George R. R. Martin-Pesma Leda i Vatre

Чему такав речник?

Мартин је веома коректан према својим љубитељима, и више од тога.
???Otkud ti to?Kad ja eto znam da NET bruji od toga koliko ga pljuju njegovi fanovi bas zbog toga sto zavlaci fanove...

- - - - - - - - - -

Чему такав речник?

Мартин је веома коректан према својим љубитељима, и више од тога.

I sta ti znaci korektan...? i vise od toga..?

- - - - - - - - - -

Ma ja mislim da će nastavak izaći ove godine. Jednostavno čovek je morao da potpiše ugovor da neće da izda preostale knjige pre nego što se serija završi.Najkasnije početkom sledeće.

I ti mislis da ce serija da se zavrsi uskoro..?Optimisto..Ali u svakom slucaju i knjiga i serija toliia je pauza vec da covek zaboravi sta je gledao i citao vec...
 
I ti mislis da ce serija da se zavrsi uskoro..?Optimisto..Ali u svakom slucaju i knjiga i serija toliia je pauza vec da covek zaboravi sta je gledao i citao vec...

Pa ti ili znaš nešto to niko drugi na svetu ne zna ili nisi upućen. Zadnja, 8. sezona počinje 14.04. i završava se 19.05. i ima 6 epizoda. Ako imaš neke druge informacije bio bi ti zahvalan da ih podeliš ovde.
 
Auuu, loše. :lol:

Sakrij se da te ne nađe neki Martinov mezimac, stra' me za to šta će da ti uradi :lol:

Da mislim pazi lik kao nema vremena da zavrsi zadnju knjigu a ovamo pise nove serijale...!! I drzi ljude ko magarce sa sargarepom na dugackom stapu...I to je korektan odnos..?LOL svasta..I pritom ljudi ***** isrom sveta na to a ovaj kao, skroz je suprotno!!

- - - - - - - - - -

Pa ti ili znaš nešto to niko drugi na svetu ne zna ili nisi upućen. Zadnja, 8. sezona počinje 14.04. i završava se 19.05. i ima 6 epizoda. Ako imaš neke druge informacije bio bi ti zahvalan da ih podeliš ovde.

OK uglavnom nisam pratio kad izlazi tacno priznajem..Ali nebitno svejedno se(pre)dugo cekalo i na seriju a na knjigu da ne pricamo...
 
Da mislim pazi lik kao nema vremena da zavrsi zadnju knjigu a ovamo pise nove serijale...!! I drzi ljude ko magarce sa sargarepom na dugackom stapu...I to je korektan odnos..?LOL svasta..I pritom ljudi ***** isrom sveta na to a ovaj kao, skroz je suprotno!!

Pa da, takva je situacija u proteklih 2-3 godina ako je sudeći po stvarima koje sam čitao na Ređi i sl mestima. Baš su ga sa'ranili u memes, a to obično nije dobar znak.
 
Secam se dok sam cekao njegovu narednu knjigu, odem na njegov sajt, on vodi neki blog. Ove nedelje sam posetio Estoniju, sledece nedelje idem u Finsku. Divna hrana, pejzazi, popili smo divnu kafu tu i tu. Mislim se, teraj se bre u pi.cku lepu materinu, roknuo si Neda Starka, ubio si jos nekoliko likova i sada treba da cekam sest godina da se ti setis da izdas sledecu knjigu. Mislio sam da ce na blogu najaviti nesto kada ce da izadje sledeci deo, ali je/be se bas njemu.

Na kraju zbog njegove brzine, serija ga je presisala, sada vise nema potrebe i da pise bilo sta. Radnja se ionako toliko razdvojila od knjiga da je tesko da je moguce vise spojiti ih. Ovo je prvi slucaj da ljudi vise cekaju seriju nego knjigu.
 
Nekako mi je predvidivo postalo, mislim efekti su ok, al mi se prica odavno vise ne svidja toliko.

И ја имам утисак да је главна намера да огроман број ликова на раштрканим теренима сада скупе на исту локацију.
Несразмерно ми је развијена и раширена прича , кад ће финале бити збрзан.
 
1. Planina ubija Misande.
2. Džon saznaje za Arjine "moći" u Kraljevoj luci.
3. Deneris će održati veliki govor, ne zna se tačno lokacija ali je rečeno da nije u Kraljevoj luci. Taj govor se neće ni malo dopasti Tirionu koji će podneti ostavku na mesto desnice, biće besan, i baciće značku na pod pred svima.
4. Deneris umire. Ta scena je snimljena tačno ispred Gvozdenog prestola. Nije potvrđeno da je Džon ubija, tačnije niko nije lično video, to je više pretpostavka. Ono što je potvrđeno je kako Deneris na izdisaju pokušava da dotakne tron i na kraju uspeva..............

https://video.xx.fbcdn.net/v/t42.90...=471827ae5614bc3242e821dca53698cd&oe=5CCF194C
https://video.xx.fbcdn.net/v/t42.90...=4b0d6c4400bdcde273947b8569509379&oe=5CCF16E7
Ko ne zeli nek ne otvara linkove ( sutrasnja epizoda )
 
Da mislim pazi lik kao nema vremena da zavrsi zadnju knjigu a ovamo pise nove serijale...!! I drzi ljude ko magarce sa sargarepom na dugackom stapu...I to je korektan odnos..?LOL svasta..I pritom ljudi ***** isrom sveta na to a ovaj kao, skroz je suprotno!!

- - - - - - - - - -



OK uglavnom nisam pratio kad izlazi tacno priznajem..Ali nebitno svejedno se(pre)dugo cekalo i na seriju a na knjigu da ne pricamo...
Neodgovorni debeli smrad, 5 godina mu je trebalo za "Ples sa zmajevima" u kome se apsolutno nista posebno nije desilo, kao da su mu knjige remek delo tipa "Rat i mir" pa mu je potrebna toliko vremena i pripreme da ih zavrsi.
 

Back
Top