George R. R. Martin-Pesma Leda i Vatre

A koliko sam shvatio svidja ti se i Dzon...

011024.jpg


Ajde,priznaj,koliko si piljila u ovu sliku? :lol:
 
e evo i mene...xexe... Nedavno sam procitao PLIV opet (2 put, to je jedina knjiga koju sam citao 2 puta)...dakle nemam reci...zaista je fenomenalna! Elem, omiljeni mi je lik Dzon, pa Deneris, pa Tirion... A sto se tice kuca...Starkovi!
Elem, sta mislite o teoriji da je Dzon u stvari Azor Ahai? Mislim, zar je ona crvena vestica zaista dosla na zid tek tako? Mnogo m lici da ona samo koristi Stanisa da bi dosla do Dzona.... A jos tu kada se Dzon smuva sa Deneris...ij, bice svasta.... Vec vidim dzona pored deneris na gvozdenom prestoli...a Tiriona kao nekog "vice king"-a ili nesto slicno!
 
rand el tor:
Pročitao sam ja obe Gozbe, ali neću ništa reći nije fora :D Je li bre, on u Gozbama ne pominje Deneris i zmajiće uopšte? E, jel znate ko je cool lik? Vitez od praziluka. Pa i onaj Stanis je OK, ali ga zatrova ona vatrena...
Martin je planirao da "Gozba za vrane" i "Ples sa zmajevima budu jedna knjiga,ali bi bila previse velika,pa je resio da podeli na dve knjige,po likovima tako da je polovina likova u Gozbi a druga polovina u Plesu...
Davos jeste ok lik,mada su mi njegova poglavlja kada sam prvi put citao bila malo smorna...ali su zato pri sledecim citanjima bila zanimljiva,otkrivala su mnostvo socnih detalja o Barateonima...
 
Demandred_Forsaken:
e evo i mene...xexe... Nedavno sam procitao PLIV opet (2 put, to je jedina knjiga koju sam citao 2 puta)...dakle nemam reci...zaista je fenomenalna! Elem, omiljeni mi je lik Dzon, pa Deneris, pa Tirion... A sto se tice kuca...Starkovi!
Elem, sta mislite o teoriji da je Dzon u stvari Azor Ahai? Mislim, zar je ona crvena vestica zaista dosla na zid tek tako? Mnogo m lici da ona samo koristi Stanisa da bi dosla do Dzona.... A jos tu kada se Dzon smuva sa Deneris...ij, bice svasta.... Vec vidim dzona pored deneris na gvozdenom prestoli...a Tiriona kao nekog "vice king"-a ili nesto slicno!
E,dobrodosao na temu,Demandred...Dzon da se smuva sa Deneris?Pa,to nece da se desi u Plesu sa zmajevima,mozda kasnije...u Plesu Tirion tek treba da stigne do Deni...



P.S.Inace ovim postom moja temica slavi 100 post
q22.gif
q58.gif
 

Back
Top