ZAKLJUČAJTE MI TEMU !!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

shoplifter

Primećen član
Banovan
Poruka
693
Kao što i sam naslov kaže...

Pošto nekolicina moderatora ima neopisivu želju da zaključava teme gde god se ispolji nacionalizam, a pri tom ostaju nemi na razna lupetanja, što Hrvata tako i raznih Šiptarskih simpatizera, evo ja im dajem priliku da vidim koliko su brzi!
 
shoplifter:
Kao što i sam naslov kaže...

Pošto nekolicina moderatora ima neopisivu želju da zaključava teme gde god se ispolji nacionalizam, a pri tom ostaju nemi na razna lupetanja, što Hrvata tako i raznih Šiptarskih simpatizera, evo ja im dajem priliku da vidim koliko su brzi!

Па знаш да код другова и другарица комуњара НЕМА НАЦИЈЕ.....они су
ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ ПОКРЕТ.......тако да......кхма.....сада се савршено
уклапају у Нови Светски Поредак, глоМбализацију....итдл. :razz:
 
Ja sam nacionalista....volim svoj narod, istoriju i postojanost kojoj pripadam,...................kao sto i UVAZAVAM isto to kod drugih naroda............................a o kvalitetu sopstvene pripadnosti govori istorija i dela koja nasledjujemo i ostavljamo...................
BOZE POMOZI.......SRBIJA.......................
 
Ja sam nacionalista i volim svoj narod. Ne mogu svoju vrednost da oprvadavam delima svojih predaka jer to onda više govori o njima nego o meni. Ne ispitujem brata Srbina koliki je Srbin ali volim da hvalim svoj narod pred drugim narodima poredeći ponekad našu kulturu sa nihovom i postavljajući im konkretna pitanja ako posumnjam u istinitost njihovih tvrdnji.
 
shoplifter:
Kao što i sam naslov kaže...

Pošto nekolicina moderatora ima neopisivu želju da zaključava teme gde god se ispolji nacionalizam, a pri tom ostaju nemi na razna lupetanja, što Hrvata tako i raznih Šiptarskih simpatizera, evo ja im dajem priliku da vidim koliko su brzi!

Nacionalizam nije primitivizam pa ne dozvoljavam da brukate naš narod.
 
eremita:
Па знаш да код другова и другарица комуњара НЕМА НАЦИЈЕ.....они су
ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ ПОКРЕТ.......тако да......кхма.....сада се савршено
уклапају у Нови Светски Поредак, глоМбализацију....итдл. :razz:

Koštunica VS EU?
 
kaki ste bre to ljudi... evo ja verujem da je dapcevicka srpkinja, ali je ipak super riba, kake to veze ima sta je, .. ako lona upa nesto bez veze, znaci kao licnost ne valja, kao lako kvarljiva roba, onda joj ni ta lepota ne pomaze...
 
adem_ks:
kaki ste bre to ljudi... evo ja verujem da je dapcevicka srpkinja, ali je ipak super riba, kake to veze ima sta je, .. ako lona upa nesto bez veze, znaci kao licnost ne valja, kao lako kvarljiva roba, onda joj ni ta lepota ne pomaze...


Пусти сад најлепше рибе, очекујем најлепше одговоре на моје сугестије...
 
shoplifter:
Kao što i sam naslov kaže...

Pošto nekolicina moderatora ima neopisivu želju da zaključava teme gde god se ispolji nacionalizam, a pri tom ostaju nemi na razna lupetanja, što Hrvata tako i raznih Šiptarskih simpatizera, evo ja im dajem priliku da vidim koliko su brzi!

Cuj, malopre je zakljucao temu o Chedi, usput, argumentujuci to, da je Srbin na Srbina udario. Za Acu ne znam, ali, ja, npr, uopste nisam Srbin, a, on ostavio moj post, valjda kao reprezentativni uzorak. Mislim, stvarno...
 
shoplifter:
Nisam ja otvorio temu da se raspravlja o nacionalizu, niti da sa tim mešate šovinizam, a ni da me poredite sa ostalima...
kao što rekoh...
ZAKLJUČAJTE MI TEMU !!! (i izlečite komplekse iz detinjstva!)

Да ли је националиста онај који удара "по својима" а не сме да издржи конверзацију са "другима"?
 
Esoteric:
Cuj, malopre je zakljucao temu o Chedi, usput, argumentujuci to, da je Srbin na Srbina udario. Za Acu ne znam, ali, ja, npr, uopste nisam Srbin, a, on ostavio moj post, valjda kao reprezentativni uzorak. Mislim, stvarno...

Beše nešto o Hitleru onako pozitivno?
Beše nešto o Jevrejima često iz Vaših usta?
Mislim stvaaaarnoooo
 
shoplifter:
Pa vi niste normalni!!! Čas je zaključavate, čas otključavate!!! Užas!!![/QUOTE

Ko radi taj i greši.
Prestanite da vredjate ljude.

Isključenja će nadalje biti trajna i sa moje strane (ne samo sa kolegine) dok se svi ne prizovete PAMETI i ne kvarite ovo mesto jer nije namenjeno lečenju frustracija.
Ima dosta foruma pa mogu da izrazim sumnju da ovde postoje osobe koje žele da Krastaricu bije loš glas zbog posećenosti.

Previše je tolerancije ovde i ja Vam nisam kriv za Vaše nevaspitanje.
Priču o "zaključavanju" teme možete mačku o rep jer je PREMALO tema zaključano a ionako nisu imale veze sa DRŽAVNOM POLITIKOM.
Za neke obrisane autori su i dalje ovde - samo neki jednostavno nemaju granica u bezobrazluku!

Dakle - izvolite sa diskusijom PREMA PRAVILNIKU OVOG FORUMA, a da li se tako ponašate i u RL mene ne zanima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top