Scenario za genocid na Kosmetu

iskander:
Dobro, ides li ti negde? Posecujes li neke kulturno - umetnicke manifestacije? Informises li se negde ili (posto si mi obrisao postove, a samim tim i svoju bruku da ne vide ostali forumasi) pises ono sto ti kazu da treba da pises da bi zaradio neku kintu. Preporucujem ti da dnevno prepesacis barem dva kilometra, to je dobro za cirkulaciju, pa mozda ti samim tim procirkulise mozak.

Ne verujes "novostima", ali zato verujes "kuriru", znaci verujes u ono sto ti odgovara.

Jadan si i to je tvoja osobenost t.j karakteristika 8-)

Mučeniče, još nećeš biti banovan.
Časti ljude pivom, nemaš valjda zmije u džepu?

Teroristički položaji se ne obelodanjuju po dnevnim novinama...
 
Pa nisu Albanci blesavi da krenu na UMNIK ili KFOR.
Na Srbe mozda,ako budu sigurni da ce belosvetske barabe stacionirane na Kosovu da okrenu glavu na drugu stranu(shto je veoma verovatno),ali na zapadnjake teshko.
Rat ce doci,to je neizbezno ali tek za 30-ak godina kada velika Albanija nastavi sa pretenzijama i na druge delove nashe teritorije,Vranje ,Jug Srbije,ko zna mozda i Nish?Jedino cemo izbeci rat ako u medjuvremenu Cheda ne postane premijer i ne da im i to jer treba"prihvatiti realnost".
 
Potpuno je tacno da ce nam siptari praviti velikih problema i kad otmu KIM. Nekadasnja Zona je potencijalno veliko zariste novih sukoba, a vreme radi za njih. To jedino ovi koji vicu 'dajmo im Kosovo pa ce da se smire' ne mogu da shvate. Mozda ne odmah, vec za deset-dvadeset godina, kad se ucvrste na Kosovu, i kad Makedonija predje i formalno u njihovo vlasnistvo. A Srbi ce da sluze civilno i pisu deklaracije o izvinjavanju...
 
Salvantis:
Potpuno je tacno da ce nam siptari praviti velikih problema i kad otmu KIM. Nekadasnja Zona je potencijalno veliko zariste novih sukoba, a vreme radi za njih. To jedino ovi koji vicu 'dajmo im Kosovo pa ce da se smire' ne mogu da shvate. Mozda ne odmah, vec za deset-dvadeset godina, kad se ucvrste na Kosovu, i kad Makedonija predje i formalno u njihovo vlasnistvo. A Srbi ce da sluze civilno i pisu deklaracije o izvinjavanju...

zaboravio si seminare o mirovnim operacijama... :)
 
Salvantis:
Potpuno je tacno da ce nam siptari praviti velikih problema i kad otmu KIM. Nekadasnja Zona je potencijalno veliko zariste novih sukoba, a vreme radi za njih. To jedino ovi koji vicu 'dajmo im Kosovo pa ce da se smire' ne mogu da shvate. Mozda ne odmah, vec za deset-dvadeset godina, kad se ucvrste na Kosovu, i kad Makedonija predje i formalno u njihovo vlasnistvo. A Srbi ce da sluze civilno i pisu deklaracije o izvinjavanju...


ma da srbi ce da menjaju pelene , pa ce kad siptari opet napadnu da se brane pelenama.

e sve to su nama donele demokrate, da nam muskarci mesto vojnici budu devojcice i zenetine koje vojsku sluze menjajuci pelene.Zato ih mrzim jer unistavaju moj narod i moju drzavu.

Ovo sto demorkate danas rade ce da se odrazi na buduce generacije Srba koji ce biti nesposobni za zivot.
 
Jerry Ropero:
ma da srbi ce da menjaju pelene , pa ce kad siptari opet napadnu da se brane pelenama.

e sve to su nama donele demokrate, da nam muskarci mesto vojnici budu devojcice i zenetine koje vojsku sluze menjajuci pelene.Zato ih mrzim jer unistavaju moj narod i moju drzavu.

Ovo sto demorkate danas rade ce da se odrazi na buduce generacije Srba koji ce biti nesposobni za zivot.
Slazem se Dzeri! Kad smo mi mogli da sluzimo zasto ne bi mogli i nasi sinovi,muskarac nije muskarac dok vojsku ne odsluzi a smatram da 1g.nije mnogo.E sad ce ove babetine od muskaraca da okinu po meni.
 
Iron Lord:
Mučeniče, još nećeš biti banovan.
Časti ljude pivom, nemaš valjda zmije u džepu?

Teroristički položaji se ne obelodanjuju po dnevnim novinama...


Evo, ovo je za drustvo

beer_fridge.jpg


...A ovo je za tebe

biblioteka.jpg


Da naucis nesto, posto si samo priucen...a sto se tice odavanja teroristickih polozaja (i bilo kakvih drugih polozaja) po dnevnim novinama...to je najprostiji mehanizam odbrane koji bez mnogo truda i ulaganja u ljudske i materijalne resurse donosi dobre rezultate...ali to su za tebe spanska sela...drzi se ti interneta, dobro ti ide virtuelna komunikacija... 8-)

...a sto se tice banovanja, zabole me *******, hoces li me banovati ili ne, ja ne zavisim od interneta kao ti, stvar je u tome da li znas da hodas po ostrici noza, a ti svakako za to nisi spreman... :wink:
 

Back
Top