Koji ste rod vojske bili i kada?

miki01:
89-90 SRO SbSl u Ribnici pa se kao prvi u klasi zeznuo i ostao tamo do kraja.Obuka punih 12 mes. Petnaest dana kuci pa me prebacise u V.Policiju i pravac Vukovar...pa hrvatska,bosna i na kraju kosmet.Previse za jedan zivot ali ako zatreba rado ponovo,pogotovo na jug.
A zašto ?!? :shock: Pa i u npr. Gospiću je bilo skroz cool, 91 - e !!! Dobro, znam da ćeš sada reći : ŠTIMLJE JE ŠTIMLJE, ali šta fali i Bihaću 94 - e ???
 
miki01:
89-90 SRO SbSl u Ribnici pa se kao prvi u klasi zeznuo i ostao tamo do kraja.Obuka punih 12 mes. Petnaest dana kuci pa me prebacise u V.Policiju i pravac Vukovar...pa hrvatska,bosna i na kraju kosmet.Previse za jedan zivot ali ako zatreba rado ponovo,pogotovo na jug.


Kako si bio samo 15 dana kuci pa u Vukovar, Vukovar je pao 18 Novembra, 1991 a ti si izasao iz vojske ili u martu ili septembru 90, opsada Vukovara nije ni pocela do Juna-Jula 1991?

Septembar 90 - Mart 91 SRO SbSl Kraljevo,
Mart 91 - Septembar 91 Nis
 
RSVMillenian:
Kako si bio samo 15 dana kuci pa u Vukovar, Vukovar je pao 18 Novembra, 1991 a ti si izasao iz vojske ili u martu ili septembru 90, opsada Vukovara nije ni pocela do Juna-Jula 1991?

Septembar 90 - Mart 91 SRO SbSl Kraljevo,
Mart 91 - Septembar 91 Nis

Moja ceta je medju prvima usla u Vukovar a baza nam je bila u Dalju.Znam ja kada je otpocela "opsada" a ako si i ti bio tamo posalji mi e meil.
 

Back
Top