kod zubara radim po ceo dan i tek sam dobila posao. Smem li i sa cim da to isperem ? Jel moguce da je komadic hrane pa se zagnojilo ili sta posto ja ne znam sta je unutra samo da je oteklina mekana po konzistenciji i srednje velicine, kao i da je samo sa unutrasnje strane zuba u njegovoj sirini. Nigde drugo na desnima nema promena.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

Savetujem ti da odes kod stomatologa,ima i onih koji rade uvece.Dezurni u domovima zdravlja a i kod privatnika,izgovor ti je slab.Moguce je da imas nesto sto ne znam kako se strucno zove,ipak nisam stomatolog, ali sto zahteva cak i mogucu primenu antibiotika ili hirusku intervenciju.U svakom slucaju to nije za salu i nemoj cekati da ti otekne pola lica.

Guest

Podrazumevano

Danas sam ukapirala da je apsces, pojavio se gnoj, ja to lepo ocistila stavila antiseptik pa cemo videti dalje. Moja doktorka, ja radim od 8 ujutru do 8 uvece, mislim toliko mi ode vremena u metrou i na poslu. Posao dobila pre 7 dana a moja prethodnica otpustena jer je stalno bila bolesna i nije dolazila na posao. Da li da kupim neki antibiotik sada sama na svoju ruku? Nisam ni nasta alergicna!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

Metro?Gde ti zivis?

Guest

Podrazumevano

malo se smirilo nema vise gnoja i smanjilo se, pa ce mozda samo da prode. Inace zivim u Parizu.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

Nisam znala da i tamo se antibiotici nalaze u slobodnoj prodaji,ja sam mislila da je to sam nas "genijalni izum".U svakom slucaju otidji sto pre kod stomatologa,takve stvari mogu prouzrokovati sirenje infekcije na srce,bubrege...za slucaj da zagusti,koristi antibiotik iz grupe cefalosporina,cefaleksin.

Guest

Podrazumevano

Nije dozvoljena prodaja ali ima nacina! A je li to moze da prode bezazleno, posto se vec smirilo i skoro da uopste nema gnoja a po velicini je duplo manje?

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

Ne znam,nisam stomatolog ali kao lekar ti mogu reci da je pokvaren zub tempirana bomba u telu.

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Problem sa desnima

znate li gde u beogradu ima lepo ciscenje kamenca? kako je u stud. poliklinici?

Mikicaaaa
    Guest

Podrazumevano pitanje za dr

Volele bih da mi nasa dr odgovori nesto vise o dubinskom ciscenju creva.Da li moze da bude i stetno u nekim slucajevima.POSTO SE REKLAMIRAJU NA TV privatne ambulante i objasnjavaju da je to prosto neophodno da se ucini.Cena je 100 eura za 3 tretmana od 45 min.svaki u razmaku od 5 dana.Hvala.

Guest

Podrazumevano Re: pitanje za dr

ali ovo su desni a ne creva drago mi je sto si inspirisana

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano Re: pitanje za dr

Citat Original postavio Mikicaaaa
    Volele bih da mi nasa dr odgovori nesto vise o dubinskom ciscenju creva.Da li moze da bude i stetno u nekim slucajevima.POSTO SE REKLAMIRAJU NA TV privatne ambulante i objasnjavaju da je to prosto neophodno da se ucini.Cena je 100 eura za 3 tretmana od 45 min.svaki u razmaku od 5 dana.Hvala.
    Pa ne znam sta da ti kazem,neki hirurzi sa kojima sam u kontaktu su se slatko nasmejali na tu i intervenciju a i reklamu.
    Dragi moji,lako cemo mi sa tim,samo da nismo ozbiljnije bolesni,a da ne daj boze jesmo pa nisam sigurna koliko bi to pomoglo.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano Re: Problem sa desnima

Citat Original postavio jagodica
    znate li gde u beogradu ima lepo ciscenje kamenca? kako je u stud. poliklinici?
    Pa to pitaj svog stomatologa,to je povezano sa tim kako stoji sa aparaturom u ordinaciji,ali da ima toga i u drzavnim stomatoloskim ordinacijama.

Slične teme

1. Problem sa Flash playerom ili moguci Java problem.
    Autor Psyduck u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.01.2009., 11:52
  2. problem sa boot-ovima - GRUB4DOS problem
    Autor twix u forumu Unix / Linux Operativni sistemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 09.12.2008., 20:53
  3. Problem sa desnima
    Autor lonelyeagle2005 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 29.11.2006., 09:22
  4. problem - komp mi radi usporeno - problem