ZASTO JE FUKSA???

Muskarci su vece fukse od pojedinih zena koje nazivaju tim imenom.To je muski kompleks.Uvek je bilo lakse zeni da dodje do seksa nego muskarcu.A ona, kada stupi sa nekim u intimnu vezu, kaze to najboljoj drugarici i eventualno sestri, a muskarac, kreten kakav jeste - peva na sav glas, jer je posle godinu dana uspeo da opali nesto i to na jedvite jade. A mi muskarci uglavnom samo o seksu i razmisljamo...Ja sam za demokratiju u oba slucaja. Mislim da i zena treba da uziva u seksu kao i muskarac i da na to ima apsolutno pravo, bez da posle toga neko u nju uperi prstom. A rec ``fuksa`` izmislio je muskarac a ne zena, kao i ostale mnogobrojne pogrdne izraze kaojima, ja licno, nikada nisam i ne bih nazvao ni jednu zenu.
To je moje iskreno misljenje...
 
prosto...kada postane majka naravno da je vise vezana za dete nego otac,i ona treba da vaspita svoju cerku na lep nacin a ako guta **** na svakom cosku ne bih rekao da je to moguce,,,...prosto,,,...gledaj majku biraj cerku!
 
markoms:
Zanima me zasto je muskarac koji je imao dosta devojaka SMEKER,a devojka koja je bila sa tek par muskaraca FUKSA? godina je 2007 ljudi,dokle vise tako?

dok ne porasteš.....

A da ja tebe pitam što je lep,šarmantan i kulturan čovek "na nivou" , a onaj koji je štur na rečima "tuljav, muljav i mutan".
 
A za starije od tebe odgovor bi bio:

Što više emotivnih veza, to žena više pažnje poklanja svojim potrebama a manje svojim emocijama.
Tako i veze koje gradi bivaju više praktične nego emotivne, što će se kasnije osećati u odnosu u porodici, tj. dete će to osetiti kao nešto "normalno" jer svakodnevno vidja....
Isto važi i za muškarca, samo što kod njega osim pažnje prema potrebama raste i ravnodušnost prema stavovima partnera (oguglavanje).

Postoji još i uticaj edipa i meduze, tj. žene očekuju muškarca koji ih tretira kao otac, ispunjava sve želje i zaštićuje (naravno da ne izgleda kao otac i ne ponaša se kao otac), a muškarci očekuju ženu koja je posvećena kao majka i emotivno komunikativna kao majka (da se emocije osećaju i iskrene su).

Ni jednima ni drugima ne pada na pamet to što ideal ne može da bude ispunjen.
NPR da bi bio dobar biznismen danas moraš biti jako sebičan , usmeren ka svojim ciljevima , uporan i odlučan.To nikako ne ide sa momkom koji je pažljiv, spreman da se uvek kad ona krizira pojavi i uteši, istovremeno i uspešan i imućan....radi uslova u kojima će zajedno živeti...
Tako dolazimo do toga da je ideal moguć samo u slučaju tatinog sina (ima novac od ćaleta, nije previše zagrizao u biznis da bi bio nemilosrdan i posvećen, održao je "ljudsko" i "emotivno"....
 
Borg_Queen:
to ti mislish sad neku da navuchesh na ovu prichu hihihihihi
Nema potrebe da navlacim bilo koga...Uvek pricam, kazem i pisem onako kako zaista mislim...a da bih ubio tvoj post evo jedno obavestenje za sve devojke - NE PRILAZI - IMAM VEZU OD GODINU I SEDAM MESECI.
A ti ces verovatno da se pitas `` a sta trazis ovde ako imas vezu od godinu i sedam?`` a ja cu da ti kazem ``imam grip i u karantinu sam vec tri dana, i malo mi je dosadno`` a ti ces onda da pitas ``ako ti je dosadno, zasto si dosao da postujes na forumu u temi ljubav i seks?`` a ja cu da ti kazem ``pa recimo da mi nedostaje pomalo i jednog i drugog. Da hocu da kupim auto, verovatno ne bih dosao ovde`` a ti ces verovatno da pomislis da lazem, a ja cu ti i na to dati najjednostavniji odgovor koji ces ti moci da razumes ``ne lazem``
 
NoName83:
Nema potrebe da navlacim bilo koga...Uvek pricam, kazem i pisem onako kako zaista mislim...a da bih ubio tvoj post evo jedno obavestenje za sve devojke - NE PRILAZI - IMAM VEZU OD GODINU I SEDAM MESECI.
A ti ces verovatno da se pitas `` a sta trazis ovde ako imas vezu od godinu i sedam?`` a ja cu da ti kazem ``imam grip i u karantinu sam vec tri dana, i malo mi je dosadno`` a ti ces onda da pitas ``ako ti je dosadno, zasto si dosao da postujes na forumu u temi ljubav i seks?`` a ja cu da ti kazem ``pa recimo da mi nedostaje pomalo i jednog i drugog. Da hocu da kupim auto, verovatno ne bih dosao ovde`` a ti ces verovatno da pomislis da lazem, a ja cu ti i na to dati najjednostavniji odgovor koji ces ti moci da razumes ``ne lazem``
Bravo batice,ozdravi brzo
 
Oduvek su se muskarci smatrali kao osobe iznad zena pa tako da zena ne moze da bude sto i muskarac, pa cim one rade ono sto i oni one su k*urve, a oni su face, jer kao sto rekoh zena za njih ne moze da bude na istom nivou. Svi koji tako misle intelektualni nivo im je na nivou zivotinje
 
To je mnogo siroko pitanje na koje ne moze da se odgovori kratkim jednostavnim odgovorom!Sve se to proteze decenijama gde su se stvarali smekeri i fuk se,uticaj sredine tj. manipulacija nad nasim jadnim mozgovima...gde je savrseno normalno da je decko koji je promenio deset riba opasan frajer i smeker,a riba koja je isto tako promenila deset frajera fuksa,prljava drolja i otpadnica...U svemu tome ima i neke istine,ali ipak su stvari malo drugacije od onog sto nam serviraju gotovo i pretumbano kroz hiljadu usta!
 

Back
Top