Gde se ovo nalazi?!

dekibre

Obećava
Poruka
79
Da li može neko da mi pomogne i kaže gde se ovo na slici nalazi, po kolima na parkingu rekao bih negde kod nas, možda Vojvodina ali nisam siguran, pokušao sam da kontaktiram vlasnika slike ali nije aktivan na jednom drugom forumu. Možda neko od vas zna. Hvala unapred

 
Do tog sela se dolazi ako se predje GP Badovinci i nastavi se samo nekoliko kilometara u pravcu Bijeljine (nema nijedno mesto izmedju sela i nase granice), ili u slucaju da se ide preko GP Sremska Raca, onda se ide do kruznog toka na ulazu u Bijeljinu, i tu se izabere pravac GP Pavlovica most (tako se zove bosanska strana naseg GP Badovinci).
 
Zahvaljujem se svima koji su pokušali do pomognu.

Izvinjavam se ako sam svojom sugestijom da je ova slika možda odnekud iz Vojvodine naveo na pogrešan put.

Zamoli bih sada nekoga ko je bio tamo ako može da opiše svoje utiske o etno selu, šta ima da se vidi, kakva je usluga, kolike su cene...

@Codemaker
Hvala na pokušaju ali Kula ili okolina Kule definitivno nije jer bih to znao pošto živim u Kuli. Verovatno si mislio na Rodićev motel, to je prepušteno propadanju.

@Giordana Bgd
@sanja v
U tim salašima sam bio a i još nekim koji su nešto manje poznati a niste ih naveli, hvala na trudu.
 
Lepo, razrešili smo dilemu za postavljenu sliku, ali naziv teme je interesantan, možemo malo da se igramo sa njom:-D

Na primer: gde se ovo nalazi?

img1290fo6.jpg



img1326nb1.jpg



img1316tv3.jpg
 
Da, u kafanu !

A što se tiče komaraca, mislim da ih NIGDE na svetu nema više.

Gospodin Pera Varenika je znao da kaže : '' Šta se bojite tol'ko tih komaraca, ja zasučem rukave, oni se najedu i onda odu ! ''

Ali riblja čorba......Pera je bio i zvanično SVETSKI PRVAK u kuvanju.

BRAVO, pogodak iz prve, .....idemo dalje....

I što rekosmo, nema inostranstva, samo kod nas.
 
dekibre:
Zahvaljujem se svima koji su pokušali do pomognu.
@Codemaker
Hvala na pokušaju ali Kula ili okolina Kule definitivno nije jer bih to znao pošto živim u Kuli. Verovatno si mislio na Rodićev motel, to je prepušteno propadanju.
Da, na to sam mislio. A bas sam voleo da svratim tamo, kad god me je put naneo...
Bilo je to dosta prijatno mesto nekada...
Da li je bas sve propalo?
 

Back
Top