Koji ste rod vojske bili i kada?

Kinez1985:
Tek treba da sluzim,ali zanima me neshto drugo.
Zavrshio sam pre skoro godinu dana lekarski i sve sta treba,rezultati su mi bili extra i dali su mi 72 u panchevu (valjda),da bi me pre dva dana zvali iz vojnog odseka da mi kazu da treba da idem na neke dodatne testove???
Zna li neko zashto to i sta se radi na tim dodatnim testovima?
Ma nista neces raditi na tim testovima,opusti se ;-)
Ja sam sluzio tu,lokacija i brigada koju si naveo i kako sam cuo vojske je sad jako malo tamo,cak mi je drugar rekao da vise i nema redovne vojske izuzev u ceti veze,pozadini,a to znaci da bi se samo ubio od ciscenja i slicno :-o
Septembar 03-ona baxuzna klasa koja je jedina sluzila 8 i po meseci :lol: a tri klase pre nas i posle 8 :lol: Sve u svemu lepo zezanje koje zahteva dosta kesa.
 
Casual Crew:
Ma nista neces raditi na tim testovima,opusti se ;-)
Ja sam sluzio tu,lokacija i brigada koju si naveo i kako sam cuo vojske je sad jako malo tamo,cak mi je drugar rekao da vise i nema redovne vojske izuzev u ceti veze,pozadini,a to znaci da bi se samo ubio od ciscenja i slicno :-o
Septembar 03-ona baxuzna klasa koja je jedina sluzila 8 i po meseci :lol: a tri klase pre nas i posle 8 :lol: Sve u svemu lepo zezanje koje zahteva dosta kesa.
I decembar 03 je sluzio 8 1/2 a mislim da je i mart 04 isto prosao.Secam se par dana pre 1.maja iscekivanja septembaraca i snuzdenih faca kad su saznali da ostaju jos 2 nedelje.Nama su barem rekli mesec dana ranije pa smo se psihicki bolje pripremili :-)
 
Kraljevo-Ribnica,mart 90-91, saobračajna policija,instruktor C kategorija,tehničko začelje.Pre dve godine kad sam putovao sa motorom po Srbiji svratio sam u kasarnu i bio srdačno primljen-svaka čast.Ako je neki gero na forumu neka se javi.
Pozdrav iz SLO
 
JNA 1986/87 Sombor RV i PVO RR veza osnovna obuka+kurs posle Novi Sad (Fruška gora) 1godina
Nedavno sam prošao pored tog objekta na Iriškom vencu.Tu je samo rupčaga duboka 20 metara, spičio ga NATO sa dve raketle.A MALO JE FALILO DA IH RAZBIJEMO OCA IM BARAPSKOG!!! :)
 

Back
Top