naj bolji rezultat na PES6

Igram taj fudbal josh od PES2, praktichno je nemoguce pobediti kompa. na TOP playeru sa vishe od 7-8 razlike, jar kako ga vi vishe punite on igra za nijansu bolje , nema veze shto je tezina na maximumu.

A to shto ovaj lupeta da je pobedio nekoga sa 62:0, ima 3 mogucnosti:
1.Bio je pijan kad je postovo,
2.Da ima neki drugi PES6 za koji niko osim njega nezna,
3.Da je sluchajno ukljucio NBA, umesto PES6 .. jer mu je ikonica jedna do druge.


E druzhe , ti shto pobedio na TOP playeru 62:0, sledeci put napravi neki video dokaz pa poshalji .
U roku od odma cemo se dogovoriti da ti budem menager, na WCG turnirima , uzecemo velike pare :)
 
Bez uvrede ljubitelja PES6 ali u njemu je smesno lako davati golove kompu na bilo kom nivou tezine samo uzmes nekog brzog i jakog igraca ..i niko ne moze da ti uzme loptu... e sad mozda si dao nekih 20-30 komada ali 62 je ipak malo nabudzen rezultat...
Moji najbolji rezultati ...bilo je goleada ali njih ne pamtim ...recimo samo 5:1 sa kinom protiv brazila u PES5 i 3:1 sa portugalom protiv brazila u PES6 sa 4 igraca manje od 16 minuta naravno sve na najvecem nivou tezine
 
Pa nisam proveravao na pes6,ali jel ste znali da je na pes4 postojao bug sa replay-om... kad lopta predje gol liniju a vi stavite pauzu pre nego sto igraci krenu da se raduju,i pustas replay iznova i iznova,on registruje kao gol... ja sam isao do 200:0 dok se nisam maximalno smorio...
 

Back
Top