Dopuna windowsa
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Dopuna windowsa

Početnik
    Učlanjen
    14.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Dopuna windowsa

Pozdrav svima!
    Imam jednu malu molbu za one koji su sa ovim upoznati. Naime radi se o tome da kad reinstaliram windows kako mogu da mu instaliram njegove dopune a da ne moram da ih instaliram jedan po jedan vec da to on nekako sam odradi. Da li je tako nesto moguce da se uradi?
    PS: Pre reinstalacije sam sve dopune prebacio u na drugu particiju.
    Hvala!

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Dopuna windowsa

Koliko sam ja upucen tako nesto ne mozes da uradis, sem dopuna sto se tice SP-ova. SP1 SP2..

Jedino ako koristis Autopacher, pa imas te vrste dopuna onda nije problem, a opet kazem da ako si kopirao instalacije sa starog wina sa opcijama sa pocetnim $, to se ne moze..

Svasta, sa ovim se nisam zezao.. Mozda neko ima drugo iskustvo...

Aktivan član
    Učlanjen
    28.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Dopuna windowsa

Imam jednu malu molbu za one koji su sa ovim upoznati. Naime radi se o tome da kad reinstaliram windows kako mogu da mu instaliram njegove dopune a da ne moram da ih instaliram jedan po jedan vec da to on nekako sam odradi. Da li je tako nesto moguce da se uradi?
    PS: Pre reinstalacije sam sve dopune prebacio u na drugu particiju.
    [FONT=Tahoma]
    Nakon instalacije Microsoft Windows XP (Xperience), i instalacije Windows Service Pack 2 (SP1,SP2) kao sto je kolega GZ napomenuo, postoji nachin i reshenje kako update-ovati putem interneta dodatne service pack-ove, a da se ne instaliraju jedan po jedan.

Na oficijalnom sajtu: Windows Update.
    Potrebno je izabrati Custom opciju za instalaciju service pack-ova, a zatim review and install updates. Pre toga mora da se izvrshi validnost samoga Operativnog System-a i da se skine program Microsoft Windows Installer 3.1 velichine 2.5 MB. Samime time sprechava se gubljenje vremena, jer ce automatski skidati i instalirate sve update-e sam bez tvoga prisustva, nakon toga posle ogromne kolichinine instalacije, potrebno je i ekstremno se savetuje restart Operativnog System-a.

Na oficijalnom sajtu: Microsoft-a.
    Takodje postoje instalacioni paketi poput Service pack-a 1 i 2 koji su omoguceni za skidanje, kako bi se sprechilo gubljenje vremena prilikom update-a Operativnog System-a putem interneta.
    [/FONT]

Slične teme

1. Dopuna
    Autor EpOx_ u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 25.04.2008., 15:50
  2. Besplatna sms dopuna
    Autor drml u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 30.07.2007., 14:47
  3. DOPUNA INK-JETA
    Autor RedDragon u forumu Hardver